تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال انجین کوین

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال انجین کوین
لوگو علیرضا محرابی
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال انجین کوین
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال

در میان ارز های دیجیتالی که در زمینه گیمینگ و بازی فعالیت می کنند نام ارز دیجیتال انجین کوین (Enjin) بیشتر شنیده می شود. ورود به صنعت ارز های دیجیتال و بلاکچین سبب شده انجین رقبای بسیاری پیدا کند و هر روز بر تعداد این رقبا افزوده شود. بنابراین بقا و حفظ سهم از بازار برای انجین بسیار چالش برانگیز بوده و برای آن نیازمند توسعه خود و پروژه انجین کوین است. در ادامه پس از آشنایی با توکن انجین با نماد ENJ به بررسی تکنیکالی آن خواهیم پرداخت.

توکن انجین چیست؟

توکن انجین بر روی پلتفرم گیمینگ ارائه شده است و برای این کار از بلاکچیم اتریوم و ERC-20 استفاده می کند. توکن انجین جزو بهترین توکن های اتریوم نبوده و نمی توان از آن انتظار مشابهی نسبت به چین لینک و تتا داشت. اما به هر حال پس از عرضه تا به امروز با رشد تقاضا رو به رو بوده است و پیش بینی می شود ارزش بازار این توکن به بیش از 5 میلیارد دلار برسد.

تحلیل تکنیکال توکن انجین با نماد ENJ

با نگاهی گذرا به نمودار قیمت توکن انجین (ENJ)  می توان به رشد سریع و بدون توقف آن پی برد. توکن انجین بدون هیچ اصلاح عمیق و مناسبی به قیمت کنونی خود رسیده است و هیچ سطح حمایت مناسبی را ایجاد نکرده است. اما اگر جذابیت و رشد محبوبیت ارز های دیجیتال را دلیل این موضوع بدانیم، می توان این رشد را منطقی دانست. تنها مشکل، ارائه تحلیل ارز دیجیتال انجین کوین بوده که دشوار است. اما تحلیل ارائه شده در این مقاله به کمک استراتژی شخصی که ترکیبی از ابزار های کانال، میانگین متحرک و اسیلاتور RSI است، استفاده شده است.

تحلیل تکنیکال توکن انجین با نماد ENJ

پیش بینی قیمت توکن انجین

توکن انجین خود را به مقاومت مهمی در قیمت 3.03 دلار رسانده است و به نظر می رسد در این قیمت اندکی استراحت زمانی و قیمتی را در پیش گرفته و پس از تثبیت بالای قیمت 3.32 بتواند روند صعودی خود را از سر بگیرد. توکن انجین بیش از 2000 درصد تنها در دو ماه رشد کرده است.

جمع بندی

هنگامی که توکن انجین ایجاد شد، هدف از آن ایجاد یک پلتفرم گیمینگ بود. این توکن توسط ماکسیم بلاگف و ویتک رادومسکی در سال 2017 ایجاد شد. و در سال 2018 عرضه جهانی شد. در حال حاضر پس از 2000 درصد رشد، در قیمت 3 دلار معامله می شود.

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram