تحلیل ارز دیجیتال آواکس

تحلیل ارز دیجیتال آواکس
لوگو علیرضا محرابی
تحلیل ارز دیجیتال آواکس
تحلیل ارز دیجیتال

یکی از ارزهای دیجیتالی که طی چندماه گذشته با رشد بسیار زیادی رو به رو شده است، ارز دیچیتال آواکس می باشد که با نام Avalanche و نماد AVAX در بسیاری از صرافی ها معتبر از جمله بایننس و هیوبی قابل معامله و در بسیاری از کیف پول های معتبر مانند تراست ولت قابل نگه داری است. اگر علاقه مند به سرمایه گذاری در ارز های دیجیتال هستید، در این مقاله خواهیم گفت که چرا یکی از انتخاب شما می تواند ارز دیجیتال آواکس باشد.

آشنایی با ارز دیجیتال آواکس

پروژه ارز دیجیتال آواکس با نماد AVAX در سال 2018 کار خود را با 3 موسس آغاز کرد. این ارز دیجیتال در ابتدا چندان مورد توجه قرار نگرفت اما طی دو ماه گذشته با رشد بسیار زیادی رو به رو شد. این ارز دیجیتال از شبکه بلاکچین اختصاصی خود برای موارد متنوعی استفاده می کند. کاربران این پلتفرم می توانند برای برنامه های غیرمتمرکز خود از مزیت های این بستر بهره مند شوند. همچنین در معماری شبکه خود از الگوریتم اجماع خاصی استفاده می کند که منحصرا در این پلتفرم دیده می شود.

آشنایی با ارز دیجیتال اولنچ

تحلیل بنیادی ارز دیجیتال AVAX

ارزش بازار ارز دیجیتال AVAX معادل 3.5 میلیارد دلار است. این ارز دیجیتال امنیت شبکه بسیار بالایی داشته و به کمک مقیاس پذیری مطلوب خود توانایی انجام 4500 تراکنش در هر ثانیه را دارد. ارز دیجیتال آواکس حجم معاملات روزانه بالایی داشته که سبب می شود برای معامله گری نیز گزینه مناسبی باشد. البته این ارز دیجیتال تنوع بالایی در کاربرد های خود ارائه می کند که یکی از آن ها معامله دارایی های غیرمتمرکز در این شبکه است.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال AVAX

با تحلیل ارز دیجیتال آواکس طی دو ماه گذشته، می بینیم که رشد بسیار زیادی را تجربه کرده است و در حال حاضر با اصلاح قیمتی و زمانی منطقی از قیمت 55 دلار به 27 دلار رسیده است. هدف اول برای این ارز دیجیتال با روش کلاسیک، سقف پیشین خود بوده و پس از آن می تواند 85 دلار را کسب کند.

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram