تحلیل ارز دیجیتال دیجی بایت

تحلیل ارز دیجیتال دیجی بایت
لوگو علیرضا محرابی
تحلیل ارز دیجیتال دیجی بایت
تحلیل ارز دیجیتال

اگر با کلمه فورک آشنایی ندارید، فورک به معنای انشعاب از شبکه اصلی یک ارز دیجیتال است. بنابراین می توان گفت، ارز دیجیتال دیجی بایت (DigiByte) یک انشعاب از شبکه بیت کوین است. ارز دیجیتال دیجی بایت با ایجاد تغییرات اساسی در شبکه بیت کوین و ایجاد مزیت های بسیار بر این ارز دیجیتال محبوب، سبب شده تا در سال 2020 محبوبیت بالایی کسب کند.

ارز دیجیتال دیجی بایت چیست؟

 دیجی بایت کار خود را در سال 2013 شروع کرد و با هدف رفع ایرادات بیت کوین در ثبت تراکنش ها و امنیت، تلاش به کسب بازار برای خود کرد. ارز دیجیتال دیجی بایت در حال حاضر با 280 تراکنش در ثانیه 40 برابر بیت کوین سریع است. اما با وجود حواشی بسیار و مشکلات موجود در خود، سبب شد تا پس از چندین سال در سال 2020 بیشتر شنیده شود.

تحلیل بنیادی ارز دیجیتال دیجی بایت

دیجی بایت با به کار گیری پنج الگوریتم برای سیستم استخراج واحد خود، جذابیت استخراج را بالا برده است. همچنین به سبب مقیاس پذیری بالا، امنیت شبکه  و توانایی خود سبب شده است طرفداران بسیاری پیدا کند. ارز دیجیتال دیجی بایت با نماد DGB در بسیاری از صرافی ها قابل معامله است و سرمایه گذاران می توانند این ارز دیجیتال را در بسیاری از کیف پول های نرم افزاری نگه داری کنند.

تحلیل بنیادی ارز دیجیتال دیجی بایت

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال دیجی بایت

همانطور که گفته شد، پس از چندین سال، دیجی بایت در سال 2020 محبوبیت خود را بالا برد و با افزایش محبوبیت این ارز دیجیتال، ارزش بازار آن نیز رشد کرد. روند صعودی این ارز دیجیتال در سال 2020 شروع شد و در صورت حفظ کانال صعودی فعلی سبب می شود تا در میان مدت دیجی بایت بتواند به هدف 0.29 دلار برسد. در حال حاضر این ارز دیجیتال در قیمت 0.13 دلار معامله می شود.

جمع بندی

ارز دیجیتال دیجی بایت از جمله ارز های دیجیتالی است که قابلیت استخراج دارد. اما دیجی بایت برای آن که خود را تبدیل به انتخاب اول استخراج کنندگان کند از 5 الگوریتم استفاده می کند. همچنین با توجه به سرعت بالای تراکنش ها و امنیت بالای شبکه دیجی بایت، همگی سبب می شود تا نتوان دیجی بایت را نادیده گرفت.

مفاهیم کلی تحلیل ارز دیجیتال

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram