استخراج ارز دیجیتال اتریوم با موبایل

استخراج ارز دیجیتال اتریوم با موبایل
لوگو علیرضا محرابی
استخراج ارز دیجیتال اتریوم با موبایل
استخراج ارز دیجیتال

در حال حاضر استخراج ارزهای دیجیتال یکی از محبوب ترین و پر طرفدار ترین کارهایی ست که افراد زیادی به این سو ترغیب شده اند. اما متاسفانه تجهیزاتی که برای انجام این کار استفاده می شوند بسیار گران هستند و اکثر افراد توانایی تهیه آن را ندارند. در این صورت است که برخی با خود فکر می کنند که بهتر است استخراج ارز دیجیتالی مثل اتریوم را با کامپیوتر یا تلفن های هوشمندشان انجام دهند.

در مطالب قبل؛ درباره استخراج با ماینرها، کامپیوترها، کارتهای گرافیکی صحبت کرده ایم و در این مقاله قصد داریم درباره استخراج اتریوم با تلفن همراه بحث نماییم، به این منظور در ادامه با ما همراه باشید.

بهتر است در قدم اول در مورد ارز دیجیتال اتریوم بدانید:

ارز دیجیتال اتریوم چیست؟

ارز دیجیتال اتریوم، که به ملکه ارزهای دیجیتال شهرت دارد در سال 2013 دقیقا 4 سال پس از بیت کوین توسط ویتالیک بوترین طراحی و معرفی شد. لازم است بدانید که الگوریتم استخراج ارز دیجیتال اتریوم   ETHASH بوده و همواره می توانید با تهیه ماینر هایی که از این الگوریتم پشتیبانی می کنند اقدام به استخراج ارز دیجیتال اتریوم کنید.

ارز دیجیتال اتریوم چیست؟

نظر خالق اتریوم درباره روش صحیح استخراج اتریوم

مدت ها پیش، بوترین در اطلاعیه ای اذعان داشت؛ که قصد دارد الگوریتمی را پیاده سازی کنند که استخراج اتریوم فقط با ریگ ماینینگ ها امکان پذیر باشد. هدف از این کار این بود که افراد بیشتری بتوانند اتریوم را استخراج کنند. همچنین هزینه تهیه ریگ ماینینگ ها نسبت به دستگاه های ماینر به مراتب کم تر است.

همچنین نظر خالق اتریوم را درباره استخراج با موبایل مطالعه نمایید:

استخراج اتریوم با موبایل بازی احمق هاست!!!!! بوترین طی مصاحبه خود در 13 آوریل 2019 عنوان کرد که استخراج اتریوم با گوشی موبایل را قبول ندارد. استخراج با گوشی موبایل همانند فریب دادن کاربران با امید های بیجا است تا کمک به آن ها برای رشد.

استخراج اتریوم با گوشی موبایل

در حقیقت استخراج اتریوم با گوشی به وسیله نرم افزارهای مختلف انجام می شود و می توانید این نرم افزارها را به آسانی دانلود کرده و پس از آن، استفاده کنید. خبر بد این که شرکت اپل برای این که حملات سایبری به گوشی های هوشمند خود نفود نکند، از رمز ارزها بیش از اندازه استفاده نشود و هم چنین برای جلوگیری از دزدیده شدن اطلاعات،  نرم افزارهای اتریوم را پاک کرده است.

به همین علت، فقط کاربرانی که از گوشی های اندروید استفده می کنند می توانند از نرم افزارهای اتریوم بهره ببرند! کاربران اندرویدی نیز می توانید این نرم افزار را از سایت های مختلف و همچنین فروشگاه گوگل پلی دانلود و استفاده نمایند!

استخراج اتریوم با گوشی موبایل

معرفی نرم افزار های استخراج اتریوم

  1. نرم افزار  MinerGate Mobile Miner 
  2. نرم افزار  Pocket Miner  
  3. نرم افزار  NeoNeonMiner
  4. نرم افزار  Crypto Miner  و...

مزایا و معایب استخراج اتریوم با گوشی موبایل

  1. نداشتن هزینه تجهیزات
  2. طریقه استخراج آسان
  3. نرم افزار های متعدد

معایب

  1. فشار آمدن و بالا رفتن دما بیش از حد گوشی
  2. کاهش سرعت تلفن همراه
  3. خرابی های متعدد موبایل

سخن آخر درباره استخراج اتریوم با گوشی

در حالت کلی می شود از گوشی های موبایل هم برای استخراج اتریوم استفاده کرد، اما بهتر است در نظر داشته باشید که استخراج اتریوم با گوشی همراه صدمات بسیار زیادی را برای تلفن همراه شما در بر خواهد داشت! هم چنین بهتر است از نرم افزارهای مناسب برای استخراج اتریوم استفاده کنید، زیرا به خاطر کمیاب بودن نرم افزارها، نسحه های فیک آنها زیاد شده است.

در این باره بیشتر بخوانید

2 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram