کیف پول های ارز دیجیتال سولانا

کیف پول های ارز دیجیتال سولانا
لوگو علیرضا محرابی
کیف پول های ارز دیجیتال سولانا
کیف پول ارز دیجیتال

ارز دیجیتال SOL نوعی ارز دیجیتال است که مربوط به پروژه ی سولانا Solana می باشد و به تازگی به لیست معاملات صرافی بایننس اضافه شده است.

پاز جمله ویژگی های مثبت پروژه ی سولانا این است که یک شبکه بلاکچین تک لایه و پرسرعت است و در حال حاظر 65000 تراکنش در ثانیه در این شبکه انجام می شود و ارز این شبکه SOL نام دراد.

بیشتر افرادی که در این شرکت سابقه ی  فعالیت هستند در شرکت Qualcomm (کوالکام) را داشتند و پروژه هایی نظیر FireFox را انجام داده اند و ارتباط تنگاتنگی داشته اند.

ارز دیجیتال sol یک شبکه  ی مبتنی بر بلاکچین است که در سال 2017 راه اندازی شد و با هدف خاصی طراحی شده است و به بازار ارزهای دیجیتال ارائه شده است و بر مبنای الگوریتم اجماع اثبات سهام(Dpos) فعالیت می کند.

کیف پول های ارز دیجیتال سولانا

انواع کیف پول های ارز دیجیتال SOL 

برای نگه داری ارز دیجیتال باید از کیف پول ها یا والت هایی استفاده کرداما هرکدام از ای کیف پول ها به طور کلی به دسته های مختلف یتقسیم می شوند و انواع و ویژگی های متفاوتی دارند.همچنین از نظر نوع امنیت به دسته های مختلفی تقسیم می شوند.

کیف پول های ارز دیجیتال به طور کلی به 3 دسته تقسیم میشوند :

  • کیف پول های آنلاین (تحت وب)
  • کیف پول های نرم افزاری
  • کیف پول های سخت افزاری

کیف پول های آنلاین (تحت وب):

کیف پول های آنلاین دسته ای از کیف پول هایی هستند که توسط سایت خود صرافی ارائه می شوند و اصطلاحا به آ« ها کیف پول های تحت وب هم گفته می شود.این کیف پول ها از امنیت بسیار کمی برخوردارند.

کیف پول های نرم افزاری:

دسته ی دیگری از کیف پول های ارز دیجیتال کیف پول های نرم افزاری هستند که به راحتی قابل دانلود هستند اما نکته ی قابل توجه این است که دقت داشته باشید این کیف پول ها ارز دیجیتال مورد نظر شما را پشتیبانی کنند و همچنین بر روی سیستم عامل مورد نظر شما قابل اجرا باشند.

کیف پول های سخت افزاری:

کیف پول های سخت افزاری کیف پول هایی هستند که به صورت قطعه ی سخت افزاری مثل فلش قابل خریداری و نگهداری هستند و از لحاظ سطح ایمنی بالاترین سطح امنیت را دارند.

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram