کیف پول های آنلاین ارز دیجیتال بایننس کوین

کیف پول های آنلاین ارز دیجیتال بایننس کوین
لوگو علیرضا محرابی
کیف پول های آنلاین ارز دیجیتال بایننس کوین
کیف پول ارز دیجیتال

ارز دیجیتال Binance Coin یکی از ارزهای دیجیتالی است که با توکن اصلی    BNB وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است.

ارز دیجیتال BNB توسط صرافی بایننس ارائه شده است و به همین خاطر هم نامش مشابه نام صرافی بایننس است.

افراد زیادی به قصد کسب سود مشغول ترید و معامله گری و خرید و فروش ارزهای دیجیتال هستند اما باید گفت که به همان اندازه ای که خود خرید و فروش مهم است انتخاب کیف پول مناسب هم از دیگر نکات مهم بازارهای مالی است.

کیف پول های مختلفی برای نگهداری ارزهای دیچجیتال وجود دارند از جمله کیف پول های آنلاین ، کیف پول های نرم افزاری و کیف پول های سخت افزاری.

هرکدام از این کیف پول ها با توجه به ویژگی های منحصر به فردی که دارند مورد توجه و کاربرد دسته ی خاصی از افراد هستند اما نکته ای که برای همه ی افراد به یک اندازه اهمیت دارد بحث ایمنی و امنیت کیف پول ها است. 

اگر کیف پول شما امنیت کافی نداشته باشد ممکن است که مورد حمله هکرها قرار بگیرد و باعث از دست رفتن تمام اموال و دارائی های مجازی شما بشود.

از لحاظ امنیت این کیف پول ها به ترتیب کیف پول های سخت افزاری در لیست عالی ترین امنیت و سپس کیف پول های نرم افزار و آفلاین هستند و در آخر لیست هم کیف پول های آنلاین. 

کیف پول های آنلاین دسته ای از کیف پول ها هستند که توسط سایت ها و خود صرافی ها ارائه می شوند.برای مثال صرافی بایننس کیف پول آنلاین ود را دارد.

کیف پول های آنلاین ارز دیجیتال بایننس کوین

توصیه ما این است که به هیچ عنوان برای نگهداری ارز دیجیتال بایننس کوین خود از کیف پول های آنلاین استفاده نکنید !

کاربرد کیف پول ای آنلاین در اصل واریز و چنج و تبدیل ارزهای مختلف است. اگر قصد ترید و معامله گری را دارید بعد از اینکه مبلغی را به حساب کیف پول آنلاین خود واریز کردید و معاملات مالی خودتان را انجام دادید بهتر است که دارائی خودتان را به کیف پول های ایمن تر خودتان انتقال دهید.

این  کیف پول های ارز دیجیتال اغلب بصورت نرم افزاری و یا سخت افزاری قابل استفاده بر روی موبایل و گوشی همراه شما و یا کامپیوتر و لب تاب هستند. 

البته باید گفت که حتما توجه داشته باشید که ببنید آیا این کیف پول ها ارز مورد نظر شما را پشتیبانی میکنند یا خیر؟

مثلا برای خریدن ارز دیجیتال BNB می بایست حتما کیف پولی داشته باشید که ارز دیجیتال Binance coin را پشتیبانی کند.

نکته ی دیگری که در مورد این کیف پول ها است این است که بهتر است برای ابلابردن امنیت کیف پولتان تایید دو مرحله را فعال کنید و از کیف پول هایی استفاده کنید که تاهید هویت شما را بصورت دو مرحله ای انجام بدهند. 

حتی بعضی از کیف پول ها هستند که در صورت روشن بودن صفحه ی گوشی مبایل شما هم بدون تایید هویت امکان ورود و استفاده از کیف پول  را به  شما نمی دهند. 

خریدن ارزهای دیجیتال مثل خریدن ارز دیجیتال bnb از یک سو و نگهداری در کیف پول ها از سوی دیگری حائز اهمیت است.

پس بهتر است که در انتخاب انواع کیف پول ها نهایت دقت و تلاشتان را بکار بگیرید.

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram