1. صفحه اصلی
  2. ارزهای دیجیتال
  3. ارزهای دیجیتال اقتصاد غیرمتمرکز
  4. ارز دیجیتال بنکور

ارز دیجیتال بنکور

آخرین بروزرسانی

قیمت‌لحظه‌ای
به‌دلار Dollar
0.6998
تغییر در یک ساعت 0.37
تغییر در یک روز -7.54
تغییر در یک هفته -21.73
تغییر در یک ماه -18.92
تغییر در دو ماه -17.66
تغییر در سه ماه -10.87
رتبه در بازار 447
وب سایت https://bancor.network/
معاملات روزانه 19,309,498
حجم بازار 91,596,630
سکه در گردش 130,895,258 BNT
عرضه کل 0
صفحات رسمی
صفحه پروژه در Github https://github.com/bancorprotocol/
عنوان توضیحات
نام ارزدیجیتالBancor
نماد ارزدیجیتالBNT
دسته ارز دیجیتالدیفای
سال راه اندازی2017
نوع بلاکچین
  • ERC 20
قابلیت استخراجدارد

ارز بنکور (BANCOR) با نام اختصاری ارز دیجیتال BNT پروتکلی برای مبادله غیرمتمرکز است. در واقع Bancor یک پروتکل بلاک چین است که به کاربران اجازه می دهد تا توکن های مختلف ارزهای مجازی را به جای مبادله در صرافی های ارز دیجیتال مانند Coinbase به طور مستقیم و فوری تبدیل کنند. توکن شبکه Bancor و مورد استفاده در شبکه Bancor توکن BNT است. اگر می‌خواهید بدانید بنکور را از کجا بخرید، بهترین صرافی‌ های ارزهای دیجیتال برای معامله سهام بنکور در حال حاضر Binance، Mandala Exchange، OKEx، FTX و Huobi Global هستند.

Bancor (BNT) چیست؟

آشنایی با ارز بنکور

Bancor متشکل از یک سری قراردادهای هوشمند است که تبدیل زنجیره ای توکن ها را مدیریت می کند. این پروتکل امکان تبدیل توکن ها را بدون نیاز به صرافی، آسان و سریع می کند. قراردادهای هوشمند پروتکل، استخرهای نقدینگی را مدیریت می کنند که توکن های مختلف موجود در شبکه را به هم متصل می کنند.

توکن اصلی مورد استفاده در شبکه بنکور BNT است. در حال حاضر، Bancor و Uniswap پیشتازان این روند جدید DeFi هستند. 

بنیانگذاران بنکور چه کسانی هستند؟

Bancor توسط Eyal Hertzog، Yudi Levi، Galia و Guy Benartzi در سال 2017 تأسیس و به افتخار جان مینارد کینز که 76 سال پیش این کلمه را برای توصیف یک ارز فراملی ابداع کرد، "Bancor" نامگذاری شد.

Eyal Hertzog معمار محصول پروتکل، BNT و سایر محصولاتی است که از شبکه استفاده می کنند. او یک صدای شناخته شده در صنعت کریپتو است و بیش از 20 سال است که یک کارآفرین فناوری است. او قبلاً MetaCafe را که یک سایت برتر اشتراک‌گذاری ویدیو در اسرائیل با بیش از 50 میلیون کاربر است را تأسیس کرده بود.

گای بنارتزی مدیر اجرایی بنکور است. او همچنین در سال 2005 شرکت Mytopia را تأسیس کرد، شرکتی که بازی های چند پلتفرمی را برای کاربران در شبکه های اجتماعی توسعه می دهد.

گالیا بنارتزی نیز سالها کارآفرین فناوری بوده و یکی از بنیانگذاران پروتکل Bancor است. او در بنکور، توسعه دهنده تجارت و همچنین مدیرعامل و بنیانگذار Particle Code است.

یودی لوی مدیر ارشد فناوری بنکور است. او بیش از 20 سال است که یک کارآفرین فناوری است. او قبلا AppCoin را تأسیس کرد، اپلیکیشنی که به جوامع اجازه می‌دهد ارزهای خود را ایجاد کنند.

بنکور یک سیستم تبدیل ارز دیجیتال

بنکور یک ارزیابی از ارزهای دیجیتال را با توجه به رمزارزهای دیگر انجام می‌دهد. در واقع نوعی برنامه تبدیل ارز است. کیف پول بنکور کار تبدیل توکن‌ها را در خود کیف به صورت مستقیم و خودکار انجام می‌دهد. درواقع شما در هر زمانی می توانید با استفاده از پروتکل بنکور توکن‌ های هوشمند را ایجاد کرده، حذف نمایید و یا به مجموع منابع آن اضافه کنید. منبع توکن نیز با توجه به تبدیلاتی که در شبکه بنکور اتفاق می افتد، مشخص می‌شود. توکن BNT اولین توکن هوشمندی است که دارای پروتکل ارز دیجیتال بنکور بوده و سرمایه درگردش آن به خاطر هوشمند بودن BNT به صورت پیوسته نوسان کرده و به صورت ثابت نیست. عرضه اولیه (ICO) مجموع این توکن در حدود 74 میلیون سکه بوده است. کاسپر اتریوم یا Casper Ethereum جایی است که معاملات مربوط به این ارز در یک لایه جداگانه انجام می‌گیرد.

چه چیزی Bancor را منحصر به فرد می کند؟

Bancor تبدیل یکپارچه توکن های مورد استفاده در شبکه را امکان پذیر می کند. این امر نیاز به صرافی یا پلتفرم های شخص ثالث را از بین می برد. این پروتکل همچنین چندین استخر خودگردان را برای توکن های پشتیبانی شده توسط شبکه حفظ می کند.

منحصر به فرد بودن Bancor در هدف آنها برای ایجاد نقدینگی برای آلت کوین ها و پاداش دادن به ارائه دهندگان نقدینگی است. این پروتکل به طور یکنواخت توکن های رمزنگاری مختلف را بدون دخالت شخص ثالث به توکن های دیگر، از جمله مواردی که روی بلاک چین های دیگر اجرا می شوند، تبدیل می کند.

BNT، توکن اصلی پروتکل، پیش‌ فرضی برای تمام توکن‌ های هوشمند ایجاد شده در شبکه است. ایجاد توکن های هوشمند توسط بنکور اولین مورد از نوع خود است که از طریق فناوری بلاک چین ساخته شده است. هدف اصلی پروتکل برای ایجاد توکن های هوشمند، ارائه راه حلی پایدار برای مشکلات نقدینگی است و از این رو آن را از سایر سازندگان بازار متمایز می کند.

چند سکه Bancor (BNT) در گردش است؟

ارز bancor

در ژانویه، بنکور حرکتی را برای ارائه نقدینگی و آگاهی بیشتر برای توکن بومی خود انجام داد. بنابراین، مقداری ETH/BNT به ارزش 60000 دلار را در کیف‌ پول‌ های مختلفی که حداقل BNT مورد نیاز را داشتند، توزیع کرد. در سال 2017، این پروتکل بیش از 144 میلیون دلار در طول عرضه اولیه سکه خود (ICO) جمع آوری کرد.

این پروتکل اجازه می دهد تا توکن های دیگر نیز نقد شوند. با این حال، این توکن ها (که توکن های ذخیره نیز نامیده می شوند) باید با استانداردهای ERC-20 یا EOS مطابقت داشته باشند. اکوسیستم بنکور از یک مدل توکن دو طرفه پشتیبانی می کند: لیکویید توکن و توکن های رله.

لیکویید توکن یک توکن خودکار با یک ذخیره واحد است که خود را ضرب کرده و از بین می برد. این کار را یا با ارسال توکن ذخیره به قرارداد هوشمند خود یا حذف آن از قرارداد هوشمند انجام می دهد. برای استفاده از شبکه Bancor، یک لیکویید توکن باید توکن ذخیره خود را به صورت BNT یا مشتق از BNT داشته باشد.

از سوی دیگر، توکن‌های رله در استیکینگ برای تامین نقدینگی استفاده می‌ شوند. دارندگان توکن درصدی از درآمدهای آینده بنکور را دریافت خواهند کرد. توکن‌های رله نسبت مبلغ استیک شده به ارزش کل در استخر را نشان می‌دهند.

شبکه Bancor چگونه ایمن است؟

توکن هوشمند پروتکل به معامله گران اجازه می دهد تا نقدینگی را برای استخرهای موجود در شبکه فراهم کنند. هر کسی می تواند نقدینگی را به استخرها کمک کند. هنگامی که ارائه دهندگان نقدینگی به یک استخر کمک می کنند، واجد شرایط دریافت پاداش برای معاملاتی هستند که از طریق استخر انجام می شود. ارائه دهندگان نقدینگی توکن های استخری را دریافت خواهند کرد که نشان دهنده درصدی از کل سهام آنها است.

دلیل به وجود آمدن ارز دیجیتال بنکور

دلیل به وجود آمدن ارز دیجیتال بنکور

ارز دیجیتال بنکور برای حل مشکل نقدینگی و پشتیبانی از نقدینگی در بازار کریپتو ایجاد شده است. ارزهای دیجیتال معروفی مانند اتریوم و یا بیت کوین، را می توان همواره نقد کرد. چرا که فروشندگان و خریدارانی همیشه وجود دارند که دست به خرید و فروش این رمزارزها بزنند اما توکن هایی که اهداف متفاوتی داشتند، غیرمتمرکز بودند و حتی قانونی هم نبودند مشکل نقدشوندگی داشتند. 

امکان معامله برای بسیاری از توکن‌ ها، سخت است و خیلی کم انجام می‌شود. بنابراين، بايد پروتكلی باشد كه با هدف كمك به ايجاد نقدينگی اين توكن‌ها، به فعاليت بپردازد. اين پروتكل بايد قابليت‌هايی برای ادغام توكن‌های مختلف داشته باشد. به همین دلیل پروتکلی که امکان تجارت در همه جا و هر زمان برای تمام ارزهای دیجیتال را فراهم کند می تواند آینده روشنی داشته باشد.

قيمت ارز دیجیتال بنکور با توجه به موجودی ذخيره شده در سكه‌های موجود در پروتكل مشخص می شوند. سكه‌های سپرده شده بر عرضه كل توكن تقسيم می شوند و سپس در نسبت ذخيره ضرب می گردد. زمانی كه يك كاربر به ايجاد يا ذخيره بنکور اقدام می نمايد، دو توكن سازگار با استاندارد ERC-20 token و EOS به كمك ارز دیجیتال BNT وارد عمل می شوند تا زنجيره تبديلات و جلوه‌ های مدرن شبكه با قابليت جديد ارائه شود. طبق انتظار در سال 2020 و سالهای بعد، ذخيره سازی می تواند با Q2 نيز انجام شود.

اخبار جديد پيرامون ارز دیجیتال بنکور

طبق اخبار به دليل يك نقص امنيتی در حدود ده ميليون دلار ارز دیجیتال BNT سرقت شده است! پس از هك شدن صرافی غيرمتمركز بنکور تجربه نشان داد كه حتی اين صرافی های ديجيتال هم در برابر خطراتی مثل سرقت مصونيت ندارند.

چگونه می توانید ارز دیجیتال بنکور را بخرید؟

همانطور که در زمان نگارش این مقاله، بنکور معاملات بیش از 2 میلیارد دلاری شامل چندین توکن و همچنین توکن های زنجیره ای را تسهیل کرده است. این شبکه میلیون‌ها دلار از طریق استیکینگ به دست آورده است که بین سهامداران توکن BNT توزیع می‌ شود. چندین صرافی که از BNT پشتیبانی می کنند عبارتند از Binance، Coinswitch و ZenGo.

ارز دیجیتال BNT یک موج بزرگ را به اتمام رسانده و در حال حاضر در اصلاح این موج میباشد و این اصلاح از دیدگاه امواج و نسبت به موج قبل به صورت زمانی تشکیل شده، همچنان که میبینید در کانال بلند مدتی نیز به خوبی در حال نوسان است که به کف کانال نزدیک میشود نکته مهم اینکه در محدوده حمایتی استاتیک و داینامیک خوبی قرار گرفته و در صورت شکست خط ترند سفید رنگ می تواند افزایش قیمت داشته باشد.

محدوده های مقاومتی در قیمت: 

1- 3.691

2- 4.578

محدوده های حمایتی در قیمت: 

1- 3.094

2- 2.452

در تحلیل فوق، حمایت و مقاومت های کلیدی و مهم، در بازه ی زمانی هفتگی و ماهیانه، برای درک و دیدگاه بهتر شما عزیزان مشخص شده است که بعد از شکست، هر کدام می تواند روند نزولی و صعودی قوی تشکیل دهد و در صورت شکستِ این محدوده ها در آپدیت های بعدی، حمایت و مقاومت های جدید مشخص خواهد شد.

این ارز صرفا از لحاظ تحلیل تکنیکال بررسی شده است و به معنای سیگنال خرید یا فروش نمی باشد. 

 

 

 

سلب مسئولیت
این صفحه صرفا جهت معرفی،تحلیل و اطلاعات قیمتی پروژه‌های فعال در حوزه ارزهای دیجیتال می باشد.
و به هیچ وجه پیشنهاد سرمایه‌گذاری یا مورد تایید بودن پروژه توسط تیم آموزشی علیرضا محرابی نمی باشد. بدیهی است که مسئولیت سرمایه‌گذاری، خرید و فروش هر پروژه تماما برعهده شخص سرمایه گذار می باشد و تیم آموزشی علیرضا محرابی تنها به‌عنوان مرجعی جهت نمایش اطلاعات قیمتی و اخبار پیرامون این پروژه‌‌ها عمل می‌کند.

نظر بدهید

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

0 دیدگاه

4 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
1 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
در صورت کند بودن سایت فیلترشکن خود را خاموش کنید
×بستن صفحه
پشتیبان فروش(شایان ابراهیمی)
موبایل 09304891085
موبایل 09304891085
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @9304891085
داخلی 101
پشتیبان فروش(فائزه تهرانی)
موبایل 09101364784
موبایل 09927779006
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_104
داخلی 104
پشتیبان فروش(فائزه تهرانی)
موبایل 09304890560
موبایل 09927779003
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_104
داخلی 104
پشتیبان فروش(نازنین اسدی)
موبایل 09927779050
موبایل 09927779050
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_105
داخلی 105
پشتیبان فروش(پریسا متولی)
موبایل 09192757633
موبایل 09927779005
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_29
داخلی 106
پشتیبان فروش(ایمان پوراسماعیلی)
موبایل 09909400064
موبایل 09909400064
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_por107
داخلی 107
پشتیبان فروش(ایمان پوراسماعیلی)
موبایل 09927779040
موبایل 09927779040
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_por
داخلی 107
پشتیبان فروش(علیرضا سجده)
موبایل 09304891628
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1_114
داخلی 114
پشتیبان فروش(سارا کیانی)
موبایل 09304890686
موبایل 09304890686
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1_117
داخلی 117
پشتیبان فروش(سارا کیانی)
موبایل 09927779030
موبایل 09927779030
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_117
داخلی 117
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09909400054
موبایل 09909400054
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_118
داخلی 118
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09194198792
موبایل 09194198792
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_33
داخلی 118
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09304891297
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_118
داخلی 118
اطلاعات تماس(دفتر فروش)
تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
بدون پیش شماره 90001030
اینستاگرام @alireza.mehrabii
کانال تلگرام @alirezamehrabi_com