1. صفحه اصلی
  2. ارزهای دیجیتال
  3. ارزهای دیجیتال زیرساخت
  4. ارز دیجیتال کوتی

ارز دیجیتال کوتی

آخرین بروزرسانی

قیمت‌لحظه‌ای
به‌دلار Dollar
0.0763
تغییر در یک ساعت -0.62
تغییر در یک روز 1.43
تغییر در یک هفته 3.74
تغییر در یک ماه -11.27
تغییر در دو ماه -29.91
تغییر در سه ماه 35.55
رتبه در بازار 289
وب سایت https://coti.io/
معاملات روزانه 9,064,095
حجم بازار 89,700,576
سکه در گردش 1,176,271,233 COTI
عرضه کل 2,000,000,000
صفحات رسمی
صفحه پروژه در Github https://github.com/coti-io
عنوان توضیحات
نام ارزدیجیتالCOTI
نماد ارزدیجیتالCOTI
دسته ارز دیجیتالزیر ساخت
هدف به وجود آمدنایجاد بستر برای معاملات سازمان ها از طریق ارز دیجیتال

ارز COTI به عنوان اولین پلتفرم فین تک سازمانی بوده که این قابلیت را به سازمان ها می دهد تا راه حل های پرداخت خود را بسازند تا از طریق آن، بتوانند یک ارز دیجیتال برای صرفه جویی داشته باشند و یک پول دیجیتالی ایجاد کنند. ارز دیجیتال کوتی(COTI)، مخفف عبارت "Currency Of the Internet" به معنای ارز اینترنت است. از این ارز دیجیتال برای پردازش پرداخت های غیرمتمرکز استفاده می شود که از این طریق صاحبان کسب و کار را قادر می سازد، تا ارز دیجیتال خود را منتشر کنند. توسعه دهندگان این ارز دیجیتال، با همکاری همتایان خود در بلاک چین کاردانو و رمز ارز آدا، همکاری خود را ادامه می دهند. برای آشنایی بیشتر با ارز دیجیتال کوتی این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

ارز دیجیتال COTI و فین تک(Fintech)

ارز دیجیتال COTI و فین تک(Fintech)

ارز دیجیتال کوتی، محصولات فین تک را بر روی بلاک چین اجرا می کند و در واقع می توان به نوعی گفت که این ارز دیجیتال، نوعی پلتفرم برای فین تک محسوب می شود که از بلاک چین برای اجرای طیف وسیعی از عملکردها استفاده می شود که از جمله این عملکردها می توان به پردازش پرداخت، تامین مالی، سیستم های پرداخت اشاره کرد. 

سازمان ها می توانند روش های خاصی برای پرداخت خود در نظر بگیرند و از این طریق نیز می توانند هر ارز دیجیتالی را می توانند به استیبل کوین تبدیل کنند که به ارزهای فیزیکی وابسته هستند. شبکه ارز دیجیتال کوتی بر اساس عنصر کلیدی مربوط به عملکرد یک زیرساخت پرداخت موثر ایجاد شده است که این عناصر شامل:

  • سادگی
  • امنیت
  • ثبات قیمت
  • محافظت از خریدار و فروشنده
  • مقیاس پذیری
  • مقرون به صرفه
  • آنی بودن

بنیان گذاران ارز دیجیتال کوتی چه کسانی هستند؟

 در حال حاضر 6 نفر از اعضای اصلی تیم توسعه دهنده ارز دیجیتال کوتی هستند که در ادامه به معرفی این افراد می پردازیم. 

1.دیوید عصراف(David Assaraf): وی به عنوان یک حسابرس داخلی در HSBC و به عنوان یک آزمایش کننده در واحد بخش اعتباری بانک های اسرائیل فعالیت می کرد. 

2.شهف بار-گفن(Shahaf Bar-Geffen): مدیر عامل سابق WEB3 است که یک شرکت در بازاریابی ارز دیجیتال چند ملیتی دارد و وی فارغ التحصیل اقتصاد از دانشگاه تل آویو است. 

3.مت مک بردی(Matt McBrady):متیو مدیر سرمایه گذاری در پلتفرم صندوق های سرمایه گذاری چند استراتژی در BlackRock بود. وی فارغ التحصیل مدرک دکتری اقتصاد از دانشگاه هاروراد است.

4.گرگ کید(Greg Kidd): وی از بنیانگذاران Hard Yaka، بوده که دارای مدرک MBA از دانشگاه ییل و دانشگاه هاروارد است.

بنیان گذاران ارز دیجیتال کوتی چه کسانی هستند؟

5.سباستین استوپوراک(Sebastian Stupurac): وی بنیانگذار WINGS است که دارای یک پلتفرم تسهیل قرارداد هوشمند است که بر روی بلاک چین DAPPS اتریوم کار می کند. 

6.استیون هیلبرون(Steven Heilbron): وی رئیس بانک خصوصی و مدیر عامل مشترک بانک Invesec در لندن مشغول به فعالیت است. 

مزایا و معایب ارز دیجیتال کوتی(COTI) چیست؟

از آنجایی که ارز دیجیتال کوتی، جزو ارزهای جدید در این مسیر محسوب می شود و هنوز به طور رسمی فعالیت خود را شروع نکرده است. تنها می توان به برخی از مزایا و معایب این ارز دیجیتال اشاره کرد:

مزایای ارز دیجیتال کوتی 

ارز دیجیتال کوتی نیز مشابه با دیگر پروژه های ارز دیجیتال، با هدف ارائه پلتفرمی برای پرداخت های روزانه کاربران راه اندازی شده است. از دیگر مزایای ارز دیجیتال کوتی می توان به بهبود عملکرد از نظر مقیاس پذیری، تمرکززدایی، امنیت و کاهش هزینه ها، کیف پول و صرافی و هر آنچه که یک فرد برای حضور در بازار ارز دیجیتال نیاز دارد، در اختیارش قرار دارد. 

مزایای این ارز دیجیتال با افزایش استفاده روز افزون کاربران از اینترنت به قدری جذاب و کاربردی است که به نظر می رسد که در آینده این احتمال وجود دارد که به عنوان یک سیستم پرداخت از آن استفاده شود. اما از آنجایی که این پروژه به عنوان ترکیبی از روش های پرداخت سنتی و مدرن محسوب می شود، این احتمال وجود دارد که سهم قابل توجهی در فضای آنلاین از طریق استفاده از این سیستم وجود داشته باشد.

معایب ارز دیجیتال کوتی

ارز دیجیتال کوتی، نوعی ارز دیجیتال جدید است که هنوز برای رشد و گسترش خود مسیر طولانی را در پیش دارد. بنابراین از جمله ایراداتی که می توان برای این ارز بیان کرد این است که این پروژه فعالیت رسمی خود را بعد از فروش توکن های شبکه آلفا شروع می کند، اما برای دستیابی به مقیاس پذیری و قابلیت استفاده شبکه، باید مورد استقبال گسترده ای از افراد قرار گیرد. 

ارز دیجیتال کوتی بر روی چه کیف پول هایی ذخیره می شود؟

ارز دیجیتال کوتی بر روی چه کیف پول هایی ذخیره می شود؟

 ارز دیجیتال کوتی از جمله ارزهای جدیدی است که فعالیت خود را در بازار ارز دیجیتال آغاز کرده است، بنابراین کیف پول های چندانی از آن پشتیبانی نمی کند. پس در صورتی که بخواهید این رمز ارز را در کیف پول ذخیره کنید، می توانید از کیف پول های زیر استفاده کنید:

آخرین تحولات ارز دیجیتال کوتی چیست؟

صندوق سرمایه گذاری در پلتفرم کاردانو، سی فاند(cFund) در آوریل برای اولین بار 500 هزار دلار در این ارز دیجیتال سرمایه گذاری کرد. این روش باعث شد ارتباط این دو پروژه با یکدیگر تقویت شود. ارز دیجیتال ADA، از طریق تکنولوژی پردازش پرداخت کوتی، این قابلیت را به کاربران می دهد تا ارز دیجیتال ADA، را به عنوان پرداخت بپذیرند و بتوانند درآمد این ارز دیجیتال را به 35 ارز فیات تبدیل کنند.  

هدف از این کار، جلوگیری از نوسانات نرخ ارز بوده که از این طریق دچار زیان نشوند. البته کسب و کارهای فیزیکی می توانند با اسکن کد QR، نقطه فروش، برای پردازش معاملات خود در ADA استفاده کنند. ارز دیجیتال کوتی در حال حاضر بر روی پروژه ای با کاردانو کار می کند که اعتقاد دارد این پروژه رو به رشد است. چرا که رشد کاردانو منجر به رشد کوتی خواهد شد. 

ارز دیجیتال کوتی از یک پل میان زنجیره ای استفاده می کند که یک روش پردازش را مجدد مورد آزمایش قرار می دهد که این قابلیت را به کاربران می دهد تا به صورت اتوماتیک ارز دیجیتال کوتی ERC-20 را که مبتنی بر اتریوم است، مجددا مورد پردازش قرار می دهد. 

جمع بندی:

 در این مطلب در مورد ارز دیجیتال کوتی صحبت کردیم، اما با توجه به روندی که در دنیای ارز دیجیتال وجود دارد، افراد بی شماری وجود دارند که درصدد سرمایه گذاری به بهترین شکل بر روی این ارز دیجیتال هستند. امیدواریم با مطالبی که در این مقاله در مورد این ارز دیجیتال بیان شد، بتوانید تصمیم گیری بهتری در این زمینه داشته باشید.

سلب مسئولیت
این صفحه صرفا جهت معرفی،تحلیل و اطلاعات قیمتی پروژه‌های فعال در حوزه ارزهای دیجیتال می باشد.
و به هیچ وجه پیشنهاد سرمایه‌گذاری یا مورد تایید بودن پروژه توسط تیم آموزشی علیرضا محرابی نمی باشد. بدیهی است که مسئولیت سرمایه‌گذاری، خرید و فروش هر پروژه تماما برعهده شخص سرمایه گذار می باشد و تیم آموزشی علیرضا محرابی تنها به‌عنوان مرجعی جهت نمایش اطلاعات قیمتی و اخبار پیرامون این پروژه‌‌ها عمل می‌کند.

نظر بدهید

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

0 دیدگاه

5 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
2 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
در صورت کند بودن سایت فیلترشکن خود را خاموش کنید
عیــدیــت رو از علیرضــا محـــرابی بگـیـر ! (کلیک کنید)
×بستن صفحه
پشتیبان فروش(مریم حسنی)
موبایل 09104737258
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_17
داخلی 101
پشتیبان فروش(الهام فرامرزی)
موبایل 09101364784
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 102
پشتیبان فروش(سعید کاویانی)
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_44
داخلی 116
پشتیبان فروش(پریسا متولی)
موبایل 09192757633
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_29
داخلی 106
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09194198792
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_33
داخلی 118
پشتیبان فروش(پریسا مولودی)
موبایل 09304890686
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_20
داخلی 117
پشتیبان فروش(داوود فخری)
موبایل 09192353887
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_27
داخلی 109
پشتیبان فروش(علی صفری)
موبایل 09034561556
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_21
داخلی 103
سبد گردانی(احمد یاراحمدی)
موبایل 09037236791
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_39
داخلی 203
سبدگردانی(فاطمه باقرزاده)
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_7
داخلی 201
سبدگردانی(فاطمه باقرزاده)
موبایل 09037298168
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_37
داخلی 205
اطلاعات تماس(دفتر فروش)
تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
اینستاگرام @alireza.mehrabii
کانال تلگرام @alirezamehrabi_com