تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال مانا

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال مانا
لوگو علیرضا محرابی
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال مانا
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال

در این مقاله از لحاظ تحلیل تکنیکال و حجم بازار نگاهی به ارزدیجیتالی mana میندازیم تا بررسی کاملی از اهداف پیش رو این توکن داشته باشیم.اما ابتدا بیایید تا آشنایی با این توکن بازار ارزهای دیجیتال داشته باشیم.

Decentralandیا همان توکن (mana) خود را به عنوان یک بستر واقعیت مجازی معرفی میکند که توسط بلاکچین اتریوم پشتیبانی می شود و به کاربران این امکان را می دهد تا بتوانند بوسیله تولید محتوا و ساخت اپلیکیشن ها کسب درآمد کنند.این توکن به دنبال عرضه اولیه کوبن یا همان ICO توانست 24 میلیون دلار در سال 2017 سرمایه جذب کند. دنیای مجازی ساخته شده بوسیله این پلتفرم در سال 2019 راه اندازی شد و در فوریه سال 2020 در اختیار عموم قرار گرفت.

ارز دیجیتال مانا

حجم بازار:

در حال حاضر قیمت Decentraland 1.37 دلار است و حجم معاملات 24 ساعته آن برابر با648 میلیون دلار است.قیمت  Decentraland طی 24 ساعت گذشته 14.34٪ رشد کرده است. همچنین در رتبه بندی CoinMarketCap در حال حاضر در جایگاه 63 قرار دارد، کل ارزش بازار این توکن 2،167،923،71 میلیارد دلار است.

تحلیل تکنیکال و پیش بینی اهداف :

قیمت این توکن  پس از مدت طولانی که حرکت خاصی نداشته و رنج بوده،از قیمت 0.2 دلار وارد روند رالی صعودی شده و یک نفس و با کمترین میزان اصلاح تا 1.18دلار رشد کرده است و پس از بین این قیمت و قیمت 0.8دلار در نوسان بوده و پس از سه بار تلاش توانشته با تشکیل الگوی مثلث صعودی از مقاومتی که در قیمت 1.18 دلار بوده عبور کرده است.

هم اکنون قیمت در یک کانال صعودی در تایم فریم 4ساعته قرار دارد که قیمت پس از شکوندن مقاومتش به خط میانی کانال رسیده و پروسه پولبک را اغاز کرده و دوباره به سمت بالا به حرکت درآمده است.

هدف کوتاه مدت:

بعد از پولبک قیمت به سمت بالا اولین هدف پیش رو که ممکن است کمتر از دو روز طول بکشد 1.55 دلار است.

هدف میان مدت:

 همانطور که ابتدا اشاره کردم قیمت الگوی مثلث صعودی را شکانده و در صورت زدن هدف لگ این مثلث میتوان انتظار داشت تا قیمت 2.1 دلار صعود کند.این هدف احتمالا یک ماه طول خواهد کشید.

هدف بلند مدت:

اگر سقف کانال صعودی شکسته شود که در قیمت 1.8 دلار قرار دارد،به اندازه عرض کانال قیمت بالا خواهد رفت و به قیمت 2.8 الی 3 دلار خواهد رسید.این هدف احتمالا بالای 2 ماه طول خواهد کشید.

جمع بندی:

با توجه به رشد قیمتی و تحلیل تکنیکالی،این اهداف دور از انتظار نخواهند بود.

در این باره بیشتر بخوانید

1 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram