1. صفحه اصلی
  2. مقالات ارز دیجیتال
  3. کیف پول
  4. کیف پول های ارز دیجیتال ریون کوین

کیف پول های ارز دیجیتال ریون کوین

کیف پول های ارز دیجیتال ریون کوین
لوگو علیرضا محرابی
کیف پول های ارز دیجیتال ریون کوین
کیف پول

در این مقاله ، ما قصد داریم به اصول Ravencoin بپردازیم و تفاوت ها و شباهت های این پروژه با بیت کوین را بررسی کنیم. همچنین درباره مزایا و معایب این ارز دیجیتال صحبت خواهیم کرد به این منظور در ادامه ما را دنبال کنید.

فضای ارزهای رمزپایه در طی سالهای گذشته شاهد هزاران پروژه جدید بوده است که بسیاری از آنها با هدف پیشرفت بخشیدن برخی از جنبه های فناوری بلاکچین و ارتقا آن به کاربران جهت غنی سازی تیم توسعه ، انجام شده است. با این حال ، هر چند وقت یک بار ، پروژه ای صرفاً با توجه به نیازهای جامعه آغاز می شود. این است که Ravencoin وارد می شود ، یک زیرساخت بلاکچین غیرمتمرکز ، نظیر به نظیر که امکان انجام معاملات کارآمد و ایجاد دارایی های دیجیتال را فراهم می کند. بسیاری از جنبه ها Ravencoin را از نظر فنی جدا از رقبای خود قرار می دهد ، اما کاربران همچنین نباید از ویژگی های مالی آن غافل شوند.

معرفی کامل ارز دیجیتال rvn

Ravencoin چیست؟

Ravencoin یک شبکه غیرمتمرکز نظیر به نظیر است که با استفاده از فناوری بلاکچین ساخته شده است. Ravencoin در نهمین سالگرد راه اندازی بیت کوین راه اندازی شد، شبکه پرداخت منبع باز خود را در تاریخ 3 ژانویه 2018 منتشر کرد. این پروژه در درجه اول با هدف تسهیل معاملات دارایی های دیجیتال بدون مرز بدون اصطکاک از یک فرد به شخص دیگر طراحی شده است.

اگرچه بیت کوین با محبوبیت بازار و حجم معاملات محبوب ترین ارز رمزنگاری شده است ، اما در مقایسه با قابلیت های سایر سیستم عامل های بلاکچین ، هنوز دارای محدودیت های فناوری است. Ravencoin می خواهد این مشکل را حل کند. بر خلاف بیت کوین ، در Ravencoin ، توسعه دهندگان ابزار یا رمز امنیتی خاص خود را ایجاد می کنند و امکان شخصی سازی کامل را فراهم می کنند تا توسعه دهندگان بتوانند ویژگی های مورد نظر خود را در هر پروژه جدید معرفی کنند. علاوه بر ارزهای رمزپایه استاندارد که به طور منظم قابل تعویض هستند ، Ravencoin همچنین برای توسعه توکن های غیرقابل استفاده (NFT) استفاده می شود. NFT توکن های دیجیتالی منحصر به فردی است که می تواند یک دارایی فیزیکی ، یک اوراق بهادار ، یک کالای دیجیتال و بسیاری موارد دیگر را نشان دهد.

Ravencoin چیست؟

بهترین روش ذخیره سازی RVN چیست؟

به طور کلی ، دو روش برای ذخیره ارزهای رمزپایه وجود دارد ، از طریق کیف پول گرم یا کیف پول سرد. هر دو مزایا و معایب خود را دارند ، این گزینه در حول کارهایی است که کاربر قصد دارد با ارز های خود انجام دهد. اگر کاربری بخواهد RVN خود را معامله کند یا از آن استفاده کند ، ممکن است یک کیف پول گرم (به عنوان مثال کیف پول رومیزی یا کیف پول موبایل) مناسب ترین باشد ، زیرا دسترسی ساده ای را در اختیار شما قرار می دهد. اگر کسی قصد دارد RVN خود را برای مدت طولانی نگه دارد و برنامه ای برای انتقال آن ندارد ، یک کیف پول سرد (به عنوان مثال یک کیف پول سخت افزاری) ترجیح داده می شود ، زیرا باعث افزایش امنیت کاربر می شود.

برای اکثر افراد ، ترکیب گزینه های ذخیره سازی گرم و سرد با RVN که توسط انواع کیف پول های دیجیتال پشتیبانی می شود ، مفید است.. اگر می خواهید RVN خود را روی دسک تاپ خود ذخیره کنید ، می توانید از کیف پول رسمی دسک تاپ Ravencoin استفاده کنید. اگر فضای ذخیره سازی تلفن همراه را ترجیح می دهید ، یک کیف پول رسمی همراه Ravencoin نیز وجود دارد. صرف نظر از اینکه کدام یک را انتخاب کنید ، با برنامه ای که یک رابط کاربری آسان ارائه می دهد ، قابلیت ذخیره سازی و معاملات کلاس جهانی را دریافت می کنید. کیف پول رومیزی برای ویندوز ، مک و لینوکس در دسترس است ، در حالی که کیف پول موبایل برای دستگاه های Android یا iOS در دسترس است و همه پایگاه ها را پوشش می دهد.

کیف پول Ravencoin

این پروژه اطمینان حاصل کرده است که مکان های زیادی برای ایمن نگه داشتن ارز RVN شما وجود دارد. کاربران می توانند ارز RVN خود را در کیف پول Ravencoin موبایل ذخیره کنند ، خواه از تلفن iOS یا Android استفاده کنند. همچنین ، کیف پول Ravencoin Wallet روی رایانه های مک ، ویندوز و لینوکس موجود است!

کیف پولهای گرم

بارگیری و استفاده از این کیف پولها به راحتی امکان دسترسی بزرگتر به دارایی های دیجیتال را برای کاربران فراهم می کند. برخی از این کیف پول ها شامل کیف پول اتمی ، کیف پول Cobo ، کیف پول Crypto.com و موارد دیگر است. همچنین کیف پول های ترکیبی مانند آنچه در AtomicDEX موجود است ، امکان ذخیره سازی چند ارز و اجرای معامله از داخل کیف پول را دارد.

اگر به دنبال یک کیف پول ایمن تر هستید که به اینترنت متصل نباشد ، RVN توسط برترین کیف پول های سخت افزاری در سطح جهان مانند Ledger و Trezor پذیرفته می شود و امکان ذخیره سازی و فرآیند انتقال بی وقفه را فراهم می کند. اگر صاحب این کیف پول ها هستید ، تنها کاری که باید انجام دهید اینست که پسوند Ravencoin را برای ذخیره ارز رمزنگاری شده خود بارگیری کنید. می خواهید آن را یک قدم جلوتر بردارید؟ همچنین می توانید Ravencoin را روی کیف پول های کاغذی ، ابتدایی ترین اما بالقوه امن ترین راه حل ذخیره سازی ، نگه دارید.

لیست تمامی کیف پول های ارز دیجیتال

نتیجه گیری Ravencoin و RVN

با معرفی یک زمان بلوک کوتاه تر ، Ravencoin می تواند معاملات سریعتر را با هزینه های کمتری ارائه دهد. همچنین ، پروژه فورک بیت کوین انتقال مالکیت دیجیتال از طریق نظیر به نظیر را تسهیل می کند ، تقریباً نمایانگر هر نوع دارایی قابل تصور است!

اگرچه این پروژه هنوز تا اتمام فاصله زیادب دارد ، اما پروژه از طریق کیف پول Ravencoin و سهولت استخراج توکن های Ravencoin RVN موفقیت و پذیرش زیادی داشته است. علاوه بر این ، بسیاری از به روز رسانی های هیجان انگیز تر انتظار می رود از پروژه! اینها شامل جوایز ، امکانات پیام رسانی و رای گیری است. این باعث بهبود بیشتر تجربه کاربری  (UX) در Ravencoin می شود.

در این باره بیشتر بخوانید

نظر بدهید

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

0 دیدگاه

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×بستن صفحه
پشتیبان فروش(محمد راسخ)
موبایل 09304890686
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_20
داخلی 117
پشتیبان فروش(فرشاد یحیی زاده)
موبایل 09303960494
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_18
داخلی 107
پشتیبان فروش(حسین عبدی)
موبایل 09192757633
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_29
داخلی 106
پشتیبانی سایت(مرضیه منصوری)
موبایل 09304891085
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_9
داخلی 104
سبدگردانی(فاطمه باقرزاده)
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_7
داخلی 201
پشتیبان فروش(پیام گل محمدی)
موبایل 09304890560
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_32
داخلی 113
پشتیبان فروش(مریم حسنی)
موبایل 09104737258
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_17
داخلی 101
پشتیبان فروش(سعید کاویانی)
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_43
داخلی 116
پشتیبان فروش(الهام فرامرزی)
موبایل 09101364784
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 102
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09194198792
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_33
داخلی 118
سبد گردانی(احمد یاراحمدی)
موبایل 09037236791
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_39
داخلی 203
سبدگردانی(فاطمه باقرزاده)
موبایل 09037298168
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_37
داخلی 205
سبد گردانی(علی زارع)
موبایل 09035948033
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_31
داخلی 204
پشتیبان فروش(شهرزاد جعفری)
موبایل 09104738165
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_16
داخلی 109
اطلاعات تماس(دفتر فروش)
تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
اینستاگرام @alireza.mehrabii
کانال تلگرام @alirezamehrabi_com