1. صفحه اصلی
  2. مقالات ارز دیجیتال
  3. بازی
  4. معرفی بازی کهکشانی Star Atlas

معرفی بازی کهکشانی Star Atlas

معرفی بازی کهکشانی Star Atlas
لوگو علیرضا محرابی
معرفی بازی کهکشانی Star Atlas
بازی

دنیای بازی های بلاک چین بر ارائه سودهای پولی به بازیکنان خود متمرکز شده است، اما در طول مسیر، بخش سرگرم کننده بازی اغلب نادیده گرفته می شود. سناریوهای تکراری، گیم‌پلی بی‌معنا و مکانیک‌های متوسط، بازی را آزار می کند که می‌تواند گیمرهای معمولی را از واردشدن در دنیای پر سود بازی‌های بلاک چین بازدارد. با این حال، یک بازی بلاک چین با مضمون فضایی، به نام بازی Star Atlas، قصد دارد با ارائه یک تجربه متنوع از فضای خارج از کیهان، این دیدگاه را تغییر دهد. استار اطلس ساخته شده بر روی بلاک چین Solana با استفاده از Unreal Engine 5، است. هیاهوی شدیدی در اطراف متاورس Star Atlas در جریان بوده، به طوری که هم گیمرهای بلاک چین و هم گیمرهای معمولی انتظارات زیادی از این پروژه دارند. بازی Star Atlas در ابتدای راه، مفهوم MMO را در فضا با مکانیک های غیرمتمرکز مدرن ترکیب می کند تا بازی بی نظیری را خلق کند.

بازی Star Atlas یا ستاره اطلس چیست؟

معرفی بازی کهکشانی Star Atlas

Star Atlas یک بازی NFT با مضمون فضایی است که بر روی شبکه بلاک چین Solana ساخته شده است. این بازی وقایع سال 2620 را در یک کهکشان دور به تصویر می کشد که در آن سه جناح بشریت (Humankind)، نژادهای بیگانه (Alien races) و اندروید (Android) دائماً درگیر جنگ هستند تا بخش وسیعی از کیهان را کنترل کنند و بر آن مسلط شوند. بازیکنان می‌توانند انتخاب کنند که به هر یک از این جناح ها و مسابقات بپیوندند و نقشی حیاتی در تأثیرگذاری بر نتایج درگیری‌ها برای بازگرداندن نظم و باز کردن فرصت‌هایی برای سود ایفا کنند.

بازی Star Atlas که با استفاده از فناوری Unreal Engine’s Nanite توسعه یافته، دارای گرافیک خیره کننده است و کاوشی سینمایی و دقیق از این فضای مجازی ارائه می دهد. همراه با شبکه بلاک چین سولانا که قادر است 50 هزار تراکنش را در یک ثانیه انجام دهد، متاورس Star Atlas سطحی از پیچیدگی را در فناوری بلاک چین ارائه می دهد که قبلاً مشاهده نشده بود.

مدیر عامل شرکت مایک واگنر اذعان می‌کند که «Star Atlas» پیچیده‌تر از آن چیزی است که به نظر می‌رسد.

«ستاره اطلس در چهره خود یک MMO (بازی نقش‌آفرینی آنلاین چندنفره گسترده) است که در سال 2620 اتفاق می افتد. جهان استعمار شده و قطعه قطعه شده است. سه جناح کنترل را تقسیم می کنند، در حالی که جایی در عمیق ترین و خطرناک ترین بخش فضا، چیزی بسیار ارزشمند در کمین است. بازیکنان می‌توانند ارز دیجیتال درون بازی (ATLAS وPOLIS)، را کسب کنند. هر چیزی را از کشتی فضایی گرفته تا ایستگاه‌های فضایی بخرند و به مأموریت‌ها بروند.

اگرچه به نظر می رسد که بسیاری از بازی ها در حال حاضر وجود دارند، اما یک تفاوت اساسی وجود دارد: ((Star Atlas از فناوری بلاک چین پشتیبانی می کند، به این معنی که بازیکنان واقعاً مالک چیزهایی هستند که در بازی برنده می شوند یا می خرند.))

چشم انداز بلندمدت Star Atlas یک بازی مستقل و متعلق به بازیکن است که به طور کامل توسط حاکمیت غیرمتمرکز کنترل و تامین مالی می شود. بنابراین، از مراحل اولیه، اقتصاد به گونه‌ای طراحی شده است که از طریق سلسله مراتبی از DAO (سازمان‌های خودمختار غیرمتمرکز)، که توسط توکن حاکمیتی (POLIS) و جریان‌های نقدی ATLAS تغذیه می‌شود، حرکت کند.

Star Atlas: ژانر ترکیبی

در تنظیمات بازی، بازیکنان می‌توانند وسعت زیادی را برای منابع گرانبهای آن کاوش کنند و در نبردهای بازیکن در مقابل بازیکن (PVP) و بازیکن در مقابل محیط (PVE) شرکت کنند تا NFT (دارایی‌های درون بازی) را به دست آورند که برای کسب سود در بازار غیرمتمرکز فروخته شود. Star Atlas با تاکید عمیق بر کاوش دارایی های استخراج شده، شرکت در مبارزات، بهره برداری از بلاک چین برای گسترش شبکه، از مکانیک های متنوعی برای جذب علاقه مندان استفاده می کند. به طوری که همه این ویژگی های کلیدی عالی هستند.

استراتژی بزرگ

Star Atlas که در یک کیهان گسترده قرار دارد، بازیکنان را قادر می‌سازد تا مسیرهای تجاری استراتژیک را در وسیع‌ترین قسمت‌های فضا پیاده سازی کنند. با استفاده از استراتژی‌های تهاجمی و تدافعی برای از بین بردن دشمنان خود و به دست آوردن مسیرهای لجستیکی پرارزش، بازیکنان می‌توانند یک امپراتوری بین کهکشانی برای خود ایجاد کنند و برای ایستادن در جایگاه خود پاداش‌های پرسودی دریافت کنند.

علاقه مندان به بازی های فوتبالی بخوانند: بازی sorare، بازی فوتبالی مبتنی بر بلاک چین 

اکتشاف

اکتشاف دارایی در اکوسیستم Star Atlas در اولویت قرار دارد، زیرا بازیکنان دارایی‌های ارزشمند در کیهان را جستجو می‌کنند. بازیکنان با استفاده از نمای بالا به پایین و همچنین نمای کابین خلبان، مناطق ناشناخته فضا را برای جستجوی منابع ارزشمند جستجو می کنند. بازیکنانی که چندان علاقه ای به درگیر شدن در جنبه های جنگی ندارند، همیشه می توانند جنبه ماجراجویی آن را دنبال کنند. در حالت اکتشاف، بازیکنان می توانند کنترل سفینه فضایی را به دست بگیرند، به خدمه خود فرمان دهند و از فناوری های دنیای دیگر برای یافتن منابع استفاده کنند. بعداً، بازیکنان می‌توانند ماشین‌آلات ماینینگ را نصب کنند تا منابع را اصلاح کنند و آنها را در بازار معامله کنند تا در دنیای واقعی پول به دست آورند.

نقش آفرینی

اجرای یک عملیات معدنی بزرگ، جریان های جدیدی از درآمد را از طریق لجستیک، عملیات و مدیریت باز می کند. تمام این وظایف را نمی توان به تنهایی انجام داد و اینجاست که ویژگی نقش آفرینی بازی به میان می آید. با ارائه فرصت هایی برای ایجاد حرفه در دنیای مجازی، بازیکنان می توانند تیمی از حرفه ای ها را برای انجام عملیات روزانه و انجام کارهای روزانه تشکیل دهند. سناریوی نقش آفرینی امکان عملیات شغلی بیشماری را باز می کند که می تواند کاملاً سودآور باشد. از حمل و نقل محموله تا تجارت سنگ معدن در بازارهای بین کهکشانی، اکوسیستم وسیع Star Atlas نه تنها وسیله ای برای امرار معاش، بلکه وسیله ای برای لذت بردن نیز ارائه می دهد.

حرفه ها

حرفه ها در بازی Star Atlas

اداره کل یک ایستگاه فضایی به یک تیم حرفه ای با نقش های مختلف از خلبان، توپچی، مهندس، مدیر عامل، کارگزار و تعداد بیشماری دیگر نیاز دارد. با گشودن درها به روی گزینه‌های شغلی جدید، بازیکنان باید تیمی متشکل از خدمه بسیار آموزش‌دیده را جمع‌آوری کنند که این نقش‌ها را بر عهده می‌گیرند و وظایف روزمره را برای اجرای روان عملیات در پایگاه انجام می‌دهند.

شبیه سازی پرواز فضایی

تجربه اول شخص در استفاده از یک سفینه فضایی (به عنوان کاپیتان) به شما این امکان را می دهد که تمام اقدامات پشت صحنه را ببینید. دریچه را فشار دهید تا وارد فضای ناشناخته گسترده شوید و چشم انداز بی نظیری از اکتشاف فضایی را تجربه کنید. جدا از بازدید از سکونتگاه های مختلف در سراسر کهکشان، از سفینه های فضایی در نبردها نیز استفاده می شود. از میان زرادخانه بزرگ سلاح های نصب شده انتخاب کنید و به مبارزه رو در رو بپردازید. شبیه‌ساز پرواز فضایی بازی Star Atlas با تأکید فراوان بر اکتشاف کهکشان، نگاهی اجمالی به زندگی یک کاپیتان سفینه فضایی ارائه می‌کند.

برای آشنایی بیشتر با بازی های مبتنی بر بلاک چین مطلب معرفی 10 بازی برتر کریپتو و کسب درآمد از ارز دیجیتال را بخوانید.

مناطق امنیتی جناحی

در ابتدا، بازیکنان می توانند از بین سه جناح، بشریت، نژادهای بیگانه و اندرویدها انتخاب کنند. هر یک از این گروه‌ها مناطق ایمنی خود را دارند که بازیکنان برای اولین بار در آنجا تا زمانی که آماده ورود به ناشناخته‌ها و شرکت در جنگ شوند، اقدام به پرورش نسل جدید می کنند. در شروع، بازیکنان باید منابع را جمع آوری کنند، اصول بازی را درک کنند، یک سفینه فضایی برای نبرد سخت را به دست آورند و یک خدمه فضایی با تجربه را به کار گیرند. پس از آماده شدن برای پرواز به نزدیکترین منطقه جنگی، بازیکنان در نبردهای PVP و PVE شرکت خواهند کرد. در طول نبردها، بازیکنانی که موفق می‌شوند بایستند و دشمنان خود را از بین ببرند، می‌توانند ثروت دشمنان خود را غارت کنند.

مبارزه

همه چیز درباره بازی Star Atlas

هر سفینه فضایی کنترل شده توسط بازیکن در Star Atlas به انواع مختلفی از جایگاه ها و برجک های موشک مجهز است. هر سفینه فضایی با منبع تغذیه، تغذیه می شود و توسط سپرهایی در اطراف سفینه فضایی همراه با بدنه محافظت می شود. همچنین از یک سیستم هدایت موشکی استفاده می شود که کشتی های فضایی دشمن را ردیابی می کند و قسمت های ضعیف کشتی های آنها را هدف قرار می دهد. 

علاوه بر این، شهرک های اشغال شده توسط دشمن نیز قابل تصرف هستند، اما آنها سیستم های دفاعی خود را در سراسر شهرک ها نصب کرده اند. بازیکنان می توانند از مانورهای مختلفی برای محافظت از کشتی خود در برابر حملات وارده استفاده کنند و دفاع دشمن را از بین ببرند.

چگونه یک بازی مناسب برای کسب درآمد پیدا کنیم؟ برای آشنایی با این موضوع روی لینک مربوطه کلیک کنید.

کاوش در اعماق فضا

یکی از ماهیت های ستون بازی Star Atlas شامل کاوش در اعماق فضا است. بازیکنان می‌توانند از تمام ستاره‌هایی که برایشان قابل مشاهده است دیدن کنند و از ابزارهای پیشرفته‌ای که در اختیار دارند برای اسکن و جستجوی زمین‌های غنی و به دست آوردن آنها برای تجارت در بازار استفاده کنند. با وجود سیستم سوخت رسانی، بازیکنان باید مراقب مخزن سوخت خود باشند تا از کاوش ایمن و بدون دردسر اطمینان حاصل کنند. هر ستاره در متاورس مملو از منابع غنی است. بازیکنان برای یافتن منابع، پالایش آنها و تجارت آنها برای کسب سود به تجهیزات سطح بالایی نیاز دارند. جدای از ابزارهای پرسود، می توان از منابع نیز برای ارتقاء در بازی استفاده کرد.

Star Atlas NFTs: آنها چه نقشی در بازی دارند؟

Star Atlas میزبان تعداد بی‌شماری توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) است که بازیکنان کنترل کاملی بر دارایی‌های دیجیتال خود دارند. این NFT ها شامل سفینه های فضایی، تجهیزات معدن، منابع، کلکسیون های درون بازی، سازه ها و بسیاری از عناصر دیگر است. هر یک از این NFT ها نقش خاص خود را در اکوسیستم اطلس ستاره ای دارند. به عنوان مثال فضاپیماها ضروری ترین جزء در Star Atlas هستند، زیرا از آنها برای درگیر شدن در حالت های PVP و PVE برای تسخیر و دفاع در برابر دشمنان و همچنین کاوش در فضا برای شکار منابع ارزشمند استفاده می شود. 

در این باره بیشتر بخوانید

نظر بدهید

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

0 دیدگاه

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
در صورت کند بودن سایت فیلترشکن خود را خاموش کنید
×بستن صفحه
پشتیبان فروش(شایان ابراهیمی)
موبایل 09304891085
موبایل 09304891085
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @9304891085
داخلی 101
پشتیبان فروش(فائزه تهرانی)
موبایل 09101364784
موبایل 09927779006
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_104
داخلی 104
پشتیبان فروش(فائزه تهرانی)
موبایل 09304890560
موبایل 09927779003
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_104
داخلی 104
پشتیبان فروش(سروش جاویدان)
موبایل 09927779006
موبایل 09927779006
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_105
داخلی 105
پشتیبان فروش(پریسا متولی)
موبایل 09192757633
موبایل 09927779005
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_29
داخلی 106
پشتیبان فروش(ایمان پوراسماعیلی)
موبایل 09909400064
موبایل 09909400064
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_por107
داخلی 107
پشتیبان فروش(ایمان پوراسماعیلی)
موبایل 09927779040
موبایل 09927779040
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_por
داخلی 107
پشتیبان فروش(علیرضا سجده)
موبایل 09304891628
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1_114
داخلی 114
پشتیبان فروش(سارا کیانی)
موبایل 09304890686
موبایل 09304890686
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1_117
داخلی 117
پشتیبان فروش(سارا کیانی)
موبایل 09927779030
موبایل 09927779030
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_117
داخلی 117
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09909400054
موبایل 09909400054
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_118
داخلی 118
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09194198792
موبایل 09194198792
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_33
داخلی 118
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09304891297
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_118
داخلی 118
اطلاعات تماس(دفتر فروش)
تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
بدون پیش شماره 90001030
اینستاگرام @alireza.mehrabii
کانال تلگرام @alirezamehrabi_com