تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال مونرو

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال مونرو
لوگو علیرضا محرابی
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال مونرو
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال

شاید بتوان ادعا کرد که در دنیای کنونی حفظ حریم خصوصی کاربران در فضای اینترنتی و مجازی بسیار حیاتی و مهم شده است. محرمانگی این اطلاعات، از چشمان تیزبین توسعه دهندگان ارز های دیجیتال به دور نمانده و برخی از پروژه ها بر این موضوع تمرکز کرده اند. ارز دیجیتال مونرو با نماد XMR بهترین نمونه حفظ حریم خصوصی کاربرانش است که برخی افراد از آن سو استفاده هایی می کنند. در این مقاله پس از آشنایی با این مقاله به بررسی تکنیکالی ارز دیجیتال مونرو خواهیم پرداخت.

آشنایی با ارز دیجیتال محبوب قاچاقچیان

ارز دیجیتال مونرو (Monero) با نماد XMR برای اولین بار در سال 2014 به عنوان یک ارز دیجیتال متن باز در زمینه حفظ حریم خصوصی افراد و افزایش محرمانگی تبادلات مالی کار خود را آغاز کرد. تفاوت اصلی مونرو با سایر ارز های دیجیتال در این است که شبکه بلاکچین تراکنش ها را مخفی نمی کند، اما توسعه دهندگان مونرو، شبکه بلاکچین خود را طوری توسعه داده اند که این اطلاعات به هیچ عنوان شفاف و قابل پیگیری نباشد. همین امر سبب شده تا بسیاری از کلاه برداران، قاچاقچیان و افرادی که نمی خواهند شناسایی شوند، از این ارز برای معاملات خود استفاده می کنند.

آشنایی با ارز دیجیتال محبوب قاچاقچیان

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال مونرو

تقریبا تمامی ارز های دیجیتال از جمله XMR از زمان شروع رالی صعودی بیت کوین، روند صعودی خود را شروع کرده اند. مونرو نیز چندماهی است که در یک کانال صعودی قرار داشته که حفظ کانال فعلی، به معنای اهداف بالای قیمت برای ارز دیجیتال XMR است. برای تحلیل ارز دیجیتال مونرو از تمامی روش های موجود و محبوب میان معامله گران می توان استفاده کرد اما تحلیل به کار رفته برای پیش بینی این مقاله، روش پرایس اکشن می باشد.

پیش بینی اهداف قیمت ارز دیجیتال مونرو

مقاومت 300 دلار برای روند قیمت مونرو بسیار مهم بوده و پیش بینی می شود در صورت تثبیت بالای 300 دلار بتواند به ثبت اهداف بلندپروازانه خود در قیمت های 371 دلار و 604 دلار حرکت کند. مونرو از مارس سال 2020 هیچ اصلاح قیمتی و زمانی عمیقی را تجربه نکرده است و به طور کلی ریسک ورود را در قیمت های فعلی بالا می برد.

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram