تحلیل ارز دیجیتال پولکادات

تحلیل ارز دیجیتال پولکادات
لوگو علیرضا محرابی
تحلیل ارز دیجیتال پولکادات
تحلیل ارز دیجیتال

ارز دیجیتال پولکادات (Polkadot) که با نماد DOT شناخته می شود، در طول مدت کوتاهی که عرضه شده است، خود را به عنوان یکی از ارزشمندترین و آینده دار ترین ارز های دیجیتال اثبات کرده است. اما رسیدن به چنین دستاوردی به سادگی رخ نداده است و پولکادات از مسیر بسیار دشواری عبور کرده تا به نقطه کنونی برسد. در ادامه مقاله نگاهی به تحلیل های تکنیکال، بنیادی و روانشناسی خواهیم داشت.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال پولکادات

پولکادات در مسیر رشد خود ابتدا باید از مقاومت 38.38 دلار عبور کرده و بالای آن تثبیت کند تا پس از آن در مسیر رشد خود ابتدا هدف 51 دلار را تصاحب کند. همچنین در صورت اصلاح انتظار می رود سطح 30 دلار به عنوان سطح استاتیک عمل کرده و اجازه اصلاح بیشتر را به پولکادات ندهد. اما با توجه به جو مثبت حاکم بر این ارز دیجیتال، می توان انتظار شکست مقاومت ذکر شده را بسیار بالا دانست.

تحلیل بنیادی ارز دیجیتال پولکادات

پولکادات تمامی پارامتر های مورد نیاز در تحلیل بنیادی را یکجا دارد. در کنار رفع مشکل انزوای شبکه های بلاکچین و همچنین ایجاد زنجیره میان آن ها توانسته است با استفاده از الگوریتم POS یا اجماع اثبات سهام توانسته است جذابیت بالایی را برای سرمایه گذاران خود ایجاد کند. همچنین پروژه های عظیمی از جمله آکالا نشان می دهد پولکادات بیش از قیمت های فعلی ارزنده است.

تحلیل بنیادی ارز دیجیتال پولکادات

تحلیل روانشناسی ارز دیجیتال پولکادات

ارز دیجیتال پولکادات در منطقه اشباع خرید بدون اصلاح قیمتی و تنها به صورت زمانی در حال خروج از منطقه اشباع خرید بوده و مجددا جذابیت ورود برای قیمت های بالاتر را افزایش می دهد. همچنین ارزش بازار بالای پولکادات نقدشوندگی بالایی را برای این ارز دیجیتال ایجاد کرده است که می توان جزو نقاط قوت آن محسوب کرد. 

جمع بندی

به نظر می رسد تمامی عوامل رشد در ارز دیجیتال پولکادات به طور کامل وجود دارد. جذب سرمایه های بزرگ، اجرایی شدن پروژه های عظیم در کنار ساختار مناسب از پولکادات یک ارز دیجیتال تمام عیار ساخته است. بسیاری از تحلیلگران در زمان تحلیل ارز دیجیتال نیز این نکته را دانسته و پولکادات را با هدف سرمایه گذاری بلندمدت خریداری می کنند.

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram