تحلیل ارز دیجیتال تتا

تحلیل ارز دیجیتال تتا
لوگو علیرضا محرابی
تحلیل ارز دیجیتال تتا
تحلیل ارز دیجیتال

تتا توکنی است که توسط شبکه تتا برای ارائه خدمات مرتبط با پخش ویدئو های آنلاین به صورت غیرمتمرکز ایجاد شده است. بنابراین در حیطه فعالیت خود می توان ادعا کرد که تتا بی رقیب است. اما نکته اصلی کسب سهم از بازار ارز های دیجیتال می باشد تا بتوان توکن تتا را به عنوان توکن با آینده روشن و اهداف قیمتی بالا معرفی کرد. در این مقاله به تحلیل جامع توکن می پردازیم.

توکن تتا چیست؟

توکن تتا بر بستر بلاکچین اتریوم قرار دارد. لازم به ذکر است که بیش از 100 توکن با نام های آشنا وجود دارند که بر بستر شبکه بلاکچین اتریوم عرضه شده اند که تتا از نظر ارزش بازار در رتبه یک قرار خواهد گرفت. توکن تتا از طریق بسیاری از صرافی های دنیا از جمله بایننس و Houbi قابل معامله می باشد.

توکن تتا چیست؟

تحلیل بنیادی ارز دیجیتال تتا

تتا در شاخص رتبه دهی coincheckup رتبه 112ام و در شاخص FCAS با امتیاز متوسط 565 امتیاز تنها نیمی از استاندارد ها را کسب کرده است. بنابراین می توان گفت ارز دیجیتال تتا به لحاظ بنیادی یک توکن متوسط محسوب شده و با شرایط کنونی چندان مناسب برای سرمایه گذاری بلندمدت به نظر نمی رسد. اما طرح توسعه مناسب و گسترش فعالیت ها می تواند توکن تتا را در مسیر رشد و صعود قرار دهد. بهتر است برای تشخیص و شناسایی نقطه ورود مناسب از تحلیل تکنیکال استفاده شود.

تحلیل تکنیکال توکن تتا

پس از رشد بسیار زیاد قیمت تتا طبیعی است که اندکی اصلاح زمانی و قیمتی داشته باشد. تایید این موضوع با اندیکاتور RSI ممکن است، بنابراین مشاهده واگرایی تایید پیش بینی بالا است. اما برای روند اصلی و بلند مدت توکن تتا می توان 41 دلار را در نظر گرفت. شاید بهتر باشد برای ورود به این توکن، اندکی صبر کرد و در زمان و قیمت بهتری وارد شد.

جمع بندی

توکن تتا می تواند مناسب نوسانگیری و کسب سود کوتاه مدت در بازار فیوچرز باشد. اما با توجه به ضعف هایی که در بحث بنیادی به آن اشاره شد، چندان نمی توان به دید بلند مدت بر روی آن حساب کرد. اگرچه پیش بینی آینده بسیار کار دشواری است و ممکن است با تغییر برنامه، طرح توسعه یا یک اتفاق توکن تتا در قیمت های فعلی بسیار ارزنده خواهد شد.

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram