ردیف عنوان توضیحات
1 نام شرکتتوسعه فناوری اطلاعات خوارزمی
2 نماد بورسیمفاخر
3 سال تاسیس1376
4 پذیرفته شدن در بورس1392
5 گروهرایانه و فعالیت های وابسته به آن
6 محصولات و خدمات
  • خدمات نرم افزاری و سخت افزاری نظیر:
  • خودپرداز
  • تجهیزات بانکی
  • تجهیزات کامپیوتری
  • دوربین مدار بسته و تجهیزات
7 سهامداران (عمده)
  • شرکت سرمایه گذاری گروه مالی سپهر صادرات 63%
  • شرکت سرمایه گذاری آتیه دماوند 7%
  • شرکت آرمان توسعه مهر خوارزمی 3%
  • شرکت سرمایه گذاری خوارزمی 2%

معرفی شرکت

شرکت در تاریخ 24/8/1376 تاسیس شد. در تاریخ هفدهم دی ماه نود و دو به عنوان پنجاه و نهمین شرکت در بازار سهام شرکت فرابورس ایران با نماد مفاخر پذیرفته شد. شرکت اخیرا از مالکیت گروه سرمایه گذاری خوارزمی به گروه مالی سپهر صادرات درآمده است. پیشتر سرمایه گذاری خوارزمی، 52% از سهام خود در شرکت را به سپهر صادرات فروخته است. موضوع فعالیت شرکت عبارت است از تامین، بهره برداری و پشتیبانی از انواع سخت افزار، نرم افزار، تجهیزات رایانه ای و مخابراتی، سیستمهای الکترونیکی و ماشینهای اداری، بانکی و کامپیوتری مورد مصرف در انواع فعالیتهای اداری، تجاری، خدماتی، تولیدی، مالی، بانای، بورس و هر نوع فعالیت اقتصادی که انجام آن مرتبط با زمینه های رایانه و ارتباطات باشد. خرید و فروش و اجاره و استفاده و بهرهبرداری از انواع سخت افزار و وسائل کار و تجهیزات رایانه ای و الکترونیکی و مکانیکی. انجام خدمات تعمیر و نگهداری، آموزش، نصب و راه اندازی انواع سخت افزار و تجهیزات رایانه‌ای و الکترونیکی و مکانیکی. استفاده از تسهیلات مالی و اعتباری و ضمانت نامه بانک ها و مؤسسات اعتباری. سرمایه گذاری در شرکتهای بورس و غیربورس با رعایت مقررات بازار سرمایه. 

ترکیب مشتریان شرکت به صورت زیر است: 

مشتریان بانکی: صادرات، آینده، پارسیان، ملت، قوامین، پاسارگاد، کارآفرین، پست بانک، کوثر، مهر اقتصاد، رسالت، ثامن، اقتصادنوین، مسکن مشتریان غیربانکی: ایرانسل، کنترل ترافیک، موسسه ثامن ارتباط عصر، شرکت مهندسین مشاور تامین، مهندسین مشاور تجارت، شرکت پست، شرکت سرمایه گذاری خوارزمی مشتریان راهبردی: صادرات، پارسیان، آینده، قوامین 

نکات مهم مفاخر

شرکت در نظر دارد در زمینه خدمات پشتیبانی ITبانکداری با ورود به مناقصات بزرگ و بااهمیت علاوه بر حفظ بازار فعلی سهم از بازار خود را افزایش دهد.  

در زمنیه نوآوری در سرویس دهی نیز با تولید محصولات جدید درون سازمانی (مصرف داخلی) و انجام تستهای لازم در نهایت تحت عنوان محصولات جدید جهت فروش به سبد محصولات اضافه گردد. همچنین با عنایت به اشباع شدن بازار فروش ATM در بانکها شرکت در حال برنامه ریزی جهت تولید داخلی ATM فروش اجاره به شرط تملیک به منظور نوسازی ATM های موجود در بازار می باشد. طبق گزارش هیئت مدیره، شرکت اخیرا اقدام به سرمایه گذاری کوتاه مدت در بازار سرمایه کرده است.

با توجه به اپیدمی کرونا و افزایش اقبال به استفاده از کارتهای بانکی به جای پول نقد، انتظار میرود میزان فروش و درآمد شرکت افزایش پیدا کند.

سهم های

تحلیل شده

×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
اشتراک گذاری این صفحه