کیف پول های آنلاین ارز دیجیتال اتریوم

کیف پول های آنلاین ارز دیجیتال اتریوم
لوگو علیرضا محرابی
کیف پول های آنلاین ارز دیجیتال اتریوم
کیف پول ارز دیجیتال

حتما نام کیف پولهای تحت وب یا آنلاین اتریوم را تا به حال شنیده اید، اما آیا درمورد نحوه کار آنها می دانید؟ نحوه استفاده از آنها را چطور؟ برای این که در این زمینه اطلاعات داشته باشید، در ادامه همراه ما باشید. به شما اطمینان می دهیم پس از پایان این مقاله، دیگر به اطلاعات کیف پول های آنلاین مسلط خواهید بود و دیگر هیچ سوالی برای شما عزیزان باقی نمی ماند...

جالب است بدانید که برای استفاده از کیف پول تحت وب نیاز به هیچ نرم افزاری ندارید و فقط باید از یک مرورگر که در تمام گوشی ها و کامپیوترهای شخصی موجود است استفاده کنید، کیف پول تحت وب مثل کیف پولهای دیگر دارای مزایا و معایبی ست که در ادامه به آنها اشاره می کنیم.

کیف پول آنلاین اتریوم

معرفی کیف پولهای تحت وب و استفاده از کیف پول تحت وب اتریوم

کیف پولهای تحت وب  ارز دیجیتال اتریوم به صورت آنلاین اجرا شده و برای دسترسی به کیف پولهای نرم افزاری آن باید از سایت سازنده کیف پول استفاده کنید، بهتر است برای درک این موضوع از یک مثال استفاده کنیم، اگر تا امروز شما از واتس اپ استفاده کرده باشید، قطعا می دانید که برای دسترسی به واتس اپ وب باید به سایت واتس اپ بروید و از آنجا گزینه وب را انتخاب کنید.

برای کیف پولهای تحت وب نیز این موضوع صادق است، برای دسترسی به آنها باید به سایت توسعه دهنده مربوطه آن بروید و از قسمت وب آن استفاده کنید. 

کیف پول های تحت وب اتریوم چگونه کار می کنند؟

همانطور که در پاراگراف های پیش گفتیم، کیف پول های تحت وب به صورت آنلاین مورد استفاده قرار می گیرند و این موضوع بدیهی ست که کمی امنیت کیف پول را تحت شعاع قرار می دهد.

اکثر افراد از این کیف پولها به صورت موقت استفاده می کنند و بعد از مدتها آن را کنار گذاشته و سرمایه ای که در آن داشتند را به کیف پول اصلی منتقل می کنند.

مثلا وقتی کسی قصد تهیه کیف پول سخت افزاری را دارد، ممکن است این کار کمی برایش زمان بر باشد، در این مواقع برای حل این مشکل می بایست از کیف پولهای تحت وب استفاده کند تا هر زمان و با هر دستگاهی که نیاز بود به کیف پول دسترسی پیدا کند.

در واقع بعضی از کیف پولهای تحت وب کلید خصوصی را آنلاین ذخیره می کنند و این اتفاق باعث کاهش امنیت می شود. برای این که بتوانید از کیف پول تحت وب استفاده کنید باید به سایت سرویس دهنده مراجعه کرده و کیف پول خود را ایجاد کنید. اگر کیف پولهای تحت وب را نمیشناسید در ادامه با ما همراه باشید تا به معرفی آن ها بپردازیم.

آیا برای ذخیره بلند مدت رمز ارز ها می توان از کیف پول های تحت وب استفاده کرد؟

همانطورکه در مقاله به آن اشاره کردیم کیف پولهای نرم افزاری چون امنیت بالایی ندارند، مناسب ذخیره سازی طولانی مدت نیستند، ممکن است در طولانی مدت بارها هک شوند و در نهایت باعث از دست رفتن سرمایه خواهد شد.

برای ذخیره ارز های دیجیتال برای مدت طولانی، بهتر است از کیف پول های سخت افزاری استفاده شود!

معرفی کیف پول های تحت وب

  1. کیف پول تحت وب مای اتر ولت MyEther Wallet
  2. کیف پول تحت وب بلاکچین Blockchain
  3. کیف پول تحت وب پیمنت Payments

از زمان راه اندازی آن در سال 2015، MyEtherWallet محبوبیت زیادی در حوزه Ethereum پیدا کرده است و به یکی از مشهورترین کیف پول های ارز دیجیتال و به طور کلی به یکی از بهترین کیف پول های رمز ارز تبدیل شده است. MyEtherWallet یک سرویس تحت وب است که به شما امکان می دهد وجوه خود را کنترل کنید. این برای ذخیره سازی ایمن، ارسال و دریافت نشانه های Ether و ERC-20 و همچنین برای تعامل با قراردادهای هوشمند استفاده می شود.

این سرویس آدرس (آدرس عمومی) را در اختیار کاربران خود قرار می دهد که در آن می توانند از هر کسی سکه و توکن دریافت کنند. همچنین این یک روش سریع برای ارسال سکه از طریق یک کلید خصوصی (رمز مخفی) به کاربران خود ارائه می دهد.

مزایا و معایب

MyEtherWallet در مقایسه با سایر کیف پولهای آنلاین امنیت و کنترل بیشتری بر روی کیف پول و کلیدهای شخصی شما ارائه می دهد. هنگام استفاده از MyEtherWallet، از اطلاعات ورود به سیستم معمول مانند حساب سایت یا رمز عبور استفاده نمی کنید و اطلاعات را در سایت ذخیره نمی کنید. یکی دیگر از مزایای MyEtherWallet این واقعیت است که همراه با پشتیبانی از رمز ERC-20 است. سرانجام، به لطف رابط کاربری گرافیکی غیر چشمگیر و در عین حال بسیار کاربردی ، استفاده از آن برای کاربران اولین بار نیز آسان است

از نظر معایب، MyEtherWallet از مجموعه وسیعی از دستگاهها پشتیبانی نمی کند، زیرا فقط به عنوان یک برنامه وب و به عنوان یک افزونه Chrome در دسترس است. علاوه بر این، کیف پول فقط دسترسی به زنجیره بلوک Ethereum را فراهم می کند. بنابراین، نمی توان از آن با سایر altcoins استفاده کرد.

2. کیف پول تحت وب بلاکچین

در حقیقت کیف پول بلاکچین، از دیگر کیف پولهای محبوب تحت وب است که کاربران زیادی را در سایه ی خود دارد.

گاهی دیده ایم که افراد  مبتدی در ارزهای دیجیتال این کیف پول را با تکنولوژی بلاکچین اشتباه گرفته و اتفاقات بدی از جمل کلاهبرداری را توسط سواستفاده گران تجربه کرده اند.

2. کیف پول تحت وب بلاکچین

در واقع این کیف پول دارای محیط کاربری بسیار راحتی ست که به آسانی می توانید از آن استفاده کنید. 

 پیشنهادی که بد نیست به آن توجه داشته باشید این است که کیف پول تحت وب خود را بر روی هر سیستمی آپلود نکنید چون در این صورت افراد مختلف می توانند با استفاده از این امکان از شما سواستفاده کنند. 

همچنین لازم به ذکر است که در کیف پول بلاکچین قادرید تراکنش های بیت کوین و همچنین وضعیت شبکه را پیگیری کنید. این موضوع باعث شده است تا این کیف پول به عنوان کاوشگر بیت کوین شناخته شود.

3.کیف پول تحت وب پیمنت Payments

کیف پول تحت وب پیمنت از قدیمی ترین کیف پول هایتحت وب به شمار می آید که از بیشتر رمز ارزهای موجود پشتیبانی می کند، هم چنین این کیف پول امکانات مختلفی را در اختیار کاربر قرار می دهد اما متاسفانه با توجه به این شنیده ها این کیف پول حساب بعضی از کاربرای ایرانی را بسته است یعنی به کاربران ایرانی اجازه استفاده از کیف پول را به صورت کامل نخواهد داد.

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
پشتیبانی فروش (آقای میرانی)
واتساپ 09034561556
تلگرام @Armteam_admin_21
داخلی 116
پشتیبانی فروش (خانم علیپور)
واتساپ 09192353887
تلگرام @Armteam_admin_27
داخلی 105
پشتیبانی فروش (خانم جعفری)
واتساپ 09104738165
تلگرام @Armteam_admin_16
داخلی 109
پشتیبانی فروش (خانم طاهر)
واتساپ 09304891297
تلگرام @Armteam_admin_8
داخلی 103
پشتیبانی فروش (خانم حسنی)
واتساپ 09104737258
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 101
پشتیبانی فروش (آقای فرشاد)
واتساپ 09026762179
تلگرام @Armteam_admin_18
داخلی 107
پشتیبانی فروش (خانم فرامرزی)
واتساپ 09101364784
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 102
پشتیبانی فروش (خانم منصوری)
واتساپ 09304891085
تلگرام @Armteam_admin_9
داخلی 104
شماره تماس دفتر
شماره تماس دفتر