تحلیل ارز دیجیتال هات

تحلیل ارز دیجیتال هات
لوگو علیرضا محرابی
تحلیل ارز دیجیتال هات
تحلیل ارز دیجیتال

ارزهای دیجیتال چند وقتی است که غوغا کرده اند. آن ها توانسته اند آینده اقتصاد را دچار تغییرات اساسی کنند و سیستم های مالی را به دلخواه خود رقم بزنند. ارز دیجیتال هات به کمک فناوری قدرتمند خود فراتر از این ها است. این توکن وظیفه دارد تا پلی میان زنجیره خود و اینترنت متمرکز باشد. بنابراین اینترنت توزیع شده و غیرمتمرکز خدمت اصلی این پلتفرم است.

تاریخچه توکن هولو

در سال 2016 آقای آرتور بروک برای آن که بتواند اینترنت را مانند سیستم های مالی از چنگال و کنترل دولت ها خارج کند به فکر ایجاد اینترنت غیرمتمرکز افتاد. بنابراین با جذب سرمایه اولیه و اجرای فاز اول پروژه خود در سال 2018 توکن های خود را با نام توکن HOT عرضه اولیه کرد. توکن هولو از بستر اتریوم و ERC-20 استفاده می کند تا کارایی شبکه خود را به حداکثر برساند.

تحلیل بنیادی توکن هولو

ارزش بازار ارز های دیجیتال یکی از مهم ترین مواردی است که حتما باید مورد بررسی قرار بگیرد. چرا که می توان از آن پی به اطلاعات بسیاری برد. بنابراین، توکن هولو با ارزش بازار 2.7 میلیارد دلاری خود در رتبه 53 ارز های دیجیتال قرار دارد و انتظار می رود با اجرایی تر شدن اینترنت غیرمتمرکز در رتبه های بهتری دیده شود. 

تحلیل تکنیکال توکن هولو

توکن هولو از جمله الت کوین هایی است که پس از افت مالکیت در ارزش بازار بیت کوین، رشد بسیار زیادی را تجربه کرد. طوری که در 3 ماه گذشته رشد  5000 درصدی را به ثبت رسانده است. از نظر تحلیل ارز دیجیتال به لحاظ تکنیکال این توکن در قیمت 0.03 دلار به سقف کانال واکنش داده و با اصلاح قیمت رو به رو شده است. پس از آنمجدد با واکنش به کف کانال نزولی با افزایش تقاضا و حمایت رو به رو شده و در قیمت 0.016 دلار معامله می شود. انتظار می رود اولین هدف این توکن دستیابی به سقف قبلی خود قیمت 0.03 دلار باشد.

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram