1. صفحه اصلی
 2. سهام
 3. گروه سرمایه گذاری
 4. سهام شرکت سرمایه گذاری و توسعه صنایع لاستیک

سهام شرکت سرمایه گذاری و توسعه صنایع لاستیک

ردیف عنوان توضیحات
1 نام شرکتشرکت سرمایه گذاری و توسعه صنایع لاستیک
2 سال تاسیس1375
3 موضوع فعالیتتولیدی
4 محصولات و خدمات
 • فابریک پلی استر
 • گریج خام پلی استر
 • فابریک نایلون 66
 • فابریک نایلون 6
 • پلی آمید ضربه پذیر و...
5 سهامداران (عمده)
 • شرکت سرمایه گذاری صبا تامین

معرفی شرکت سرمایه گذاری و توسعه صنایع لاستیک

شرکت سرمایه گذاری و توسعه صنایع لاستیک با مسئولیت محدود در سال 75 دایر و در اداره ثبت شرکتها به ثبت رسید . دفتر مرکزی شرکت در شهر تهران واقع بوده و کارخانه آن با نام شرکت سرمایه گذاری و توسعه صنایع لاستیک به مساحتی حدود ۴۰۰ هزار متر مربع در کیلومتر ۱۵ آزاد راه زنجان- تهران مستقر می باشد .

این شرکت تولید رسمی خود را در نیمه دوم ۱۳۸۲ آغاز کرد . تکنولوژی شرکت با ظرفیت اسمی تولید ۱۵،۰۰۰ تن فابریک دیپ شده در سال از نخ نایلون ۶ و ۶،۶ و نیز فابریک دیپ شده پلی استر از مرحله تاب و بافت به بعد، از شرکت زیمر آلمان، که یکی از عظیم ترین و معتبرترین دارندگان دانش فنی در جهان، صاحب تکنولوژی و سازنده ماشین آلات این صنعت می باشد، خریداری شده است .

شرکت سرمایه گذاری و توسعه صنایع لاستیک با ماموریت تولید منسوج استخوانبندی تایر از جنس نایلون ۶ و ۶۶ برای کلیه تایرهای سواری و باری، بزرگترین تولید کننده این محصولات در منطقه بوده و تنها کارخانه ای است که چرخه کامل فرآیند تولید نخ تایر را دارا می باشد.

با توجه به فرصت های بازار و ظرفیت های موجود ، محصولات دیگری از قبیل فابریک منجید ، فابریک تسمه نقاله ، تور ماهیگیری ، نخ یارن (BTY ) و چیپس نیز در تولیدات این مجتمع قرار دارد . همچنین اخیرا موفق به تولید محصول جدید پلیمرهای صنعتی (ZSP ) در مقیاس انبوه شده و در سبد محصولات این شرکت ثبت گردیده است .

این شرکت با ارائه محصولات با کیفیت و رعایت اصول مشتری مداری سهم عمده بازار داخلی این محصولات را در اختیار داشته و علاوه بر آن در سابقه فعالیت خود صادرات به کشورهای آسیایی ، اروپایی و آفرقای شمالی را هم در کارنامه خود دارد .

شرکت اصلی شامل سه شرکت فرعی زیر است:

 • منسوجات صنعتی صبا
 • صبا پلیمر زنجان
 • نخ تایر صبا

منسوجات صنعتی صبا

شرکت سرمایه گذاری و توسعه صنایع لاستیک در جهت استراتژی های کلان هلدینگ شستا و با هدف استفاده از ظرفیت ها و تتوانمندی های در زمینه ماشین آلات ، پرسنل متخصص و با تجربه و خوشنامی خود در صنعت تایر تصمیم به توسعه فعالیت خود در زمینه های غیر از تایر سازی نمود. وجود تنها خط پلیمریزاسیون و ریسندگی نایلون در کشور و ظرفیت بالای تاب و بافت و آغشته سازی موجب شد که نخ تایر صبا به سرعت در این حیطه وارد و محصولات خود را به مشتریان عرضه نماید. در ابتدای فعالیت در این زمینه هدف، تامین نیازمندهای داخلی شرکت بود که بافت لاینر در انتهای سال ۱۳۹۷ محقق گردید که مذاکراتی بمنظور تامین نیاز تایرسازان در حال انجام می باشد.

تولید منجید مورد مصرف در تسمه نقاله ، دیافراگم بوستر ترمز و کمک فنر های بادی بازار جدید پیشرو شرکت گشود که سرمایه گذاری بیشتر با هدف افزایش این تولیدات در برنامه های آتی شرکت می باشد. تجهیزات موجود در ریسندگی و بافت امکان بافت پارچه کیسه هوای خودرو (Air Bag ) نیز دارا می باشد که این پروژه نیز جزو طرح های آتی توسعه ای شرکت خواهد بود.

صبا پلیمر زنجان

شرکت سرمایه گذاری و توسعه صنایع لاستیک تولید رسمی خود را در سال ۱۳۸۲ آغاز کرد.  این مجتمع با تولید سالانه ۱۵۰۰۰ تن چیپس نایلون ۶۶، بزرگترین تولید کننده این پلیمر در منطقه خاورمیانه می باشد. با توجه به فرصت های بازار و ظرفیت های موجود، در سال ۱۳۹۴ کامپاندهای پلیمری با نام تجاری صبا پلیمر زنجان نیز به سبد محصولات شرکت اضافه شد در این واحد انواع گرانول پلی آمید ۶ و ۶۶ و پلی پروپیلن تزریقی تولید می شود  تا بخـشی از نیاز روز افزون صنـایع داخلی به پلاستیکهای صنعتی را تاًمین نماید.

محصولات تولید این شرکت عبارتند از پلی آمید های ۶ و ۶۶ تقویت شده با الیاف شیشه ، پلی آمید های مقاوم به ضربه و  کامپاندهای پرشده پایه پلی پروپیلن  می باشد این شرکت مجهز به پیشرفته ترین و دقیق ترین دستگاه های اندازه گیری خواص فیزیکی و شیمیایی کامپوزیت های پلیمری می باشد تا محصولاتی با کیفیت بالا و مطابق با نیازهای مشتری تولید نماید.

نخ تایر صبا

شرکت سرمایه گذاری و توسعه صنایع لاستیک با ماموریت تولید منسوج استخوانبندی تایر از جنس نایلون ۶ و ۶،۶ برای کلیه تایرهای سواری و باری، بزرگترین تولید کننده این محصولات در منطقه بوده و تنها کارخانه ای است که چرخه کامل فرآیند تولید نخ تایر را دارا می باشد. با توجه به فرصت های بازار و ظرفیت های موجود ، محصولات دیگری از قبیل فابریک منجید ، فابریک تسمه نقاله ، تور ماهیگیری ، نخ یارن و چیپس نیز در تولیدات این مجتمع قرار دارد. همچنین اخیرا موفق به تولید محصول جدید کامپوزیت صنعتی ( GF ) در مقیاس انبوه شده و در سبد محصولات این شرکت ثبت گردیده است. این شرکت با ارائه محصولات با کیفیت و رعایت اصول مشتری مداری سهم عمده بازار داخلی این محصولات را در اختیار داشته و علاوه بر آن در سابقه فعالیت خود صادرات به کشورهای آسیایی، اروپایی و آفرقای شمالی را هم در کارنامه خود دارد.

سهم های

تحلیل شده

×
پشتیبانی فروش (آقای رستمی)
موبایل 09304890560
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_32
داخلی 113
پشتیبانی فروش (آقای فرشاد)
موبایل 09026762179
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_18
داخلی 107
پشتیبانی فروش (خانم حسنی)
موبایل 09104737258
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 101
پشتیبانی فروش (خانم طاهر)
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_8
داخلی 103
سبد گردانی (آقای اشتری)
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_7
داخلی 202
پشتیبانی فروش (خانم منصوری)
موبایل 09304891085
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_9
داخلی 104
پشتیبانی فروش (آقای میرانی)
موبایل 09034561556
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_21
داخلی 116
سبد گردانی (آقای زارع)
موبایل 09037298168
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_37
داخلی 201
سبد گردانی (آقای محمدی)
موبایل 09933751765
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_35
داخلی 204
پشتیبانی فروش (خانم جعفری)
موبایل 09104738165
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_16
داخلی 109
پشتیبانی فروش (خانم فرامرزی)
موبایل 09101364784
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 102
سبد گردانی (خانم عظیمی)
موبایل 09035948033
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_31
داخلی 205
سبد گردانی (آقای یاراحمدی)
موبایل 09037236791
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_39
داخلی 203
شماره تماس دفتر
شماره تماس دفتر