تحلیل ارز دیجیتال یونی سواپ

تحلیل ارز دیجیتال یونی سواپ
لوگو علیرضا محرابی
تحلیل ارز دیجیتال یونی سواپ
تحلیل ارز دیجیتال

ارز دیجیتال یونی سواپ از لحظه ابتدایی عرضه خود تا کنون توانسته است روند روبه رشد خود را حفظ کند تا جایی که اکنون نام ارز دیجیتال یونی سواپ را می توان در میان 10 ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار مشاهده کرد. نماد ارز دیجیتال یونی سواپ UNI است که در حقیقت از نام Uniswap گرفته شده است.

معرفی ارز دیجیتال یونی سواپ

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال یونی سواپ

با توجه به تحلیل تکنیکالی صورت گرفته بر ارز دیجیتال یونی سواپ می توان گفت، پس از کامل شدن پولبک به سقف تاریخی خود در قیمت 32.92 دلار به سمت اهداف 42 دلار و سپس 51 دلار در میان مدت حرکت کند. همچنین در صورت اصلاح سطح استاتیک 19.47 بسیار معتبر بوده و انتظار حمایت از این نقطه وجود دارد.

تحلیل بنیادی ارز دیجیتال یونی سواپ

یونی سواپ در تلاش است تا پایگاه خود را بهبود بخشد. همچنین در راستای اجرای پروژه های خود برنامه ریزی مناسبی داشته و دقیقا مطابی با طرح توسعه خود اقدام می کند. اما نکته عجیب در خصوص یونی سواپ، عدم انتشار وایت پیپر است.

بعلاوه، ارزش بازار یونی سواپ جزو 10 ارز دیجیتال بازار می باشد و سرمایه گذاران بسیاری با قصد نگه داری برای بلند مدت ارز دیجیتال یونی سواپ را انتخاب می کنند. همچنین در صورتی که سرمایه گذاران دچار مشکل، یا سوالی شوند، می توانند از طریق راه های ارتباطی به سادگی سوال خود را مطرح کنند تا در سریع ترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنند.

تحلیل بنیادی ارز دیجیتال یونی سواپ

تحلیل روانشناسی ارز دیجیتال یونی سواپ

ارز دیجیتال یونی سواپ از ابتدایی ترین روز خود با کمترین اصلاح، رشد کرده است. بنابراین طمع میان معامله گران این ارز بسیار بالا است. از طرفی باید دقت کرد که معاملات یونی سواپ با حجم معاملات کاهشی رو به رو است که می تواند ضعف روند صعودی را نشان دهد.

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram