چگونه ارز دیجیتال رپد بیت کوین بفروشیم؟

چگونه ارز دیجیتال رپد بیت کوین بفروشیم؟
لوگو علیرضا محرابی
چگونه ارز دیجیتال رپد بیت کوین بفروشیم؟
آموزش ارز دیجیتال

Wrapped Bitcoin (WBTC) یک رمز ERC-20 است که توسط بیت کوین پشتیبانی می شود و در Bitgo Trust نگهداری می شود و منابع زیرین در اینجا قابل تأیید هستند. ارز دیجیتال WBTC نقدینگی بیت کوین را به اکوسیستم Ethereum می آورد.

چگونه می توان از Bitcoin Wrapped (WBTC) برای BTC استفاده کرد؟

برای باز کردن WBTC به BTC ، ابتدا باید WBTC را در کیف پول CoinList خود داشته باشید. هنگامی که کیف پول شما با WBTC تأمین می شود:

 1. از داخل کیف پول WBTC روی  Unprap  کلیک کنید.
 2. مقدار WBTC را که می خواهید در BTC مبادله کنید وارد کنید
 3. برای دریافت مستقیم BTC در کیف پول BTC روی "تأیید باز کردن بسته" کلیک کنید.
 4. WBTC از کیف پول WBTC شما کسر می شود و BTC را در کیف پول BTC دریافت خواهید کرد
 5. لطفا توجه داشته باشید که دو کیف پول متفاوت خواهید داشت. شما BTC را در کیف پول WBTC خود دریافت نخواهید کرد!

آیا می دانید بیت کوین (BTC) اکنون با بلاکچین Ethereum در هم آمیخته است؟ Wrapped Bitcoin (WBTC) رمز ERC-20 است که در تاریخ 30 ژانویه 2019 در شبکه Ethereum به صورت مستقیم پخش می شود، همانطور که جامعه رهبری این ابتکار عمل را می پسندد ، "ثبات بیت کوین" - و آن را در زنجیره بلوک Ethereum پیاده سازی می کند تا کاربران بتوانند از قابلیت های شبکه Ethereum استفاده کنند.

شاید از خود بپرسید که قابلیت های شبکه Ethereum چیست؟ برای مبتدیان ، بلاکچین Ethereum دارای زمان معاملات سریعتر، هزینه های معامله کمتر و قابلیت های قرارداد هوشمند پیشرفته تری است. 

Wrapped Bitcoin چیست؟

هدف اصلی WBTC این است که عملکرد شبکه Ethereum را به غالب ترین ارز رمزنگاری شده در بازار بیت کوین، برساند.

WBTC اولین بار در تاریخ 26 اکتبر 2018 در وبلاگ Kyber Network اعلام شد. در پست اصلی، نویسنده Loi Luu تأکید زیادی بر نقدینگی، یا فقدان آن ، هنگام تلاش برای تجارت در مبادله غیرمتمرکز (DEX) با نشانه ای که مبتنی بر Ethereum نیست (ERC-20) ، داشت.

لیست تمامی کیف پولهای ارز دیجیتال

چگونه WBTC بفروشیم؟

قطعا شما قادرید از  WBTC به خوبی استفاده کرده و با خرید و فروش آن به درآمد های خوبی دست یابید، اگر می خواهید بدانید که چطور می توانید WBTC بفروشید، باید بدانید که در وهله اول بهتر است با یک صرافی ارز دیجیتال کار خود را شروع کنید؛ می توانید از صرافی  های بین المللی مثل بایننس استفاده کنید ولی اگر ساکن ایران هستید؛ باید بدانید که به علت تحریم این صرافی به کاربران  ایرانی اجازه ورود نمی دهد! برای استفاده از بایننس می توانید از نرم افزارهای تغییر IP برای ورود به این صرافی استفاده کنید و با یک IP ثابت به این صرافی وارد شده و به عملیات خرید و فروش (معامله) بپردازید.

فروش WBTC در بایننس

1.ابتدا به این وب سایت وارد شوید:

WWW.BINANCE.COM

 

همانطور که در عکس می بینید به صفحه اصلی این وب سایت منتقل شده اید و می توانید به راحتی در این صرافی به معامله کردن بپردازید،در قسمت اول تصویر 1 می توانید به ثبت نام پرداخته و در شماره 2 نوار قیمت ارزهای دیجیتال را به صورت رندوم (تصادفی) مشاهده میکنید.

در بخش (3) این قسمت، می توانید تابلو اعلانات ارزهای دیجیتال را مشاهده کرده و آنها را با قیمت های آن ها بررسی کنید.

در بخش (4) این عکس، می توانید لیست قیمت های ارزهای دیجیتال را بر اساس تعداد بازدیدهای کاربر و خرید پس از آن، مشاهده نمایید.

برای ورود به بخش ترید با توجه به تصویر یر اقدام میکنیم.

 

4.در این مرحله، در منوی وب سایت قسمت trade را انتخاب کرده و advanced را انتخاب کنید، پس از انتخاب به این صفحه منتقل می شوید.

 

در این قسمت از صفحه می توانید در بخش اول (شماره 1) ماوس را نگه داشته تا لیست رمز ارزها نمایش داده شوند، و در بخش دوم (شماره 2)، می توان نمودار قیمت را مشاهده و در بخش سوم می توانید لیست سفارشات بازار را درآنِ لحظه مشاهده کنید.

در بخش 4 می توانید لیست ارزهایی که معامله کرده اید را مشاهده کنید.

در بخش 5 دارایی های ارز دیجیتال خود را مشاهده می کنید که برای مثال چقدر ارز دیجیتال  WBTCرا معامله کرده اید؟! در حال حاضر دارایی شما چقدر است؟

6. در قسمت سمت راست صفحه در قسمت place order می توانید ارز دیجیتال WBTC را بفروشید.

 

با کلیک بر روی WBTC/ USDT با این صفحه رو به رو می شوید که در بالای این صفحه کنار قسمت  (شماره 1)TIME می توانید روند این ارز دیجیتال WBTC را در بازه های زمانی مختلف مشاهده کنید. همچنین در سمت راست صفحه در قسمت PLACE ORDER )شماره 2) می توانید این ارز دیجیتال را بخرید و یا بفروشید.

برای درک بهتر توضیحات بالا یه مثال با هم انجام میدهیم.

در فروش ارز دیجیتال WBTC شما می توانید از قابلیت های مختلفی برای خرید استفاده کنید. این بخش دارای دو بخش Limit و Market  است.

 1. روش خرید LIMIT محدوده فروش
 2. روش خرید MARKET فروش در لحظه

 برای فروش در محدوده قیمتی خاص، گزینه LIMIT را انتخاب می کنید که یکی  از روش های فروش WBTC است، در این روش در واقع شما یک محدوده برای فروش ارز دیجیتال WBTC تعریف می کنید.

و در کادر 3  تعیین میکنید که اگر WBTC به قیمت 57180.01رسید این ارز دیجیتال را برای شما فروخته شود.

در کادر 4  این عکس نیز می توانید تعیین کنید چه مقدار از این ارز برای شما به فروش برسد؛ برای تعیین مقدار 2 روش را پیش رو خواهید داشت:

1.انتخاب دستی قیمت: در این روش می توانید در کادر بعدی  مقدار را تعیین کنید(همانطور که در عکس مشاهده می کنید مقدار تعیین شده است)

2.استفاده از اهرم سفید رنگ برای حدود قیمت: در این روش می توانید از اهرم سفید رنگ برای تعیین قیمت استفاده کنید به این صورت که ماوس را روی اهرم نگه داشته و تا محدوده ای که مورد نظرمان است آن را به سمت جلو میکشیم. (درصد فروش از موجودی)

در کادر 5، روی دکمه sell WBTCکلیک کرده و این ارز دیجیتال در صف خرید قرار می گیرد و تا زمانی که به حد تعیین شده برسد عملیات خرید برای شما انجام خواهد گرفت.

همچنین در قسمت assest  و available   انتقال ارز و میزان موجودی خود را مشاهده کنید.

روش دوم فروش  WBTC از طریق بخش MARKET

روش دوم فروش WBTC از طریق بخش MARKET

با استفاده از این روش شما میتوانید ارز دیجیتال WBTC را در قیمت لحظه ای به فروش برسانید.

 1. مرحله اول: گزینه sell را انتخاب می کنید (خرید)
 2. مرحله دوم: گزینه  MARKET انتخاب شماست (آخرین قیمت)
 3. مرحله سوم: در این روش نمیتوانید محدوده قیمتی تعیین کنید. (قیمت فروش و مبلغ نهایی)

حال این موضوع یعنی چه؟

 • یعنی نمیتوانید تعیین کنید اگر WBTCبه این قیمت رسید عملیات فروش برای شما انجام شود، با این روش فقط می توانید تعیین کنید که در همین لحظه با مقدار تعیین شده WBTC برایتان به فروش برساند! (درصد فروش از موجودی)
 • مرحله چهارم: می توانیم از طریق اهرم مشخص کنیم که چقدر از بودجه فعلی ما را ارز دیجیتال WBTC به فروش برساند.
 • و در مرحله بعدی: روی گزینه   sell  WBTCکلیک کرده و WBTC شما به اندازه تعیین شده به فروش می رسد.
 • همچنین می توانید در بخش assest انتقال ارز و در قسمت available میزان موجودی خود را انتخاب کنید.

آموزش کار با بایننس برای مبتدیان

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram