1. صفحه اصلی
 2. مقالات ارز دیجیتال
 3. صرافی
 4. احراز هویت بایننس برای ایرانیان

احراز هویت بایننس برای ایرانیان

احراز هویت بایننس برای ایرانیان
لوگو علیرضا محرابی
احراز هویت بایننس برای ایرانیان
صرافی

برای کاربران دنیای ارزهای دیجیتال، امنیت و همچنین حجم معاملات دو عامل بسیار ارزشمند و مهم در انتخاب صرافی است. از آنجایی که صرافی بایننس بهترین صرافی جهان است، حجم معاملات و لایه های امنیتی این صرافی نیز بسیار بالاست و این امتیازات باعث شده تا کاربران ترجیح دهند در این صرافی نسبت به سایر صرافی ها معامله کنند. برای یافتن بهترین راه برای احراز هویت بایننس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید. 

مشکلات کاربران ایرانی در صرافی بایننس

مشکلات کاربران ایرانی در صرافی بایننس

یکی از مهم ترین نکاتی که در مورد هر صرافی وجود دارد، رعایت قوانین و جنبه های مالی مربوط به شرکت ها است. از آنجایی که صرافی بایننس در ژاپن فعالیت می کند، موظف به رعایت مقررات مالی در این کشور بوده و با توجه به تحریم های اعمال شده علیه ایران، صرافی بایننس به کاربران ایرانی اجازه استفاده از صرافی بدون احراز هویت بایننس را نمی دهد.

صرافی بایننس در 3 مرحله متوالی قوانین پولشویی و تروریسم را اجرا کرد.

 • در گام اول، این صرافی همکاری خود را با Cypher Trish، یک شرکت بزرگ در تجزیه و تحلیل داده ها آغاز کرد.
 • در مرحله دوم، این صرافی سقف برداشت روزانه از حساب‌های احراز هویت نشده را کاهش داد. بنابراین، حداکثر برداشت برای کاربران احراز هویت نشده از 2 بیت کوین در روز به 0.06 بیت کوین کاهش یافت.
 • در مرحله سوم، صرافی بایننس به کاربران خود چند ماه فرصت داد تا حساب بایننس خود را تایید کنند. این احراز هویت باید در سطح 2 انجام شود و پس از 27 اکتبر، هیچ کس نمی تواند بدون احراز هویت بایننس در این صرافی معامله کند.

مزایای استفاده از صرافی بایننس

اگر تا به حال با این صرافی قدرتمند کار نکرده اید، این سوال به ذهن شما خطور می کند که چرا استفاده از این صرافی برای کاربران و سرمایه داران مهم و ارزشمند است؟ برای پاسخ به سوال بهتر است مزایای این صرافی را بشناسیم.

 • صرافی بایننس از اکثر آلت کوین ها حمایت می کند.
 • کارمزد تراکنش در این صرافی بسیار پایین است.
 • در این صرافی هدایای بسیار ارزشمندی به کاربران فعال داده می شود.
 • امنیت صرافی بایننس به دلیل لایه های امنیتی متفاوت، بسیار بالاست.
 • با توجه به حجم بالای معاملات در این صرافی، قدرت نقدینگی بسیار بالاست.
 • صرافی بایننس بهترین صرافی برای معاملات آتی و مارجین است.

دلایل مسدود شدن حساب ها در بایننس

نحوه احراز هویت بایننس

اکنون که با این صرافی آشنا شدید، بهتر است دلایل مسدود شدن و نحوه از بین بردن حساب مسدود شده این صرافی را بدانید. اجرای قوانین مبارزه با پولشویی و تحریم ها علیه ایران منجر به مسدود شدن حساب های بسیاری از کاربران ایرانی شده است. رفع مسدودی حساب بایننس فرآیندی زمان بر، بسیار حساس و پیچیده است، بنابراین ایده خوبی است که از متخصصان این حوزه کمک بگیرید. حل این مشکل توسط متخصصان از بروز مشکل جلوگیری می کند.

مهم ترین عوامل مسدود شدن حساب بایننس به شرح زیر است:

 • اکانت های بدون احراز هویت در سراسر جهان
 • احراز هویت بایننس از طریق مدارک ایرانی
 • ورود به حساب کاربری بایننس با IP کشورهایی که مجاز به ورود به بایننس نیستند: مانند ایران و آمریکا 
 • استفاده از مدارک هویتی کشورهایی که ایرانی بودن افراد در آن قید شده است.
 • تغییر IP پشت سر هم برای ورود به حساب کاربری بایننس در مدت زمان کوتاه
 • ۳ بار رمز عبور حساب بایننس را اشتباه وارد کنید
 • استفاده زیاد از حساب بایننس و واریز و برداشت های متعدد در یک روز

دانستن دلایل مسدود کردن حساب بایننس به شما کمک می کند تا از حساب بایننس خود با اطلاعات بیشتری استفاده کنید تا دچار مشکل نشوید.

بهترین راه برای رفع مشکل حساب کاربری در صرافی بایننس

حتی اگر مبلغ کمی در صرافی داشته باشید، ممکن است با مشاهده پیام مسدود شدن حساب بایننس خود دچار سردرگمی شوید. با این حال، باید بدانید که مهمترین چیز در این مواقع این است که آرامش خود را حفظ کنید تا زمانی که بهترین راه را برای رفع مسدودی پیدا کنید. هنگام بروز این مشکلات، باید مراقب باشید که هرگز کاری ناآگاهانه انجام ندهید. زیرا عدم تجربه کافی و نداشتن دانش کافی در این زمینه باعث می شود تا حساب کاربری شما برای همیشه مسدود شود.

پشتیبانی صرافی بایننس در حین رفع بلاک، سوالات زیادی از شما می پرسد و پاسخ نادرست به هر سوال می تواند خطر حذف نشدن بلاک را افزایش دهد. بهترین راه برای تأیید بایننس کمک گرفتن از افراد آگاه است. بسیاری از افراد برای رفع مسدودی حساب بایننس خود به راهنماهای فضای مجازی اعتماد می کنند. با این حال، باید توجه داشت که بسیاری از این نکات منجر به از دست دادن سرمایه و حساب بایننس شما می شود.

روش احراز هویت بایننس 

روش احراز هویت بایننس

احراز هویت بایننس برای افراد متفاوت است و این تفاوت بستگی به زمان ورود افراد و ایجاد حساب کاربری دارد. اگر در گذشته در بایننس فعال بودید و پس از تحریم مجبور به تغییر صرافی خود شده اید، بهتر است بدانید که می توانید احراز هویت بایننس را انجام داده و از طریق یک شرکت معتبر حساب خود را مجددا راه اندازی کنید.

برای این کار کافی است مدارک لازم را برای رفع مسدودی ارسال کرده تا در رفع انسداد حسابتان کمک کنیم. برای تازه واردان به بازار ارزهای دیجیتال، باید هویت خود را تأیید کنند تا از همان ابتدا وارد بایننس شوند. بنابراین، اگر به تازگی تصمیم به معامله در بایننس گرفته‌اید، در اولین قدم، به کارت شناسایی، پاسپورت و سایر مدارک هویتی جعلی از کشورهایی نیاز دارید که در آن‌ها منعی برای فعالیت در بایننس ندارید. در این روش، استفاده از مدارک هویتی جعلی نباید برای شما مشکل ثانویه ایجاد کند و به راحتی بتوانید خود را تایید کرده و معاملات خود را در بهترین صرافی جهان آغاز کنید.

تفاوت در سطوح احراز هویت بایننس

اکنون که می دانید برای تأیید حساب بایننس خود باید چه مراحلی را طی کنید، بهتر است برای درک بهتر این فرآیند با سطوح مختلف احراز هویت بایننس آشنا شوید.

احراز هویت بایننس سطح یک (پایه)

در این سطح که کاربران ایرانی در گذشته در بایننس فعال بوده اند، فقط به یک آدرس در یک کشور تحریم شده نیاز دارید. در این سطح از احراز هویت بایننس، می توانید روزانه تا 0.06 بیت کوین برداشت کنید و معاملات آتی و اهرمی فقط تا 20 اهرم برای شما فعال می شود.

احراز هویت بایننس سطح دو (متوسط)

در این سطح از احراز هویت بایننس، می توانید از 2 تا 100 بیت کوین در روز برداشت کنید. در معاملات آتی و اهرمی، اهرم برای شما نامحدود خواهد بود. از 19 اکتبر، این سطح از احراز هویت به سطح پایه برای معاملات در بایننس تبدیل شده است و برای انجام این سطح از احراز هویت به مدارک شناسایی مانند پاسپورت، کارت شناسایی و گواهی های معتبر از کشورهای تحت تحریم بایننس نیاز دارید. 

احراز هویت سطح سوم بایننس(ادونس)

با این سطح از احراز هویت، به راحتی می توانید وجوه نامحدود را از حساب خود برداشت کنید. این سطح از احراز هویت به قدری دقیق است که نیازی به بررسی مجدد اطلاعات نبوده و مشکلی برای حساب شما به وجود نمی آید. هنگام انجام این سطح از احراز هویت، باید مدارکی ارائه دهید که نشان دهد شما مالک آدرسی هستید که در حین احراز هویت ثبت کرده اید. بهترین دلیل برای اثبات این موضوع این است که یکی از قبوض را در آدرس آپلود کنید.

کدام کشورها برای تأیید و احراز هویت بایننس بهتر هستند؟

کدام کشور برای احراز هویت بایننس مناسب است؟

اکنون که می دانید بهترین راه برای احراز هویت بایننس استفاده از اسناد جعلی از کشورهایی است که فعالیت در بایننس را ممنوع نمی کنند، ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که کدام کشور برای این کار بهترین است. برای پاسخ به این سوال بهتر است بدانید که بهتر است احراز هویت بایننس از کشورهایی با درصد ریسک کمتر و بدون مدارک هویتی شناخته شده انجام شود.

جهت کسب اطلاعاتی در مورد ارزهای دیجیتال جدید بایننس، مقاله مربوطه را مطالعه فرمایید.

دوم اینکه برای این کار بهتر است کشوری را انتخاب کنید که امکان اتصال به سایت از طریق IP آن کشور وجود داشته باشد و آی پی کشور مورد نظر در فیلترشکن ها پیدا شود. تجربه در فضای احراز هویت بایننس نشان داده است که هند و امارات یکی از بهترین کشورها برای انجام این کار هستند. 

چه مدارکی برای احراز هویت بایننس لازم است؟

همانطور که اشاره کردیم، احراز هویت بایننس در سه سطح مختلف انجام می شود و برای رفع انسداد حساب خود یا ایجاد یک حساب کاربری جدید در این صرافی، باید احراز هویت سطح دوم را تکمیل کنید. برای احراز هویت سطح دوم بایننس، به اسناد جعلی از کشورهایی مانند هند و امارات نیاز دارید. بنابراین بهتر است ابتدا مدارک مورد نیاز برای تایید مدارک جعلی آماد شود و در نهایت بتوانید برای تایید حساب خود در بایننس اقدام کنید. مدارک مورد نیاز برای تهیه کارت شناسایی احراز هویت بایننس عبارتند از: ارائه نام و نام خانوادگی فرد به زبان انگلیسی و تاریخ کامل تولد شخص. عکس پرسنلی جدید که روی کارت قرار می گیرد زیرا عکس روی کارت شما با تصویر چهره شما که ارسال می کنید بررسی خواهد شد. 

جهت کسب اطلاعاتی در مورد کارمزد معاملات در صرافی بایننس، بر روی لینک کلیک کنید.

شما می توانید با تلفن همراه عکس شخصی خود را بگیرید اما باید نکات زیر را رعایت کنید.

 • هرگز لباس آبی نپوشید.
 • صورت شما باید عاری از هرگونه آرایش باشد.
 • موهایتان را تا انتها به عقب بکشید تا روی صورتتان نریزد.
 • از کلاه، گوشواره، گردنبند، کلاه و غیره استفاده نکنید.
 • حالت صورت شما باید طبیعی باشد، پس لبخند یا اخم نکنید.
 • فرقی نمی کند حجاب در عکس باشد یا نه.
 • بهتر است عکس را در خانه بگیرید تا آرایش آتلیه ای در عکس نباشد.

آیا آی پی که به صرافی وصل می کنید مهم است؟

یکی از سوالاتی که ممکن است پس از تایید حساب به ذهن شما خطور کند، آدرس IP کشور متصل به صرافی است. دانستن این نکته مفید است که آی پی کشورهایی که تاکنون به بایننس متصل شده اند، مهم نیستند. بنابراین، اگر با IP کشوری مانند فرانسه به صرافی متصل شوید، می توانید برای هند و امارات احراز هویت کنید اما مراقب باشید در مدت زمان کوتاهی از IP های مختلف به صرافی متصل نشوید. لازم به ذکر است که اتصال از IP کشوری که از آن احراز هویت می کنید بسیار ایمن تر و کم خطرتر خواهد بود.

آموزش تصویری احراز هویت بایننس 

پس از دریافت کارت شناسایی هند و امارات، می توانید برای تأیید حساب بایننس خود اقدام کنید. برای احراز هویت کافیست مراحل زیر را به دقت و به ترتیب انجام دهید. در مرحله اول، بهتر است VPN کشوری را که می خواهید برای احراز هویت استفاده کنید، فعال کنید. در مرحله بعد وارد وب سایت بایننس شوید و بر روی نماد پنجم در سمت چپ بالا کلیک کنید تا حساب کاربری تایید شود.

در کشوی باز شده روی گزینه دوم کلیک کنید.

مرحله ثبت مشخصات در احراز هویت بایننس

 در مرحله بعد، می توانید با کلیک بر روی کادر زرد رنگ که عبارت «تایید وریفای» را نشان می دهد، فرآیند احراز هویت را شروع کنید.

1. اگر کاربر جدید هستید، پس از ایجاد حساب کاربری به صفحه زیر هدایت می شوید. روی [Start Now] کلیک کنید.

 تایید اطلاعات کاربر جدید در احراز هویت بایننس

2. از طرف دیگر، می‌توانید وارد حساب بایننس خود شوید و روی [User Center] [Identification] کلیک کنید.

 کشور خود را انتخاب کنید. اطلاعات شخصی خود را وارد کنید و روی [ادامه] کلیک کنید.

لطفا مطمئن شوید که تمام اطلاعات وارد شده با مدارک شناسایی شما مطابقت دارد. پس از تأیید نمی‌توانید آن را تغییر دهید.

 وارد کردن مدارک شناسایی در احراز هویت بایننس

2.1 بسته به کشور خود، ممکن است لازم باشد قبل از ادامه، با شرایط و ضوابط موافقت کنید.

 تایید ضوابط کشور

بر اساس کشوری که انتخاب کرده‌اید، برای تکمیل تأیید هویت و تست زنده بودن در وب‌سایت‌های فروشندگان مختلف هدایت می‌شوید. در حال حاضر 3 فروشنده مختلف وجود دارد که اطلاعات هر یک به صورت مفصل در سایت بایننس قرار دارد. 

 فروشندگان مختلف برای احراز هویت بایننس

در مرحله بعد، باید مدرک نشانی را ارسال کنید. آدرس خود را وارد کرده و کلیک کنید.

 ارسال مدارک نشانی در احراز هویت بایننس

بسته به کشورتان، ممکن است لازم باشد مدرک نشانی را آپلود کنید. این می تواند صورت حساب بانکی یا قبض آب و برق شما باشد. برای ارسال روی [ادامه] کلیک کنید.

 آپلود مدرک شناسایی

شما باید به برخی از سوالات انطباق پاسخ دهید.

پاسخ به سوالت انطباق در احراز هویت بایننس

 پاسخ به سوالات انطباق در احراز هویت بایننس

شما با موفقیت درخواست خود را ارسال کردید. لطفاً صبورانه منتظر بمانید تا بایننس اطلاعات شما را بررسی کند. هنگامی که درخواست شما تأیید شد، یک اعلان ایمیل برای شما ارسال می کنیم.

لطفاً اطلاعات خود را وارد کنید و در عرض 15 دقیقه تأیید چهره را بارگذاری کنید. در طول فرآیند مرورگر یا برنامه خود را رفرش نکنید. ممکن است سعی کنید تا 10 بار در روز فرآیند تأیید هویت را تکمیل کنید. اگر درخواست شما 10 بار ظرف 24 ساعت رد شده است، لطفاً 24 ساعت صبر کنید تا دوباره امتحان کنید.

بارگذاری چهره

در این باره بیشتر بخوانید

نظر بدهید

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

0 دیدگاه

15 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
4 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
در صورت کند بودن سایت فیلترشکن خود را خاموش کنید
×بستن صفحه
پشتیبان فروش(شایان ابراهیمی)
موبایل 09304891085
موبایل 09304891085
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @9304891085
داخلی 101
پشتیبان فروش(فائزه تهرانی)
موبایل 09101364784
موبایل 09927779006
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_104
داخلی 104
پشتیبان فروش(فائزه تهرانی)
موبایل 09304890560
موبایل 09927779003
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_104
داخلی 104
پشتیبان فروش(نازنین اسدی)
موبایل 09927779050
موبایل 09927779050
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_105
داخلی 105
پشتیبان فروش(پریسا متولی)
موبایل 09192757633
موبایل 09927779005
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_29
داخلی 106
پشتیبان فروش(ایمان پوراسماعیلی)
موبایل 09909400064
موبایل 09909400064
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_por107
داخلی 107
پشتیبان فروش(ایمان پوراسماعیلی)
موبایل 09927779040
موبایل 09927779040
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_por
داخلی 107
پشتیبان فروش(علیرضا سجده)
موبایل 09304891628
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1_114
داخلی 114
پشتیبان فروش(سارا کیانی)
موبایل 09304890686
موبایل 09304890686
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1_117
داخلی 117
پشتیبان فروش(سارا کیانی)
موبایل 09927779030
موبایل 09927779030
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_117
داخلی 117
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09909400054
موبایل 09909400054
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_118
داخلی 118
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09194198792
موبایل 09194198792
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_33
داخلی 118
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09304891297
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_118
داخلی 118
اطلاعات تماس(دفتر فروش)
تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
بدون پیش شماره 90001030
اینستاگرام @alireza.mehrabii
کانال تلگرام @alirezamehrabi_com