1. صفحه اصلی
  2. مقالات ارز دیجیتال
  3. صرافی ارز دیجیتال
  4. رفع مسدودیت حساب کاربران ایرانی صرافی بایننس

رفع مسدودیت حساب کاربران ایرانی صرافی بایننس

رفع مسدودیت حساب کاربران ایرانی صرافی بایننس
لوگو علیرضا محرابی
رفع مسدودیت حساب کاربران ایرانی صرافی بایننس
صرافی ارز دیجیتال

چند وقتی است که سخت گیری های بایننس بر سر کشورهای تحریم شده از جمله ایران، بیشتر شده است. اما لازم به ذکر است که این سخت گیری ها از ابتدا بوده و صرافی بایننس بارها و بارها اعلام کرده است که به کشورهای تحریم شده سرویس ارائه نمی دهد. با این حال بسیاری از افراد که در کشورهای تحریم شده از جمله ایران زندگی می کنند، با استفاده از فیلتر شکن در صرافی بایننس فعالیت می کنند شاید تا مدت ها نیز استفاده از فیلتر شکن مشکلی نداشته باشد اما به محض کوچک ترین خطایی ممکن است حساب شما در صرافی بایننس مسدود شود و نتوانید موجودی خود را خارج کنید. در ادامه همراه ما باشید تا آموزش رفع مسدودی حساب صرافی بایننس را به شما آموزش دهیم.


چگونه از مسدودیت حساب صرافی بایننس جلو گیری کنیم؟

جلوگیری از مسدودیت حساب بایننس

بهترین درمان پیشگیری می باشد. پس اگر در ایران زندگی می کنید و می خواهید در صرافی بایننس فعالیت کنید باید مواردی را رعایت کنید تا مشکل مسدودیت برای شما پیش نیاید.

  1. مهم ترین نکته استفاده از آی پی ثابت می باشد. بدین معنا که وقتی با استفاده فیلتر شکن، آی پی خود را تغییر می دهید، باید حدالامکان سعی کنید همواره از همان آی پی برای فعالیت در حساب صرافی بایننس استفاده کنید. البته چنانچه آی پی همیشگی شما به هر دلیلی در دسترس نبود می توانید از آی پی جدیدی استفاده کنید. اما در مجموع سعی کنید این اتفاق به طور مکرر تکرار نشود. فیلتر شکن هایی که همواره می توانند یک آی پی را در اختیار شما قرار دهند، فیلتر شکن آی پی استاتیک (VPN IP static) نام دارند.
  2. همواره سعی کنید آی پی انتخابی، متعلق به کشورهایی نباشد که با خود صرافی بایننس مشکل دارند. (توصیه میکنیم از آی پی کشورهای هلند، آمریکا و آلمان استفاده نکنید.)
  3. فیلتر شکن انتخابی شما باید دارای قابلیت کیل سوییچ (kill switch) باشد. با فعال سازی این قابلیت، چنانچه در حین فعالیت در صرافی بایننس به هر دلیلی ارتباط شما قطع شود و آی پی شما تغییر کند، ارتباط شما به طور کامل با سایت صرافی بایننس قطع می شود. در واقع این قابلیت به طور کامل خیال شما را از بابت تغییر آی پی مطمئن می کند.
  4. به هیچ وجه از شماره موبایل ایرانی برای تایید حساب خود در صرافی استفاده نکنید. به یاد داشته باشید که هیچ نشانه ای از ایرانی بودن شما نباید در صرافی بایننس باشد.

خطای verification در صرافی بایننس

خطای verification

نکته: به تازگی با توجه به سیاست کشورهای هلند، آمریکا، آلمان، انگلیس و دیگر کشورهای مطرح اروپا، چنانچه شما از آی پی این کشورها استفاده کنید، صرافی بایننس به طور خودکار به شما اخطار verification می دهد. این کشورها برای اینکه بتوانند بخش مالیات مربوط به صرافی های فعال کشور خود را بررسی کنند، این سیاست را در پیش گرفته اند.

پس توجه داشته باشید، اگر شما از آی پی این کشورها استفاده کرده اید و خطای verification دریافت کرده اید، این موضوع به دلیل آی پی ایرانی شما نمی باشد. در ادامه همراه ما باشید تا آموزش رفع مسدودی حساب صرافی بایننس و نحوه برداشت موجودی را به طور کامل شرح دهیم.


چگونه بفهمیم حساب ما در صرافی بایننس مسدود شده است؟

مسدودیت حساب بایننس

یکی از شایع ترین علت های مسدودی حساب های ایرانی صرافی بایننس این است که صرافی تشخیص می دهد که آی پی شما از ایران است. در چنین شرایطی وقتی وارد حساب خود در صرافی بایننس شوید با خطای زیر رو به رو می شوید:

مسدود شدن حساب ایرانی در صرافی بایننس

این خطا به معنای این می باشد که صرافی بایننس تشخیص داده است آی پی شما از ایران می باشد و حساب شما را مسدود کرده است. بعد از این اتفاق شما نه می توانید معامله ای انجام دهید نه سرمایه خود را برداشت کنید. 

آموزش رفع مسدودی حساب صرافی بایننس

توجه داشته باشید باید حداقل دو ساعت از مسدود شدن حساب شما گذشته باشد. 

ابتدا مشخصات خود را وارد کنید و وارد حساب مسدود شده خود در صرافی بایننس شوید. بر روی Reactive Now کلیک کنید.

ری اکتیو کردن

در این مرحله بر روی Reactive account کلیک کنید. توجه داشته باشید که در خواست شما طی 3 روز کاری بررسی و نتیجه آن اعلام می شود و صرافی بایننس بازه زمانی مشخصی برای شما معین می کند تا در آن بازه زمانی موجودی خود را بردارید. همچنین اگر امکان ادامه فعالیت نیز داشته باشید باید به شما اطلاع دهد.

 

ری اکتیو کردن اکانت

در این مرحله می بایست کدی که به ایمیل شما ارسال شده است را به همراه کد گوگل اتنتیکیتور(Authenticator) وارد کنید. توجه داشته باشید که نباید از کد تایید شماره موبایل استفاده کنید. پس از وارد کردن کدها بر روی Submit کلیک کنید.

ری اکتیو کردن اکانت

در نظر داشته باشید که صرافی بایننس در حال حاضر هیچ گونه خدماتی به ایرانی ها ارائه نمی دهد. لذا اگر آشنایی در خارج از ایران دارید، از طریق او می توانید حساب مسدود شده خود را به راحتی باز گردانی کنید.


نحوه برداشت پول از حساب مسدود شده بایننس

نگران نباشید، با ارائه درخواست به صرافی بایننس، این صرافی چند روز به شما فرصت می دهد که تمام سرمایه خود را از این صرافی خارج کنید. برای درخواست برداشت از حساب مسدود شده مراحل زیر را دنبال کنید:

حالت اول : اگر حساب شما غیر فعال شده است، ابتدا وارد حساب خود در صرافی بایننس بشید و از قسمت settings یا چت، از متن زیر برای برقراری ارتباط با صرافی استفاده کنید.

Dear Sir/Madam

:I have registered by this email

example@gmail.com

I have some withdrawal issues. I am not able to withdraw my assets to be exact. Could you please fix my problem

Thank you for your help

حالت دوم :اگر IP شما ایرانی است و نمی توانید از حساب خود برداشت کنید می توانید از متن زیر استفاده کنید.

Unfortunately I had not read “terms of use”carefully before registration; So I did not know my region was not in your supported countries I appreciate it if you could allow me to withdraw my assets.

در این متن ذکر شده است که شما نمی دانستید IP شما جزو کشورهای تحریم شده است و درخواست می کنید که صرافی بایننس به شما اجازه دهد تا دارایی های خود را برداشت کنید.

یکی دیگر از علت های مسدودیت زمانی رخ می دهد که به طور مثال شما 2 ساعت از آی پی ترکیه استفاده کرده اید و بعد از آن بلافاصله به آی پی هند متصل شده اید و بعد دوباره به آی پی ترکیه یا کشور دیگری متصل شده اید. در چنین شرایطی نیز ممکن است حساب شما در صرافی بایننس با خطای آی پی مواجه شود. در این حالت هم شما می توانید با روش هایی که در بالا به آن اشاره کردیم مشکل خود را رفع کنید.

توجه داشته باشید مواردی که در فوق به آن اشاره کردیم ممکن است با توجه به شرایط حساب شما، برای هر کس متفاوت باشد.

 

چنانچه اطلاعات هویتی خود را نیز فراموش می توانید مقاله: آموزش بازیابی اکانت بایننس


جمع بندی: همیشه سعی کنید از یک فیلتر شکن آی پی استاتیک استفاده کنید. به یاد داشته باشید که صرافی بایننس نباید به هیچ وجه به هویت ایرانی شما پی ببرد. چنانچه خطایی در رابطه با IP دریافت کردید ابتدا یک بار از حساب خود خارج شوید و با یک آی پی جدید وارد شوید، اگر مشکل رفع نشد، به تنظمیات رفته و با پشتیبانی صرافی بایننس ارتباط برقرار کنید.

در این باره بیشتر بخوانید

7 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
پشتیبانی فروش (خانم منصوری)
موبایل 09304891085
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_9
داخلی 104
پشتیبانی فروش (خانم جعفری)
موبایل 09104738165
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_16
داخلی 109
پشتیبانی فروش (آقای فرشاد)
موبایل 09026762179
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_18
داخلی 107
پشتیبانی فروش (خانم فرامرزی)
موبایل 09101364784
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 102
سبد گردانی (آقای کمالی)
موبایل 09933656387
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_11
داخلی 206
پشتیبانی فروش (آقای میرانی)
موبایل 09034561556
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_21
داخلی 116
سبد گردانی (آقای اشتری)
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_7
داخلی 201
پشتیبانی فروش (خانم علیپور)
موبایل 09192353887
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_27
داخلی 105
پشتیبانی فروش (خانم حسنی)
موبایل 09104737258
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 101
پشتیبانی فروش (خانم طاهر)
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_8
داخلی 103
شماره تماس دفتر
شماره تماس دفتر