آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال از کیف پول تراست ولت

آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال از کیف پول تراست ولت
لوگو علیرضا محرابی
آموزش خرید و فروش ارز دیجیتال از کیف پول تراست ولت
کیف پول ارز دیجیتال

گزینه DEX در کیف پول تراست ولت دارای دو آیتم Exchange و Swap است. که در این مقاله در خصوص بخش Exchange کامل توضیح خواهیم داد.

آیتم Exchange در تراست ولت

در این بخش شما میتوانید همان کاری که در صرافی های بزرگ مثل بایننس و کوین بیس و ... انجام میدید را در این بخش انجام دهید. شما با استفاده از این بخش میتوانید اکثر ارزهای دیجیتالی معتبر بازار را خرید و فروش نمایید.

ابتدا روی گزینه ی DEX در پایین صفحه ضربه بزنید و گزینه ی Exchange را انتخاب کنید.

آیتم Exchange در تراست ولت

در بالای صفحه جفت ارز MITH/BNB بصورت پیش فرض انتخاب شده است. اگر قصد خرید ارزی را دارید بر روی گزینه Buy کلیک کنید و اگر قصد فروش ارزی را دارید بر روی گزینه  Sell  کلیک نمایید . سپس سپس در بالای گزینه های Buy - Sell جفت ارز مورد نظرتان را انتخاب کنید.

در قسمت “Search Markets” در بالای صفحه ، توکن مورد نظرتان را که قصد ترید کردن انتخاب کنید . اگر ارز مورد نظرتان را مشاهده نمی کنید این به این معنی است که ارز مورد نظر شما در سایت صرافی بایننس هنوز دکس لیست نشده است.

آیتم Exchange در تراست ولت

در منوی سمت راست کیف پول دفتر سفارش یا همان اوردر بوک (Order Book) به شما نمایش داده می شود. در این قسمت خرید با رنگ سبز و فروش با رنگ قرمز نمایش داده می شود.

آیتم Exchange در تراست ولت

به صورت پیش فرض، شما در صفحه خرید (Buy) خواهید بود. اگر قصد خرید ارز مورد نظر در پایین‌ترین قیمت سفارش فروش را ندارید، قیمت و مقدار خرید مورد نظر را در کادرهای نمایش داده شده در تصویر بالا، وارد نمائید. علاوه بر این، با ضربه زدن روی یکی از سفارش فروش‌های منوی سمت راست، می‌توانید قیمت موردنظرتان را به صورت خودکار انتخاب نمائید.

آیتم Exchange در تراست ولت

در نهایت گزینه ی buy را بزنید و برای تایید تراکنش گزینه ی send را بزنید. در آخر هم، پیام موفقیت آمیز بودن تراکنش، نمایش داده می‌شود و توکن‌های خریداری شده مستقیمات وارد کیف پول Trust Wallet شما خواهند شد.

آیتم Exchange در تراست ولت

 

نکته: اگر سیستم عامل گوشی یا تبلت شما IOS ( آیفون ) است مرحله زیر را طی نمایید تا بخش Browser به سیستم شما اضافه شود.

 

نحوه افزودن Browser در گوشی های آیفون

بخش DApps در کیف پول تراست ولت، در گوشی های آیفون با نام Browser قابل افزودن است. برای این کار ابتدا در مرورگر تلفن همراه خود، how to add browser on Trust Wallet را جست و جو کنید.

سپس، مطابق تصویر زیر بخش هایلایت شده را کپی کرده و در صفحه جدیدی از مرورگر خود جست و جو کنید.

حال در صفحه پیش رو به شما پیشنهاد می شود که صفحه را در تراست ولت خود باز کنید. با تایید این مورد، بخش Browser به سادگی به تراست ولت شما افزوده خواهد شد و برای همیشه قابل استفاده است.

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram