1. صفحه اصلی
 2. مقالات ارز دیجیتال
 3. کیف پول ارز دیجیتال
 4. کیف پول های ارز دیجیتال اس ایکس پی

کیف پول های ارز دیجیتال اس ایکس پی

کیف پول های ارز دیجیتال اس ایکس پی
لوگو علیرضا محرابی
کیف پول های ارز دیجیتال اس ایکس پی
کیف پول ارز دیجیتال

برخلاف سایر ارزهای رمزنگاری شده، Swipe فقط یک پروتکل است که توسط یک شبکه توزیع شده ساخته می شود. 

در عوض، Swipe هم یک نرم افزار است و هم یک اکوسیستم کیف پول دیجیتال که در کنار هم به گونه ای طراحی شده اند که به کاربران امکان می دهد پول ها و دارایی های رمزنگاری شده را در مکان های فیزیکی و دیجیتالی خریداری و هزینه کنند.

محصول کیف پول Swipe، محصول یک شرکت انتفاعی است و می تواند بیشتر به کارت های نقدی Visa و یک برنامه کاربردی تلفن هوشمند متصل شود و تجربه ای آشنا با کیف پول های موبایل سنتی را فراهم کند. این شامل هدیه های دارندگان کارت های سفارشی، از جمله توانایی دریافت تا 8٪ برگشت پول در بیت کوین به همراه حساب های Spotify رایگان است.

با این حال، کیف پول های ارز دیجیتال swip را می توان با انبوهی از ویژگی های جدید که تنها با ادغام ارز رمزنگاری شده سفارش دهی آن، SXP امکان پذیر است، افزایش داد.

به عنوان مثال، Swipe برای کارت های نقدی خود هزینه ای دریافت نمی کند. در عوض، کاربران برای دسترسی به کارتهای بدهی با امتیازات اضافی،توکن های SXP را در نظر می گیرند. هرچه کاربران توکن های SXP در قراردادهای خاص شبکه Swipe قفل شوند، امتیازات بیشتری دریافت می کنند.

با به دست آوردن حداقل 30،000 SXP، کاربر می تواند به کارت نقدی ویژه ای که واجد شرایط دریافت بازپرداخت 8٪ در بیت کوین به همراه حساب های رایگان Netflix و Spotify است، ارتقا یابد.

سوئیپ می گوید که در حال کار بر روی سرویس های اضافی مانند حساب پس انداز، کارت های اعتباری و خدمات پردازش پرداخت بازرگان است. برای به روزرسانی های منظم بیشتر از طرف تیم Swipe، می توانید وبلاگ Swipe را علامت گذاری کنید.

شبکه Swipe از بلاکچین Ethereum برای نگهداری سپرده های رمزنگاری از طرف کاربران و اعطای مزایای مختلف به آنها استفاده می کند.

با این حال، این پلت فرم همچنین یک API خارج از زنجیره ای را اجرا می کند که امکان سازگاری با زیرساخت های پرداخت سنتی را فراهم می کند و بنابراین ویژگی هایی مانند پرداخت به بازرگانان را امکان پذیر می کند.

کیف پول، جایگاهی امن برای ذخیره ارز دیجیتال

کیف پول ارز رمزنگاری شده یک کیف پول دیجیتالی ایمن است که برای ذخیره، ارسال و دریافت ارز دیجیتال مانند بیت کوین استفاده می شود. بیشتر ارز ها کیف پول رسمی دارند.

برای استفاده از ارز رمزنگاری شده، باید از کیف پول ارز رمزنگاری شده استفاده کنید.

برخی از کیف پول ها برای یک ارز رمزنگاری شده ساخته شده اند، برخی از آنها می توانند برای بیش از یک ارز استفاده شوند، برخی از کیف پول هایی که خودتان آنها را مدیریت خواهید کرد و برخی دیگر (مانند آنهایی که در صرافی ها یافت می شوند) قابل نگهداری هستند.

کافی است بگویم که انواع مختلفی از کیف پول برای انتخاب وجود دارد.

در زیر به نحوه کار کیف پول دیجیتال می پردازیم، در مورد انواع مختلف کیف پول صحبت می کنیم و به شما توصیه می کنیم که در چه شرایطی از کدام کیف پول ها استفاده کنید.

کیف پول رمز ارز چگونه کار می کند؟

کیف پول نرم افزاری است که می تواند برای مشاهده موجودی ارزهای رمزنگاری شده و انجام معاملات مورد استفاده قرار گیرد.

هر نوع کیف پول کمی متفاوت است، اما به طور کلی، هر کیف پول مشخصی با یک یا چند ارز رمزپایه کار می کند و قادر به ذخیره یک یا چند "آدرس عمومی" مخصوص ارزهای رمزنگاری شده خواهد بود.

آدرس های عمومی مانند شماره حساب های خاص ارزهای رمزپایه هستند، می توان از آنها برای دریافت نوع خاصی از ارزهای رمزپایه استفاده کرد (به عنوان مثال، برای دریافت بیت کوین، به آدرس بیت کوین نیاز دارید) و می توانند به صورت عمومی به اشتراک گذاشته شوند.

هر آدرس به کلیه معاملات مرتبط با آن آدرس در بلاکچین ارز مربوط می شود.

کیف پول به شما امکان می دهد مانده های مرتبط با آدرس را مشاهده کنید و به شما امکان می دهد تا زمانی که مالک آدرس هستید، پول را در بلاکچین جابجا کنید.

انواع کیف پول

انواع مختلفی کیف پول وجود دارد از جمله آنلاین، آفلاین، موبایل، سخت افزار، دسکتاپ و کاغذی که می توانید از آنها استفاده کنید.

هر "نوع" به این بستگی دارد که کیف پول روی چه نوع رسانه ای ذخیره شده است، چه کسی کنترل کیف پول را بر عهده دارد و اینکه آیا داده ها بصورت آنلاین ذخیره می شوند یا نه.

برخی از کیف پول ها بیش از یک روش دسترسی به کیف پول را ارائه می دهند  به عنوان مثال. کیف پول Bitcoin.com هم یک برنامه دسک تاپ و هم یک برنامه موبایل است.

همچنین، اکثر کیف پول ها در بیش از یک دسته زیر قرار می گیرند. به عنوان مثال، Bitcoin Core یک کیف پول دسک تاپ مخصوص ارز تمام گره است.

در اینجا تجزیه و تحلیل سریع انواع مختلف کیف پول های رمز ارز وجود دارد:

 • Full Node Wallet: کیف پولی که در آن کلیدهای خصوصی خود را کنترل کرده و یک نسخه کامل از بلاکچین را میزبانی می کنید. اساساً هر سکه یک کیف پول رسمی از این نوع دارد و آن را می توان در GitHub رسمی سایت یافت (اغلب در وب سایت رسمی یک لینک وجود دارد). توجه: منظور از "رسمی" این است که "توسط توسعه دهندگانی که ارز را خلق کرده اند تأیید شده است." بسیاری از رمزنگاری ها غیرمتمرکز هستند ، بنابراین هیچ مقام رسمی وجود ندارد.
 • کیف پول حضوری: برخی از کیف پول ها به شما امکان می دهند کلیدهای خصوصی خود را کنترل کنید، برخی دیگر حضانت دارند (کلیدهایتان را مستقیماً کنترل نمی کنید) بیشتر کیف پول های مبادله ای کیف پول حضوری هستند.
 • Desktop Wallet: رایج ترین نوع کیف پول. معمولاً برنامه ای که مستقیماً به مشتری ارز متصل می شود.
 • کیف پول همراه: کیف پولی که از طریق برنامه تلفن های هوشمند اجرا می شود.
 • کیف پول آنلاین: کیف پول آنلاین کیف پول تحت وب است. شما برنامه ای را بارگیری نمی کنید، بلکه داده ها در یک سرور واقعی یا مجازی میزبانی می شوند. برخی از کیف پول های آنلاین کیف پول های ترکیبی هستند که اجازه رمزگذاری داده های خصوصی را قبل از ارسال به سرور آنلاین می دهند.
 • کیف پول نرم افزاری: هر کیف پول مبتنی بر نرم افزار، کیف پول نرم افزاری است.
 • کیف پول سخت افزاری: سخت افزار اختصاصی است که به طور خاص برای نگه داشتن ارز رمزنگاری شده و امنیت آن ساخته شده است. این شامل دستگاه های USB است. این دستگاه ها می توانند برای انجام معاملات و دریافت داده ها بصورت آنلاین و سپس برای حمل و نقل و امنیت آفلاین شوند.
 • Paper Wallet: می توانید یک کد QR برای کلید عمومی و کلید خصوصی چاپ کنید. با این کار می توانید ارز دیجیتال را با استفاده از کیف پول کاغذی ارسال و دریافت کنید. با استفاده از این گزینه می توانید با استفاده از کیف پول کاغذی کاملاً از ذخیره داده های دیجیتالی مربوط به ارز خود جلوگیری کنید.

کیف پول swip

هرکسی که مایل به استفاده از ویژگی های Swipe است می تواند این کار را از طریق کیف پول Swipe انجام دهد.

برنامه کیف پول دیجیتال به کاربران این امکان را می دهد تا ارزهای فیات را واریز کرده و هر یک از ارزهای رمزپایه ++ 30 ارائه شده توسط سوایپ را مستقیماً خریداری کنند. علاوه بر این،کیف پول می تواند برای نگهداری دارایی های رمزنگاری و همچنین تبدیل یک ارز رمزنگاری شده به ارز دیگر استفاده شود.

نکته اصلی در اکوسیستم Swipe’s این است که کاربران می توانند از کارت Swipe برای پرداخت پول به بازرگانان استفاده کنند. در این حالت، قراردادهای هوشمند موجود در شبکه به طور خودکار هر ارز رمزنگاری شده ذخیره شده در کیف پول را به فیات پرداخت مورد نیاز بازرگانان در هنگام خرید تبدیل می کنند.

کاربران می توانند کارت خود را از طریق برنامه کیف پول مدیریت کنند و مقدار مورد نیاز SXP را برای ارتقا card کارت خود در هر زمان در نظر بگیرند.

لیست تمامی کیف پول های ارز دیجیتال

کیف پول swip

نتیجه گیری

در حالت کلی می توانید کیف پول های ارز دیجیتال sxp را با توجه به نیازها و شرایط خود انتخاب و از آن برای ذخیره سازی ارز دیجیتال خود استفاده کنید.

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
پشتیبانی فروش (خانم طاهر)
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_8
داخلی 103
پشتیبانی فروش (خانم منصوری)
موبایل 09304891085
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_9
داخلی 104
پشتیبانی فروش (آقای میرانی)
موبایل 09034561556
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_21
داخلی 116
پشتیبانی فروش (خانم جعفری)
موبایل 09104738165
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_16
داخلی 109
سبد گردانی (آقای کمالی)
موبایل 09933656387
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_11
داخلی 206
سبد گردانی (آقای اشتری)
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_7
داخلی 201
پشتیبانی فروش (خانم حسنی)
موبایل 09104737258
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 101
پشتیبانی فروش (خانم فرامرزی)
موبایل 09101364784
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 102
پشتیبانی فروش (آقای فرشاد)
موبایل 09026762179
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_18
داخلی 107
پشتیبانی فروش (خانم علیپور)
موبایل 09192353887
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_27
داخلی 105
شماره تماس دفتر
شماره تماس دفتر