تحلیل بنیادی ارز دیجیتال انجین کوین

تحلیل بنیادی ارز دیجیتال انجین کوین
لوگو علیرضا محرابی
تحلیل بنیادی ارز دیجیتال انجین کوین
تحلیل بنیادی ارز دیجیتال

این روز ها همه جا صحبت از ارز های دیجیتال است. بر خلاف  5 سال گذشته که مقاومت های بسیاری در مقابل مقبولیت ارز های دیجیتال وجود داشت، در حال حاضر همگان به قدرت آن ها پی برده اند و تا حد ممکن بخشی از سرمایه خود را به بهترین های این حوزه اختصاص می دهند. اما برای آن که بتوان بهترین و بنیادی ترین ارز های دیجیتال را شناسایی کرد، لازم است به بررسی موارد بسیاری بپردازیم. در این مقاله ابتدا به معرفی و آشنایی اجمالی ارز دیجیتال انجین کوین (Enjin Coin) پرداخته و سپس از لحاظ بنیادی آن را بررسی می کنیم.

معرفی ارز دیجیتال ارز دیجیتال انجین کوین

انجین کوین در واقع پلتفرمی برای بازی های ویدئویی است. این توکن در سال 2019 ایجاد شد و در حال حاضر شرکت اصلی آن در کشور سنگاپور قرار دارد. انجین کوین در سال 2019 موفق شد همکاری خوبی را با شرکت سامسونگ شروع کند و از همان موقع مسیر رشد و توسعه این توکن با سرعت بیشتری ادامه یافت. مهم ترین نکته در خصوص انجین کوین، صنعتی است که در آن فعالیت دارد، چرا که صنعت بازی در دنیا یکی از بزرگ ترین صنایع و پولساز ترین صنایع می باشد که سبب می شود انجین کوین با بازار بزرگی رو به رو باشد.

تحلیل بنیادی ارز دیجیتال انجین کوین

انجین یکی از ارز های دیجیتالی است که در زمینه بازی های ویدئویی فعالیت می کند. بنابراین یکی از مهم ترین مواردی که در تحلیل بنیادی باید به آن پرداخت، رقبای انجین در صنعت بازی است.

رقبای انجین کوین

یکی از اصلی ترین رقبای انجین کوین، توکن وینک با نماد WIN می باشد. نکته بسیار جالب در بستری است که هر کدام از این دو استفاده کرده اند. انجین بر بستر اتریوم که سرعت و هزینه تراکنش های آن به مراتب بیشتر از ترون است و وین که بر بستر ترون و TRC-20 منتشر شده است.

آمار و ارقام انجین کوین

یکی از مهم ترین پارامتر هایی که در نقدشوندگی ارز های دیجیتال باید مورد توجه قرار بگیرد، ارزش بازار توکن است. بنابراین با تحلیل ارز دیجیتال انجین کوین و با توجه به ارزش بازار بیش از 2 میلیارد دلار برای انجین کوین، می توان با خیال آسوده به معامله گری در این توکن پرداخت.

جمع بندی

انجین کوین یکی از ده ها توکنی است که بر بستر اتریوم منتشر شده است. این توکن در صنعت بازی های ویدئویی رقبای بسیاری از جمله وینک دارد که برای رقابت با آن باید برنامه ریزی کند.

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram