سهام کسعدی

ردیف عنوان توضیحات
1 نام شرکتکاشی سعدی
2 نماد بورسیکسعدی
3 سال تاسیس1340
4 پذیرفته شدن در بورسآذر 1356
5 بازاربازار دوم بورس
6 موضوع فعالیتتولیدی بازرگانی
7 گروهکاشی و سرامیک
8 محصولات و خدمات
  • کاشی کف
9 سهامداران (عمده)
  • شرکت سرمایه گذاری صدر تامین 35.2%
  • شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا 15.8%
  • شرکت مشاوره سرمایه گذاری تامین سرمایه نوین 1.8%
  • شرکت سرمایه گذاری توسعه توکا 1.8%

معرفی شرکت کارخانجات کاشی و سرامیک سعدی

شرکت کارخانجات کاشی و سرامیک سعدی (سهامی عام) در سال ۱۳۴۰ در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی تهران تحت شماره ۸۱۱۴ به ثبت رسید. کارخانجات کاشی و سرامیک سعدی از شش ماهه اول سال مالی ۱۳۸۱ در جهت همسویی با بازار و برآورده کردن نیاز مشتری، به محصولات جدید و متنوع و ارتقاء تکنولوژی، طرح توسعه و بالانس خ طوط تولید خود را شروع، که مرحله اول این طرح در اوایل تیر ماه ۱۳۸۳ تولیدات آزمایشی خود را آغاز نمود.

در مرداد ۱۳۸۲  از طریق سازمان بورس اوراق بهادار تهران به شرکت سرمایه گذاری سازمان تأمین اجتماعی ( ۴۷ )، صندوق بازنشستگی کشوری ( ۴۷٪) و آستان قدس رضوی (%۶) بشکل قطعی منتقل گردید.

نکات مهم گزارش هیئت مدیره

شرکت برنامه دارد تا سنگ شکن، آسیاب گلوله ای، دستگاه پرس و خشک کن و دستگاه چاپ دیجیتال را خریداری کند که این خریدها تا اتمام سال مالی 1399، انجام خواهد شد.

شرکت چشم انداز تبدیل شدن به صادر کننده مطرح کشور به کشورهای آسیای جنوب غربی و اوراسیا را برای خود برنامه ریزی کرده که درصورتی که به این چشم انداز برسد، میتواند اثرات بسیار مثبتی روی عملیات شرکت داشته باشد.

شركت كاشي سعدي داراي دو اسپري دراير با ظرفيت مجموع 12500 ليتر در ساعت مي باشد كه اين ظرفيت، مازاد بر نياز توليدي شركت است. شرکت مازاد نیاز تولیدی گرانول خود را به شرکت کاشی خورشید میفروشد. فروش گرانول این شرکت در دوره سه ماهه اول 99، نسبت به مدت مشابه سال قبل 214% رشد داشته است.

نکات مهم درباره سهام کسعدی

شرکت بخشی از تولیدات خود را صادر میکند که این نکته میتواند با نوسانات نرخ ارز، برای شرکت سودآور باشد. از آنجایی که شرکت هیچ وارداتی برای مواد اولیه خود ندارد، نوسانات نرخ ارز به شکل مستقیم روی بهای تمام شده محصولات شرکت تاثیری ندارد.

شرکت اخیرا اقساط تسهیلاتی خود از بانک صادرات را تسویه کرده است که میتواند اثرات مثبتی در سود شرکت داشته باشد.

سود ناخالص و سود خالص سه ماهه اول 99 شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل، دو برابر شده است.

سهم های

تحلیل شده

×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
اشتراک گذاری این صفحه