تحلیل ارز دیجیتال انجین کوین

تحلیل ارز دیجیتال انجین کوین
لوگو علیرضا محرابی
تحلیل ارز دیجیتال انجین کوین
تحلیل ارز دیجیتال

شاید یکی از ابتدایی ترین مواردی که پروژه های ارز دیجیتال به سراغش می روند، پروژه های DeFi یا سیستم های مالی غیرمتمرکز باشد. اما کمتر توکنی را می توان یافت، که به سراغ صنعت بازی رفته و در آن بتواند موفق عمل کند. توکن انجین کوین به عنوان موفق ترین پروژه غیرمتمرکز در زمینه بازی های ویدئویی فعالیت کرده و امروزه مورد توجه معامله گران قرار گرفته است. در ادامه شما را با این توکن جذاب بیشتر آشنا خواهیم کرد.

آشنایی با بهترین ارز دیجیتال در حوزه بازی های ویدئویی

پروژه ارز دیجیتال انجین کوین (Enjin Coin) با نماد ENJ در سال 2019 کار خود را آغاز کرد. انجین کوین پروژه بسیار جوانی بوده و برای پختگی و آینده خود برنامه های بزرگی را در سر دارد. این توکن بر بستر اتریوم و ERC-20 منتشر شده است. هر چند در حال حاضر انجین کوین یکی ا بهترین توکن های اتریوم محسوب نمی شود، اما به اعتقاد برخی از تحلیلگران، انجین کوین با توجه به صنعت بسیار جذاب بازی، می تواند سهم خود از ارزش کل بازار را افزایش دهد.

آشنایی با بهترین ارز دیجیتال در حوزه بازی های ویدئویی

تحلیل بنیادی انجین کوین

یکی از مهم ترین عواملی که در تحلیل بنیادی توکن ENJ باید به آن پرداخت، رقیب سرسخت آن یعنی توکن وینک با نماد WIN می باشد. البته وینک به لطف بستر TRC-20 و بلاکچین ترون خود، سرعت بسیار مطلوب تر نسبت به انجین دارد. انجین رقبای دیگری نیز دارد. یکی از این رقبا توکن FLOW می باشد که سازنده آن کارمند سابق گوگل است. در هر صورت، در شرایط فعلی، میان تمام تحلیل گران بر برتری انجین کوین اتفاق نظر وجود داشته و آینده صنعت بازی های ویدئویی را متعلق به این توکن می دانند.

تحلیل تکنیکال انجین کوین

به لحاظ تکنیکالی، انجین کوین روند صعودی بلند مدتی را ماه ها است که شروع کرده است. بنابراین در صورت حفظ قیمت خود در کانال فعلی، می تواند تا سقف کانال در قیمت 3.32 دلار رشد کند. با توجه به شتاب حرکت روند، انجین کوین در موقعیت رشد قرار دارد.

جمع بندی:

توکن انجین کوین با هدف گیری صنعت بازی و البته بازی های ویدئویی توانسته است در میان ارز های دیجیتال به خوبی بدرخشد و خود را به میان 100 ارز دیجیتال برتر برساند. البته تحلیل ارز دیجیتال صورت گرفته نشان می دهد، انجین کوین پتانسیل کافی برای ورود به 30 ارز دیجیتال برتر را دارد.

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram