تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال هات

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال هات
لوگو علیرضا محرابی
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال هات
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال

امروزه بحث داغ سراسر جهان ارزهای دیجیتال هستند. چرا که در یک برهه تاریخی توانسته اند به سرعت ساختار بازارهای مالی که در گذر سالیان دراز ساخته شده بود را دگرگون کنند. یکی از توکن هایی که در طول مدت کوتاهی که آمده است قلب تحلیلگران را تسخیر کرده است توکن هولو است که با نام HOLO و نماد HOT در صرافی های معتبر جهانی معامله می شود. اگر به سرمایه گذاری در ارز های دیجیتال علاقه مند هستید. این مقاله می تواند اطلاعات شما در خصوص نمودار قیمت توکن هولو افزایش دهد.

معرفی توکن هولو

اگر با بستر ERC-20 آشنا باشید، می دانید که توکن های بسیاری از این بستر استفاده می کنند. یکی از توکن های موفقی که از این بستر استفاده می کند توکن هولو یا همان توکن هات می باشد. این توکن در سال 2016 کار خود را آغاز کرد و مدیر و موسس آن های آرتور بروک می باشد. عرضه اولیه توکن هولو با نماد HOT در سال 2018 انجام شد. کاربرد اصلی ارز دیجیتال هولو ایجاد ارتباط میان اینترنت متمرکز و زنجیره هولو می باشد.

معرفی توکن هولو

تحلیل تکنیکال توکن هولو

این توکن پس از عرضه خود رشد چندانی را تجربه نکرده بود، اما پس از چرخش بازار و افت مالکیت بیت کوین، بسیاری از آلت کوین ها فرصت رشد خوبی را تجربه کردند که توکن هولو نیز از جمله آن ها است. به همین دلیل شارپنس روند صعودی و ضعف در روند اصلاحی و نزولی سبب می شود که انتظار برای رشد بیشتر همچنان بالا باشد. اما باید توجه کرد که بر اساس اسیلاتور RSI وارد منطقه اشباع خرید شده و واگرایی در آن مشهود است.

پیش بینی اهداف قیمت توکن هولو

در حال حاضر توکن هولو در محدوده قیمت 0.016 دلار معامله می شود و البته این در نتیجه اصلاح قیمتی اخیر است. روند با واکنش مثبت به کف کانال نزولی وارد مدار صعودی شده است و هدف اول دستیابی مجدد سقف تاریخی خود یعنی 0.03 دلار خواهد بود.

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram