تحلیلی بنیادی ارز دیجیتال نئو

تحلیلی بنیادی ارز دیجیتال نئو
لوگو علیرضا محرابی
تحلیلی بنیادی ارز دیجیتال نئو
تحلیل بنیادی ارز دیجیتال

انت شیرز نام گذشته ارز دیجیتال نئو بود که پس از مدتی به نام جدید خود تغییر یافت و در حال حاضر با نماد NEO می توان آن را در صرافی های آنلاین معامله کرد. نئو را به دلیل شباهت های بسیارش به اتریوم، با نقره دنیای ارز های دیجیتال مقایسه می کنند. در ادامه پس از معرفی کوتاهی از این ارز دیجیتال، به تحلیل بنیادی نئو خواهیم پرداخت.

معرفی ارز دیجیتال نئو

اتریوم چینی یا همان ارز دیجیتال نئو (NEO) توسط کمپانی OnChain در چین در سال 2014 شروع به کار کرد.  این ارز دیجیتال پس از جذب سرمایه گسترده در سال 2015 عرضه اولیه شد و امروزه از آن به عنوان اتریوم چینی یاد می شود. اما از این ارز دیجیتال در موارد بسیاری استفاده می شود که اتریوم نیز در آن ها مدعی اصلی است.

تحلیل بنیادی ارز دیجیتال نئو

بهتر است کاربرد های این ارز دیجیتال را در بخش تحلیل بنیادی بررسی کنیم و پس از آن نگاهی به آمار و ارقام آن در وبسایت های مختلف بیاندازیم:

کاربرد های ارز دیجیتال نئو

نئو در نظر دارد تا با ارائه خدمات متنوع شعار خود را اجرا کند. شعار این ارز دیجیتال اقتصاد هوشمند است. اگر اجزای اقتصاد هوشمند را بخواهیم عنوان کنیم در 3 جزء خلاصه می شود:

  • دارایی های دیجیتال
  • هویت دیجیتال
  • قراردادهای هوشمند

نئو در اجرای این هدف تا حدود زیادی موفق بوده و در حال حاضر به اعتقاد بسیاری از تحلیلگران می تواند رقیب جدی اتریوم باشد.

  • آمار و ارقام ارز دیجیتال نئو

ارزش بازار نئو بیش از 6 میلیارد دلار است که از این نظر آن را در رتبه 34 قرار می دهد. همچنین سهم ارزش بازار نئو از کل بازار 0.21 درصد می باشد.

  • رتبه در فیکاس

نئو در این وبسایت معتبر (FCAS) توانسته است امتیاز بالای 870 را کسب کند. همین کافی است که بدانید با این امتیاز جایگاه بهتری نسبت به بیت کوین (BTC) و بایننس کوین (BNB) دارد.

جمع بندی

ارزدیجیتال نئو در زمینه ای فعالیت می کند که در میان ارز های دیجیتال بسیار دیده می شود. بنابراین رقبای بسیار زیادی را در مسیر خود دارد، حال آن که یکی از بزرگ ترین رقبای نئو، ارز دیجیتال اتریوم است.

در این باره بیشتر بخوانید

1 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram