1. صفحه اصلی
  2. مقالات ارز دیجیتال
  3. آموزش ارز دیجیتال
  4. کسب درآمد از بازی آکسی اینفینیتی(axieinfinity)

کسب درآمد از بازی آکسی اینفینیتی(axieinfinity)

کسب درآمد از بازی آکسی اینفینیتی(axieinfinity)
لوگو علیرضا محرابی
کسب درآمد از بازی آکسی اینفینیتی(axieinfinity)
آموزش ارز دیجیتال

بازی آکسی اینفینیتی (Axie Infinity) یک بازی جهت کسب درآمد است. درست شنیدید. این بازی که به لطف فناوری بلاک چین در محیطی غیرمتمرکز ایجاد شده است، برای هزاران نفر در سرتاسر جهان کسب درآمد می کند. راه های مختلفی برای مشارکت در زمینه کسب درآمد از طریق این بازی وجود دارد. شخصیت‌ های بازی در محیط این سیستم با نام اکسی (Axie) معرفی شده اند که در واقع توکن‌های غیرمثلی NFT هستند. این توکن ها تحت مالکیت و کنترل بازیکنانی هستند که توکن ها را درون کیف پول ‌های شخصی خود ذخیره ‌سازی و به سایر آدرس‌ های اتریوم ارسال می ‌کنند. شما همچنین می ‌توانید به وسیله بازی، توکن‌ های AXS را بخرید و یا به فروش برسانید. ما در این مطلب رایج ‌ترین راه‌ های شرکت در Axie Infinity را فهرست کرده ‌ایم و7 راه برای کسب درآمد از طریق بازی آکسی اینفینیتی را در این مطلب بیان کرده ایم.

درمورد Axie Infinity

7 راه برای کسب درآمد از بازی آکسی اینفینیتی

همانطور که در مقدمه اشاره کردیم آکسی اینفینیتی (Axie Infinity) نوعی بازی مبتنی بر NFT است و بر روی بلاکچین اتریوم قرار دارد. این ارز دیجیتال در سال 2018 پا به عرصه وجود گذاشت. توکن مربوط به ارز دیجیتال (AXS) مبتنی بر استاندارد ERC20 است.

کسب درآمد از طریق آکسی اینفینیتی بیشتر در مورد توکن SLP آنها است. در لحظه نگارش این مقاله، توکن پاداش درون بازی یا Smooth Love Potions (SLP) از نظر ارزش، رکوردی بی سابقه را به نام خود ثبت کرد. یک SLP اکنون 0.39 دلار ارزش دارد. با برنده شدن در مبارزات، بازیکنان توکن های SLP را برنده می شوند. آنها به این توکن‌ ها نیاز دارند تا آکسی جدیدی تولید کنند و از این طریق بازی‌ های بیشتری به دنیای آکسی اینفینیتی بپیوندند. در همان زمان، توکن حاکمیتی AXS نیز شتاب بیشتری به دست آورده است و ارزش آن را با افزایش 433 درصدی در 14 روز گذشته به بیش از 21 دلار افزایش داده است.

یک بازیکن اختصاصی در بازی آکسی اینفینیتی می تواند 200 عدد SLP در روز کسب کند اما فرض کنید این درآمد رویایی است و کسب تعداد 100 عدد معقول تر است. اگر این تعداد را با نرخ فعلی 39 دلار درنظر بگیریم، یعنی درآمد ماهانه 1170 دلار بر اساس 30 روز کار. جای تعجب نیست که آکسی اینفینیتی (Axie Infinity) قبلاً در کشورهای در حال توسعه مانند فیلیپین، هند، ونزوئلا، برزیل و اندونزی بسیار محبوب شده است. اقتصاد آکسی اینفینیتی می تواند درآمد خوبی برای مردم کشورهای در حال توسعه فراهم کند.

اکنون که کمی بیشتر در مورد کسب درآمد از بازی آکسی اینفینیتی می دانید، بیایید نگاهی به فرصت های کسب درآمد از آن بیندازیم.

Axie Infinity player/scholar

داشتن سه توکن NFT آکسی برای شروع بازی آکسی اینفینیتی کافی است. همه افراد با دسترسی به 3 آکسی می توانند توکن های SLP کسب کنند. با این حال، قیمت Axie در طول سال گذشته بسیار افزایش یافته است. امروزه ارزان ترین آنها 0.246 ETH یا 480 دلار قیمت دارند و بازیکنان برای شروع به سه مورد از آنها نیاز دارند. راه حلی برای آن وجود دارد زیرا جامعه فعال در آکسی اینفینیتی یک برنامه فاند ارائه کرده است که در آن نوعی پول به بازیکنان ارائه می شود.

از طریق برنامه فاند، افراد بدون داشتن مالکیت واقعی به Axies دسترسی پیدا می کنند. آنها نسبت به درآمدهای SLP خود سهم درآمدی کسب خواهند کرد. بازیکنان بازی آکسی اینفینیتی که خود صاحب دارایی ها هستند، 100٪ از درآمد SLP خود را به دست می آورند. با این حال، دریافت کنندگان این فاند هزینه ای پرداخت می کنند و به طور کلی بین 70 تا 90 درصد درآمد دارند. این موضوع بستگی به ساخت و ساز کسب و کار با مالک Axie و مدیران فاند آنها دارد.

Axie owner

دارندگان Axie می‌توانند NFT آکسی های خود را در کیف‌ پول‌ های مختلفی قرار دهند که هر کدام از آنها به آدرس ایمیل و رمز ورود به سیستم متصل است. با استفاده از اعتبار ورود، کاربران شخص ثالث به اکسی دسترسی پیدا کرده و می توانند بازی آکسی اینفینیتی را انجام دهند. در نتیجه دارنده Axie می تواند با ایجاد حساب های به اصطلاح فاند شغل ایجاد کند. مالکانی که 100 آکسی در کیف پول خود دارند، می توانند از آنها به خوبی استفاده کنند. در عین حال، این روش به صاحبان Axie با استفاده از تلاش دریافت کنندگان فاند درآمد غیرفعال می دهد. مالک Axie که فرصت های فاند را ارائه می دهد، اغلب 5 تا 10 درصد از درآمد SLP را می گیرد.

Axie scholarship manager

راه های کسب درآمد از بازی اکسی اینفینیتی

از آنجایی که مدیریت فاند می تواند به زمان و مربیگری نیاز داشته باشد، صاحبان Axie اغلب مدیران فاند Axie را به عنوان یک واسطه انتخاب می کنند. آنها به دریافت کننده فاند کمک می کنند تا درآمدهای SLP خود را بهینه کند و در درآمد ایجاد شده سهیم شود. یک مدیر فاند Axie اغلب به 10 تا 20 نفر کمک می کند و تقریباً 5 تا 10 درصد از درآمد را از هر شخص می گیرد.

Axie breeder

Axie breeder احتمالاً یکی از مشاغلی است که کمترین صحبت در مورد آن در جامعه Axie وجود دارد. هر Axie در مجموع فقط 7 بار می تواند ایجاد شود و تا زمانی که بازیکنان جدید وارد بازی می شوند، این افراد باید فعال بمانند. با این حال، برای ایجاد یک آکسی شما فقط به دو NFT اکسی نیاز ندارید، بلکه به تعداد کافی توکن SLP نیز نیاز دارید. هر بار که یک Axie تولید شود، دفعه بعدی گران تر خواهد بود. هر بار که فردی یک Axie را پرورش می دهد، 4 توکن AXS و یک دسته توکن SLP هزینه دارد. ایجاد یک Axie یونیک به اندازه 150 SLP هزینه دارد، در حالی که ایجاد آن در نوبت هفتم هزینه بسیار بیشتری دارد.

این بدان معناست که با نرخ های فعلی، همانطور که در بالا ذکر شد، تولید یک آکسی یونیک 80 دلار در AXS و 60 دلار در SLP هزینه دارد. هنگامی که SLP بسیار گران می شود، هزینه های تولید به طور تصاعدی افزایش می یابد. با 0.39 دلار به ازای هر SLP، ایجاد یک Axie برای هفتمین بار هزینه زیادی دارد.

به جرات می توان گفت که Axie breeder نیاز به موجودی نقدی زیادی دارد. علاوه بر آن، شما همچنین باید در مورد آن کمی هوشمند باشید: خرید SLP زمانی که قیمت پایین است و فروش Axies زمانی که جوایز زیاد هستند. به عبارت ساده یک Axie breeder احتمالاً بسیار شبیه به یک معامله گر سرمایه گذاری است.

تولیدکننده محتوای Axie

بازی آکسی اینفینیتی به سازندگان و تولیدکنندگان محتوا اجازه نمی دهد که به سادگی از تصاویر Axies برای ساخت و فروش آثار هنری استفاده کنند. با این حال، گیمرهایی که دارای Axie هستند، می توانند آثار هنری را بر اساس آکسی خود بسازند. این چیزی است که ما شاهد رخ دادن آن با Coke و Almace دو Axie افسانه ‌ای بوده‌ ایم که محتوای خلاقانه زیادی در اطراف آنها اتفاق افتاده است. سازندگان محتوای خلاقانه می توانند به صورت سفارشی کار کنند و خدماتی را به صاحبان Axie ارائه دهند.

معامله گران توکن Axie

راه های کسب درآمد در AxieInfinity

حضور در بازی آکسی اینفینیتی (Axie Infinity) و اعتقاد به دنیای آنها به این معنی نیست که شما نیز باید بازی آنها را انجام دهید. با توکن های AXS و SLP در بازار، آکسی اینفینیتی فرصت هایی را برای معامله گران فراهم می کند تا روی توکن های خود سرمایه گذاری کنند. Smooth Love Potion (SLP) ارزش خود را 1500٪ در طول سال گذشته افزایش داده است، در حالی که AXS تنها در 30 روز گذشته 449٪ افزایش یافته است.

Axie landowners: زمین داران آکسی اینفینیتی

در چند ماه گذشته، شاهد فروش تعداد زیادی Axie Infinity Land NFT بودیم. این زمین ها هزاران دلار به فروش می رسند. با این حال، زمین بازی هنوز واقعی نیست و بنابراین این خریدها همچنان براساس حدس و گمان هستند. بسیار محتمل است که مالکیت زمین مشاغل جدیدی را به دنیای بازی اضافه کند، از ییلدفارمینگ ها تا سازندگان بازی. در حال حاضر، یک مالک زمین Axie عمدتاً یک سرمایه گذار یا معامله گر است اما به زودی نقش آنها ممکن است بسیار بیشتر از این شوند.

جمع بندی

بازی آکسی اینفینیتی (Axie Infinity) نوعی بازی مبتنی بر NFT است و بر روی بلاک چین اتریوم قرار دارد. این ارز دیجیتال در سال 2018 پا به عرصه وجود گذاشت. توکن مربوط به ارز دیجیتال (AXS) مبتنی بر استاندارد ERC20 است. این بازی به منظور کسب درآمد طراحی شده است و ما در این مطلب 7 راه کسب درآمد از بازی آکسی اینفینیتی را بیان کردیم.

در این باره بیشتر بخوانید

نظر بدهید

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

0 دیدگاه

9 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
2 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
در صورت کند بودن سایت فیلتر شکن خود را خاموش کنید
×بستن صفحه
پشتیبان فروش(مریم حسنی)
موبایل 09104737258
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_17
داخلی 101
پشتیبان فروش(الهام فرامرزی)
موبایل 09101364784
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 102
پشتیبان فروش(سعید کاویانی)
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_44
داخلی 116
پشتیبان فروش(پریسا متولی)
موبایل 09192757633
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_29
داخلی 106
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09194198792
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_33
داخلی 118
پشتیبان فروش(پریسا مولودی)
موبایل 09304890686
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_20
داخلی 117
پشتیبان فروش(داوود فخری)
موبایل 09192353887
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_27
داخلی 109
پشتیبان فروش(علی صفری)
موبایل 09034561556
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_21
داخلی 103
سبد گردانی(احمد یاراحمدی)
موبایل 09037236791
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_39
داخلی 203
سبدگردانی(فاطمه باقرزاده)
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_7
داخلی 201
سبدگردانی(فاطمه باقرزاده)
موبایل 09037298168
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_37
داخلی 205
اطلاعات تماس(دفتر فروش)
تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
اینستاگرام @alireza.mehrabii
کانال تلگرام @alirezamehrabi_com