1. صفحه اصلی
  2. مقالات ارز دیجیتال
  3. آموزش ارز دیجیتال
  4. آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال بنکور

آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال بنکور

آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال بنکور
لوگو علیرضا محرابی
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال بنکور
آموزش ارز دیجیتال

در این مقاله قصد داریم به آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال بنکور بپردازیم. (bnt)Bancor نرم افزاری است که هدف آن، ایجاد انگیزه در کاربران برای قفل کردن دارایی در استخرها می باشد. به زبان ساده، AMM هایی نظیر Bancor با ارائه مشوق هایی برای ایجاد و نگهداری مجموعه دارایی ها، به دنبال ایجاد بازارهای دارایی در بازار هستند. هر زمان که یک معامله در سیستم عامل خود اجرا می کنید، توکن ها به عنوان یک مرحله میانی به ارز دیجیتال BNT تبدیل می شوند. تأمین کنندگان نقدینگی، بازپرداختی از وجوه خود به عنوان درصدی از کارمزد پرداخت شده، ایجاد می کنند. اگرچه این فرآیند ممکن است شبیه سایر سیستم عامل های معروف DeFi مانند Balancer یا Uniswap باشد، اما Bancor ساخته شده است تا خدمات خود را در EOS و Ethereum تسهیل کند. علاوه بر این، می توان بلاکچین های بیشتری را در آینده با سیستم عامل آن سازگار کرد.

آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال بنکور

تاریخچه bancor

Bancor همچنین یکی از AMM های معتبر است که در سال 2017 راه اندازی شده است. این سیستم عامل در سال 2020 مورد بازنگری اساسی قرار گرفت. آخرین نسخه، Bancor V2، امکانات قابل فوق العاده ای را برای معامله گران ارائه می دهد.

کیف پول های ارز دیجیتال بنکور


چگونه bnt بخریم؟

  • برای خرید bnt می بایست اول به صرافی های بین المللی یا صرافی های کشور خود مراجعه کنید.
  • دوم کیف پول خود را برای ذخیره سازی ارز دیجیتال bnt انتخاب کنید و راجع به آن تحقیق کنید
  • سوم وارد سایت صرافی انتخاب شده بروید و در آن احراز هویت و ثبت نام کنید

اگر کاربر ایرانی هستید این نکته را رعایت کنید: اگر قصد دارید از صرافی های بین المللی استفاده کنید به علت تحریم از ورود به این صرافی ها از جمله بایننس محروم هستید، اما برای ورود به این صرافی ها یک راه حل دارید، می توانید از نرم افزارهای تغییر IP استفاده کنید و با یک IP ثابت به آن صرافی وارد شده و به معامله کردن بپردازید. بعد از تغییر IP وارد صرافی بایننس شوید www.binance.com

همانطور که در عکس می بینید به صفحه اصلی این وب سایت منتقل شده اید و می توانید به راحتی در این صرافی به معامله کردن بپردازید، در قسمت اول (شماره 1) می توانید به ثبت نام پرداخته و در شماره 2 نوار قیمت ارزهای دیجیتال را به صورت رندوم (تصادفی) مشاهده میکنید.

خرید ارز دیجیتال بنکور مرحله اول

در بخش (3) این قسمت، می توانید تابلو اعلانات ارزهای دیجیتال را مشاهده کرده و آنها را با قیمت های آن ها بررسی کنید. در بخش (4) این عکس، می توانید لیست قیمت های ارزهای دیجیتال را بر اساس تعداد بازدیدهای کاربر و خرید پس از آن، مشاهده نمایید. 4.در این مرحله، در منوی وب سایت قسمت trade را انتخاب کرده و advanced را انتخاب کنید، پس از انتخاب به این صفحه منتقل می شوید:

در این قسمت از صفحه می توانید در بخش اول (شماره 1) ماوس را نگه داشته تا لیست رمز ارزها نمایش داده شوند، و در بخش دوم (شماره 2)، می توان نمودار قیمت را مشاهده و در بخش سوم می توانید لیست سفارشات بازار را درآنِ لحظه مشاهده کنید. در بخش 4 می توانید لیست ارزهایی که معامله کرده اید را مشاهده کنید. در بخش 5دارایی های ارز دیجیتال خود را مشاهده می کنید که برای مثال چقدر ارز دیجیتال bnt را معامله کرده اید؟! در حال حاضر دارایی شما چقدر است؟ 6. در قسمت سمت راست صفحه در قسمت place order می توانید ارز دیجیتال bnt را خریداری/ بفروشید:

خرید ارز دیجیتال بنکور مرحله دوموارد مرحله خرید ارز دیجیتال bnt شوید. بعد از کلیک بر روی گزینه شماره 6، وارد پروسه خرید می شوید. مطابق با شکل زیر می توانید دو نوع روش خرید limit , market را مشاهده کنید.

خرید ارز دیجیتال بنکور مرحله سوم

در روش خرید محدود یا Limit، قیمت و میزان حجمی که از bnt را که می خواهیم بخریم، تعیین می کنیم. برای خرید ارز دیجیتال bnt با استفاده از روش Limit، باید مطابق با مراحلی که در ادامه قرار داده شد انجام دهید. همان طور که در عکس بالا مشاهده می کنید، در ابتدا باید بر روی گزینه BUY، کلیک کنید

خرید ارز دیجیتال بنکور مرحله چهارم

بعد از این مرحله، همانطور که در شکل مشخص شده است، می توانید محدوده خرید را مشاهده کنید. در قسمت بعدی، از قسمت Price می توانید قیمت را مشخص کنید. از بخش Amount، می توانید مقدار و یا تعداد ارز bnt را بخرید/بفروشید. از بخش زیر Amount می توانید درصد خرید خود را با استفاده ار اهرم سفید رنگ این قسمت مشخص کنید. در قسمت Total، هم می توانید مبلغ نهایی خرید را مشخص کنید. در مرحله آخر هم می توانید با کلیک بر روی گزینه BUY bnt، خرید خود را انجام دهید. 

دو گزینه انتهایی شامل:

انتقال ارز: در این مرحله می توانید حساب خود را شارژ کنید. 

میزان موجودی: در این قسمت می توانید میزان موجودی خود را برای خرید ارز دیجیتال bnt را مشاهده می کنید. 

روش خرید ارز دیجیتال bnt به روش Market

خرید ارز دیجیتال بنکور مرحله پنجم

روش خرید Market، مشابه با مراحل روش قبلی است با این تفاوت که در روش قبلی گفتیم برای خرید محدوده تعیین می کنیم، اما در روش خرید Market، دستور خرید را در قیمت همان لحظه با میزان مشخص شده بر اساس نقدینگی مطابق با مراحل زیر قرار می دهیم.

اموزش سایت بایننس

در قسمت خرید bnt با استفاده از Market، گزینه Buy ا را انتخاب می کنیم. از بخش بعدی، بخش Market را انتخاب می کنیم. در بخش شماره بعدی، می توانید مشابه به خرید Limit، قیمت را به صورت دستی وارد کنید. اما نمی توانید محدوده قیمتی مشخص کنید و بایستی قیمت لحظه ای را وارد کنید. در این قسمت می توانید مبلغ نهایی خرید را مشخص کنید. در قسمت بعدی با استفاده از اهرم سفید رنگی که وجود دارد، می توانید قیمت نهایی خرید را تغییر داد. در این مرحله نیز می توانید با کلیک بر روی Buy bnt، سفارش خود را ثبت کنید. دو قسمت انتهای صفحه می توانید دو قسمت را مشاهده می کنید که شامل انتقال ارز است. در بخش انتقال ارز می توانید حساب خود را شارژ کنید. اما در قسمت آخری، می توانید میزان موجودی خود را از ارز دیجیتال bnt مشاهده کنید.


فروش bnt 

فروش ارز دیجیتال بنکور مرحله اول

برای فروش bnt در صرافی بایننس، در ابتدا باید در سایت بایننس به آدرس https://www.binance.com مراجعه کرده و ثبت نام کنید. زمانی که وارد صفحه اصلی بایننس شدید، می توانید گزینه های دیگری از نوار قیمت، تابلو اعلانات و لیست قیمت ها براساس بازدید را مشاهده کنید 

  1. ثبت نام خود را در قسمت شماره 1 انجام داده و حساب کاربری ایجاد کنید. 
  2. در نوار قیمت می توانید، می توانید قیمت مختلف ارزهای دیجیتال را مشاهده کنید.
  3. در بخش تابلو اعلانات، می توانید آخرین اخبار مربوط به ارزهای دیجیتال را به صورت روزانه مشاهده کنید.
  4. در قسمت شماره 4، می توانید لیست قیمت ها را براساس بازدید آخرین قیمت ارزهای دیجیتال در طی یک روز گذشته را مشاهده کنید.

 بعد از اینکه در سایت صرافی ثبت نام خود را انجام دادید، باید مطابق با شکل زیر مراحل فروش ارز دیجیتال خود را انجام دهید. از سربرگ بالای صفحه، وارد منوی Trade شوید. از منوی Trade، وارد گزینه Advance شوید. وارد صفحه Advance که شدید، شکل زیر برای شما نمایش داده می شود. در این صفحه می توانید مواردی از جمله خدمات سایت، فهرست انتخاب، نمودار قیمت و لیست سفارشات بازار، لیست معاملاتی، قسمت ورود سفارش، دارایی ارز دیجیتال است. 

فروش ارز دیجیتال بنکور مرحله دوم

فهرست انتخاب: در این قسمت می توانید نوع ارز دیجیتالی که می خواهید بفروشید را انتخاب کنید.

نمودار قیمت: در این قسمت می توانید تغییرات قیمت ارز دیجیتال bnt را مشاهده کنید.

لیست سفارشات بازار: همان طور که از نامش مشخص است می توانید لیست سفارشات را در لحظه مشاهده کنید.

لیست معاملاتی: در این قسمت می توانید لیست معاملات خرید/فروش خود را در ارز دیجیتال bnt مشاهده کنید.

دارایی ارز دیجیتال: در این قسمت نیز می توانید لیست دارایی ارز دیجیتال خود را مشاهده کنید. 

قسمت ورود سفارش: در این قسمت می توانید وارد مرحله فروش ارز دیجیتال bnt شویدفروش ارز دیجیتال بنکور مرحله سوم

بعد از اینکه بر روی قسمت شماره 6، کلیک کردید، می توانید وارد مرحله فروش ریپل شوید. مطابق با شکل زیر دو نوع فروش مشاهده می شود که شامل فروش limit , market می شوید.

 فروش ارز دیجیتال bnt به روش Limit

فروش ارز دیجیتال بنکور مرحله چهارم

 در روش فروش محدود یا Limit، قیمت و میزان حجمی که از bnt را که می خواهیم بفروشیم، تعیین می کنیم. به عنوان مثال در قسمت Price، قیمت را مشخص کرده و بعد از آن حجم bnt مورد نظر را از قسمت Amount تعیین می کنیم. در واقع در فروش Limit، دستور فروش bnt را با قیمت مشخص شده و با حجم مشخصی از bnt به صرافی می دهیم. بنابراین در صورتی فروش انجام می شود که قیمت به محدوده مورد نظر برسد، در غیر این صورت دستور فروش انجام نمی شود. برای انجام فروش به صورت Limit، مطابق با مراحل زیر عمل کنید:

قسمت 1، بر روی گزینه Sellکلیک کنید. در قسمت شماره 2، گزینه Limit را انتخاب می کنید در این قسمت شما یک محدوده برای فروش ارز دیجیتال تعیین می کنید. در قسمت شماره 3 مشخص می کنید که اگر bnt به این قیمت رسید، ارز دیجیتال bntبرای شما فروخته می شود. در این قسمت می توانید تعداد و مقدار ارز دیجیتال فروش خود را مشخص کنید. البته برای تعیین قیمت دو روش وجود دارد. یکی از طریق وارد کردن قیمت به صورت دستی، با استفاده از یک اهرم سفید رنگ درصد فروش را با نگه داشتن ماوس بر روی اهرم مشص کرد.

•در این قسمت می توانید مبلغ نهایی فروش را تعیین کنید.

•در قسمت ثبت سفارش، می توانید گزینه Sell bnt را کلیک کرده و فروش خود را نهایی کنید.

در انتها نیز می توانید دو گزینه انتقال ارز و میزان موجودی را مشاهده کنید. در بخش انتقال ارز می توانید شارژ حساب خود را انجام دهید. در قسمت میزان موجودی نیز می توانید کل میزان ارز دیجیتال bnt را مشاهده کنید.

فروش ارز دیجیتال bnt به روش Market

روش فروش Market، مشابه با مراحل روش قبلی است با این تفاوت که در روش قبلی گفتیم برای خرید محدوده تعیین می کنیم، اما در روش Market، دستور فروش را در قیمت همان لحظه با میزان مشخص شده بر اساس نقدینگی مطابق با مراحل زیر قرار می دهیم.فروش ارز دیجیتال بنکور مرحله پنجم

در قسمت فروش bnt با استفاده از Market، گزینه Sell از بخش اول انتخاب می کنیم. از بخش بعدی، Market را انتخاب می کنیم. در بخش بعدی می توانید مشابه به فروش Limit، قیمت را به صورت دستی وارد کنید. اما نمی توانید محدوده قیمتی مشخص کنید و بایستی قیمت لحظه ای را وارد کنید. در این بخش می توانید مبلغ نهایی فروش را از قسمت Amount تعیین کنید. در این قسمت می توانید درصد فروش از موجودی را با یک اهرم سفید رنگ به صورت دستی تغییر دهید. و در بخش پایانی شماره 5 می توانید با انتخاب گزینه فروش bnt، بانکور را به اندازه تعیین شده بفروشید. در انتهای عکس، می توانید دو گزینه انتقال ارز و میزان موجودی را مشخص کنید. در انتقال ارز می توانید حساب خود را شارژ کرده و در میزان موجودی همان گونه از نامش مشخص است می توانید میزان موجودی خود از ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

در این باره بیشتر بخوانید

نظر بدهید

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

0 دیدگاه

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
در صورت کند بودن سایت فیلترشکن خود را خاموش کنید
×بستن صفحه
پشتیبان فروش(شایان ابراهیمی)
موبایل 09304891085
موبایل 09304891085
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @9304891085
داخلی 101
پشتیبان فروش(فائزه تهرانی)
موبایل 09101364784
موبایل 09927779006
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_104
داخلی 104
پشتیبان فروش(فائزه تهرانی)
موبایل 09304890560
موبایل 09927779003
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_104
داخلی 104
پشتیبان فروش(سروش جاویدان)
موبایل 09927779006
موبایل 09927779006
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_105
داخلی 105
پشتیبان فروش(پریسا متولی)
موبایل 09192757633
موبایل 09927779005
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_29
داخلی 106
پشتیبان فروش(ایمان پوراسماعیلی)
موبایل 09909400064
موبایل 09909400064
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_por107
داخلی 107
پشتیبان فروش(ایمان پوراسماعیلی)
موبایل 09927779040
موبایل 09927779040
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_por
داخلی 107
پشتیبان فروش(علیرضا سجده)
موبایل 09304891628
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1_114
داخلی 114
پشتیبان فروش(سارا کیانی)
موبایل 09304890686
موبایل 09304890686
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1_117
داخلی 117
پشتیبان فروش(سارا کیانی)
موبایل 09927779030
موبایل 09927779030
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_117
داخلی 117
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09909400054
موبایل 09909400054
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_118
داخلی 118
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09194198792
موبایل 09194198792
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_33
داخلی 118
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09304891297
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_118
داخلی 118
اطلاعات تماس(دفتر فروش)
تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
بدون پیش شماره 90001030
اینستاگرام @alireza.mehrabii
کانال تلگرام @alirezamehrabi_com