تحلیل بنیادی ارز دیجیتال بیت کوین کش

تحلیل بنیادی ارز دیجیتال بیت کوین کش
لوگو علیرضا محرابی
تحلیل بنیادی ارز دیجیتال بیت کوین کش
تحلیل بنیادی ارز دیجیتال

پس از معرفی بیت کوین همه دنیا معتقد بودند ارز دیجیتال بیت کوین کش می تواند آینده مالی جهان را تغییر دهد. اما با رشد دنیای ارز های دیجیتال و افزایش تقاضا برای این ارز دیجیتال، نواقص و مشکلات آن بیشتر نمایان شد. از همین رو پروژه های بسیاری در تلاش برای رفع این مشکلات و ارائه یک ارز دیجیتال با قابلیت های بیت کوین و بدون مشکلات آن بودند. احتمالا بتوان موفق ترین پروژه ای که در همین زمنیه فعالیت کرد را بیت کوین کش دانست.

تحلیل بنیادی بیت کوین کش شامل چه مواردی است؟

هرگاه بخواهیم پی به ارزش حقیقی یک ارز دیجیتال ببریم، ابزار ها و روش های متعددی پیش روی تحلیلگر است. یکی از این روش ها تحلیل بنیادی است. تحلیلگران برای آن که بتوانند نتیجه قابل استنادی از تحلیل خود بگیرند پارامتر های گوناگونی را بررسی می کنند. ما نیز در این مقاله به بررسی مهم ترین موارد می پردازیم.

شاخص FCAS

یکی از معتبرترین تحلیل های بنیادی شاخص FCAS می باشد. در این شاخص، ارز های دیجیتال بر اساس موارد مختلف بررسی و امتیاز دهی می شوند. امتیاز بالاتر نشان از ارزش بالاتر آن ارز دیجیتال دارد. ارز دیجیتال بیت کوین کش با امتیاز 853 در جایگاه 22 در میان تمام ارز های دیجیتال قرار دارد.

قابلیت استخراج

بیت کوین کش قابلیت ها و شرایطی بسیار شبیه پدر خود یعنی بیت کوین دارد. بنابراین از این نظر می توان گفت بیت کوین کش سختی قابل قبول و ماینر های فعالی دارد. بیت کوین کش در میان تمام ارز های دیجیتال استخراج پذیر در جایگاه ششم قرار دارد.

سرعت تراکنش ها

بیت کوین کش با هدف حل مشکل سرعت پایین تراکنش ها در بیت کوین خلق شد. بنابراین سرعت تراکنش ها در آن تا حد مطلوبی بهینه شده است.

فعالیت در شبکه های اجتماعی

در دنیای کنونی، هیچ کسب و کاری بدون فعالیت در شبکه های اجتماعی دوام نمی آورد. متاسفانه بیت کوین کش هیگونه فعالیتی در شبکه های اجتماعی نداشته و اخبار و اطلاعات آن تنها از منابع اصلی و سایت رسمی بیت کوین کش اطلاع رسانی می شود.

نتیجه گیری

بیت کوین کش یک ارز دیجیتال با ثباتی است که نشان داده برای آینده خود برنامه هایی دارد. سرعت تراکنش بهینه شده، هزینه پایین، تیم قدرتمند و بسیاری از موارد دیگر برای ارز دیجیتال بیت کوین کش آینده درخشانی را رقم خواهد زد.

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram