1. صفحه اصلی
  2. مقالات ارز دیجیتال
  3. تحلیل ارز دیجیتال
  4. مزایا و معایب ارز دیجیتال لایو پیر

مزایا و معایب ارز دیجیتال لایو پیر

مزایا و معایب ارز دیجیتال لایو پیر
لوگو علیرضا محرابی
مزایا و معایب ارز دیجیتال لایو پیر
تحلیل ارز دیجیتال

پروژه Livepeer در حال ساخت فناوری برای پخش مستقیم فیلم از طریق اینترنت است. انواع مختلف کاربران می توانند از Livepeer استفاده کنند:

توسعه دهندگانی که می خواهند برنامه هایی شامل ویدیوهای زنده بسازند می توانند از Livepeer برای عملکرد ویدیوی خود استفاده کنند.

کاربرانی که می خواهند ویدیو، بازی، کدگذاری، سرگرمی، دوره های آموزشی و انواع دیگر محتوا را پخش کنند، می توانند از برنامه های ساخته شده روی Livepeer برای این کار استفاده کنند.

پخش کنندگانی که مخاطبان زیادی دارند و صورتحساب های جریانی بالا یا هزینه های زیرساختی دارند می توانند از شبکه Livepeer برای کاهش بالقوه هزینه های زیرساخت استفاده کنند.

Livepeer زیرساخت ویدیویی زنده است. این فناوری به شما امکان پخش فیلم از طریق اینترنت را می دهد و به هر کسی اجازه می دهد تا در برنامه یا وب سایت خود فیلم بسازد.

Livepeer غیرمتمرکز است. هیچ شرکتی وجود ندارد که شبکه Livepeer را اداره کند. همه کسانی که نرم افزار Livepeer را اجرا می کنند بخشی از زیرساخت Livepeer هستند و همه آنها صاحبان شبکه هستند. اطلاعات بیشتر در مورد مزایای آن را در زیر بخوانید:

مزایای ارز دیجیتال LPT

کاربرانی که نرم افزار Livepeer را اجرا می کنند می توانند درآمد کسب کنند. شما می توانید نرم افزار Livepeer را اجرا کرده و در آن شرکت کنید.

Livepeer منبع باز است. تمام کدهایی که زیرساخت و شبکه ویدئویی Livepeer را تأمین می کنند منبع باز هستند. هر کسی می تواند در بالای Livepeer کمک کرده و هر آنچه را که می خواهد بسازد. می توانید آنچه را می خواهید و آن را پخش کنید.

Livepeer بر روی Ethereum ساخته شده است. Ethereum بستری است که به ما امکان می دهد قوانین اقتصادی و مشوق ها را در نرم افزار تعبیه کنیم. اگر Livepeer به برخی از کاربران اجازه می دهد برای پخش ویدئو هزینه پرداخت کنند ، و سایر کاربران برای تأمین منابع پول دریافت می کنند ، Ethereum همان چیزی است که به ما اجازه می دهد قوانینی را تعیین کنیم که چه کسی حقوق می گیرد ، چه مقدار حقوق می گیرد و آنچه را که در اختیار خواهد داشت انجام دهند تا ثابت کنند که آنها تقلب نکرده اند و در واقع کار ارزشمند واقعی را در اختیار سیستم قرار داده اند.

Livepeer یک رمز رمز دارد که Livepeer Token یا LPT نام دارد. تمام پرداخت ها و تمام غرامت ها از طریق Livepeer انجام نمی شود. این کار از طریق رمزنگاری به نام LPT انجام می شود. LPT در ایمن و مطمئن نگه داشتن شبکه Livepeer کاربردهای مهمی دارد. بسیاری از رمز ارزها را می توان با ارزهای رمزپایه دیگر و در نهایت با ارز دولت محلی نیز مبادله کرد.

هرکسی که LPT را در اختیار دارد این امکان را دارد که در شبکه Livepeer شرکت کند. اگر LPT کسب کرده یا خریداری کرده اید ، می توانید از آن برای پخش فیلم استفاده کنید. اما شما همچنین می توانید با اجرای نرم افزار سرویس و امنیت شبکه در شبکه شرکت کنید. و بنابراین با ارزشمندتر شدن شبکه می توانید هزینه های بیشتری و پاداش LPT کسب کنید. هرکسی که LPT را در اختیار دارد می خواهد شبکه تا حد ممکن مفید و با ارزش باشد.

به طور معمول اگر می خواهید از طریق اینترنت ویدئو پخش کنید ، یا برای تأمین زیرساخت ها و پهنای باند برای انجام این کار به یک شرکت پرداخت می کنید ، یا در ازای اجازه دادن به کاربران برای کنترل و درآمدزایی از یک شبکه اجتماعی رایگان برای انجام این کار استفاده می کنید.

در مورد Livepeer ، هیچ شرکت مرکزی در کنترل شبکه وجود ندارد. رقابت برای به دست آوردن LPT تولید شده از شبکه و هزینه های پخش کننده به هر کسی امکان می دهد تا با اجرای کارآمدترین سخت افزار / نرم افزار و استفاده از ارزانترین برق و پهنای باند برای سرویس دهی به شبکه ، سود خود را به حداکثر برساند.

Livepeer یک Platform-as-a-Service (PaaS) مقیاس پذیر برای استارتاپ ها و سازمان هایی است که می خواهند ویدیوی زنده یا درخواستی را به پیشنهادات خود اضافه کنند. در هسته اصلی آن ، Liverpeer یک پروتکل مبتنی بر Ethereum برای کدگذاری ویدئو است که به قالب بندی مجدد یک فیلم متناسب با پهنای باند و دستگاه های مختلف اشاره دارد. Livepeer که به منظور ایجاد اطمینان در جریان سازی همزمان با کاهش هزینه ها طراحی شده است ، به عنوان یک بازار غیرمتمرکز برای توسعه دهندگان برنامه هایی که ارائه دهندگان ویدیوی زنده و رمزگذاری را ادغام می کنند ، عمل می کند. رمز اصلی شبکه Livepeer Token (LPT) است.

در اصل ، Livepeer به دنبال ارائه یک راه حل زیرساختی مقیاس پذیر و مقرون به صرفه است که بتواند تقاضای پخش جریانی امروز را برآورده کند. فراتر از اینکه 80٪ از پهنای باند مصرفی اینترنت را در بر داشته باشد ، جریان ویدئو از نظر رایانه ای نیز بسیار پرهزینه است ، بیشتر به این دلیل که توزیع کنندگان ویدئو باید قبل از پخش فیلم ، کدگذاری آن را انجام دهند. هزینه های بدست آمده به این معنی است که بسیاری از شرکت های پخش کننده ویدئو به فروش داده های کاربر متوسل شده و کاربران را در معرض تبلیغات قرار می دهند تا درآمد خود را برای پرداخت قبض های زیرساختی خود کسب کنند. Livepeer به دنبال ارائه یک شبکه غیرمتمرکز ، با انگیزه رمزگذاری و باز برای جایگزینی این مدل است و ادعا می کند که می تواند هزینه ها را تا 50 برابر در مقایسه با روش های قدیمی کاهش دهد.

نتیجه گیری

معماری غیرمتمرکز Livepeer گزینه ای برای پخش کننده های ویدئویی برای زیرساخت های گران قیمت و متمرکز فراهم می کند که به طور سنتی به آنها اعتماد شده است. با این حال ، پخش کننده ها تنها ذینفعانی نیستند که سود می برند. مدل Livepeer می تواند شرکت های جریان دهنده ویدئو را قادر به کشف مدل های جدید تجاری کند که به فروش داده های کاربر و ارائه تبلیغات اعتماد ندارند (ایجاد تجربه بهتر برای مصرف کنندگان.)

به همین ترتیب ، Livepeer پیش بینی می کند که فناوری آن می تواند انواع مختلفی از خدمات را از جمله مصرف محتوا و برنامه های جریان سازگار با اقتصاد سازنده که باعث ایجاد تراز بهتر بین سازندگان محتوا ، مصرف کنندگان و سیستم عامل ها می شود ، ممکن سازد. Livepeer همچنین یک راه حل غیرمتمرکز مورد نیاز برای جاسازی ویدیو در برنامه های غیرمتمرکز (dApps) را ارائه می دهد.

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
پشتیبانی فروش (خانم فرامرزی)
موبایل 09101364784
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 102
سبد گردانی (آقای زارع)
موبایل 09037298168
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_37
داخلی 203
سبد گردانی (خانم عظیمی)
موبایل 09035948033
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_31
داخلی 205
پشتیبانی فروش (آقای رستمی)
موبایل 09304890560
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_32
داخلی 113
سبد گردانی (آقای اشتری)
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_7
داخلی 201
پشتیبانی فروش (خانم منصوری)
موبایل 09304891085
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_9
داخلی 104
پشتیبانی فروش (خانم جعفری)
موبایل 09104738165
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_16
داخلی 109
پشتیبانی فروش (آقای میرانی)
موبایل 09034561556
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_21
داخلی 116
سبد گردانی (آقای محمدی)
موبایل 09933751765
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_35
داخلی 204
پشتیبانی فروش (خانم طاهر)
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_8
داخلی 103
پشتیبانی فروش (خانم حسنی)
موبایل 09104737258
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 101
پشتیبانی فروش (آقای فرشاد)
موبایل 09026762179
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_18
داخلی 107
شماره تماس دفتر
شماره تماس دفتر