1. صفحه اصلی
  2. مقالات ارز دیجیتال
  3. بازی
  4. پلتفرم Vulcan Forged

پلتفرم Vulcan Forged

پلتفرم Vulcan Forged
لوگو علیرضا محرابی
پلتفرم Vulcan Forged
بازی

بازارهای مالی به یکی از راحت ترین مسیرها برای رسیدن به استقلال آزادی تبدیل شده است، این راحتی به معنی رسیدن به موفقیت در زمان کمتر نسبت به دیگر حرفه های کاری و درآمدی است، اما باید بدانید که تنها فعالیت معامله گری در این بازارها نیست که می توانید از آن ها کسب درآمد کنید، پلتفرم Vulcan Forged یکی از این تفاوت هاست که در بازار ارزهای دیجیتال (cryptocurrency) می توانید علاوه بر فعالیت معامله گری از این مسیر نیز به درآمد دلاری برسید.

مسیر درآمد از Play To Earn

مسیر درآمد از Play To Earn

پس از این که ایده کسب درآمد از طریق بازی کردن یعنی همان Play To Earn به وجود آمد، بازی های بسیار زیادی پا به این عرصه و همچنین دنیای متاورس گذاشتند، در بازی های سنتی که شما بازی می کردید، هیچ جایزه ای دریافت نمی کردید، برای مثال شما در گذشته با بازی کردن فوتبال تنها برنده بازی می شدید و خاصیت این بازی کردن برای شما تنها تخلیه انرژی بود اما امروزه می توانید همین بازی را در sorare انجام دهید و علاوه بر بازی فوتبال کسب درآمد کنید، با این بازی می توانید دومین رمز ارز برتر این بازار (اتریوم) را نیز بدست آورید؛ اما بازی دیگری است که می توانید با آن نیز به کسب درآمد برسید، ولکان فرجد پلتفرمی است که می توان در آن بازی های مختلفی را انجام داد و هم می توان در آن بازی ساخت! همچنین این بازی یک توکن به اسم PYR نیز دارد.

ولکان فورجد

ولکان فورجد (VF) استودیویی مبتنی بر تکنولوژی بلاکچین است که در آن می‌ توان به بازی مشغول شد و در بازار توکن‌های بی‌ همتا (NFT) آن به خرید و فروش دارایی‌ های داخل این بازی‌ ها پرداخت. در استودیوی ولکان فورجد شما می‌ توانید بازی مربوط به خود را بسازید (بازی شخصی سازی شده) یا از بازی‌ های موجود استفاده نمایید و با بازی کردن درآمد کسب کنید. برای داشتن تراکنش‌ های سریع و ارزان از بلاکچین پالیگان (Polygon) در این پلتفرم استفاده شده است. در این محیط، امکان جمع‌ آوری سرمایه به صورت جمعی، برای توسعه‌ دهندگان بازی‌ ها فراهم شده است. بازی‌ های آماده‌ ای در وبسایت این پلتفرم ارائه شده است، که از جمله آنها می‌توان از Berserk ،Forge Arena، Blockbabies ،Vulcan Chess ،Titans و Olympians اشاره کرد. یکی از سرویس‌ های ولکان فورجد، صرافی غیرمتمرکز Vulcandex است، توکن‌ هایی که در حال حاضر در این صرافی پشتیبانی می‌ شوند MATIC، ETH، LAVA، PYR و USDC هستند.

بازی Vulcan Forged

بازی Vulcan Forged

Vulkan Verse محیطی فانتزی با تم یونانی و رومی است که در آن بیش از ۱۰,۰۰۰ زمین برای فروش به صورت NFT وجود دارد. این بازی، سرزمینی مجازی با ابعاد ۳ کیلومتر در ۳ کیلومتر است که خود به چهار مربع تقسیم می‌ شود؛ این مربع‌ ها Arcadia , Boreas Hades و Notus نام دارند. مرکز شهر ولکان در محل تقاطع این ۴ مربع واقع شده است. این ۱۰ هزار زمین با ابعاد ۲۰ متر در ۲۰ متر در این سرزمین وجود دارند که هر کدام در زمان انتشار بازی، ارزشی برابر با ۱۰۰ دلار داشتند. بازی در عصر یونان باستان می‌گذرد و یک بازی از نوع MMORPG عرضه شده است. MMORPG مخفف Massively Multiplayer Online Role Playing Game به معنی لغوی “بازی گسترده چند نفره آنلاین نقش‌ آفرینی” است. در این نوع بازی‌ ها چندین بازیکن وجود دارند، که می‌توانند با یکدیگر به روش‌ های مختلف تعامل داشته باشند.

Vulcanites در پلتفرم Vulcan Forged

ولکانیت‌ها انواع مختلفی از هیولاها هستند که به صورت NFT در ولکان ورس زندگی می‌ کنند. آن‌ ها در مربع‌ های مختلف زندگی می‌ کنند که برای شما رقابت خواهند کرد یا برای شما آیتم‌ های کمیاب را پیدا می‌ کنند. همچنین آن‌ ها برای بدست آوردن نقشه ساختمان‌ ها جاسوسی می‌ کنند و از زمین‌ های شما در مقابل سایر Vulcaniteها محافظت می‌ کنند. همچنین ولکانیت‌ ها را می‌ توان در سایر بازی‌ ها مانند Berserk و Forge Arena و برنامه‌های حاضر در ولکان فورجد مورد استفاده قرار داد. ولکانیت‌ها در ۷ سطح از ۰ تا ۶ طبقه‌ بندی می‌ شوند که در هر سطح تعداد آن‌ ها بیشتر می‌ شود.

خدایان در پلتفرم Vulcan Forged

خدایان در پلتفرم Vulcan Forged

2 نوع خدا در بازی ولکان‌ ورس وجود دارد که نام‌ های آن‌ ها Titan و Olympian است. تعداد تایتان‌ ها ۸ عدد است که معروف‌ ترین آن‌ ها Cronus (پادشاه تایتان‌ ها و ارباب دنیا)، Hyperio (خدای خرد و هوشیاری) و Tethys (خدای رودخانه‌ ها و همسر اقیانوس‌ ها) است و از هر کدام تنها ۱۰۰ عدد موجود است. شما می‌ توانید خدایان را قربانی کنید؛ در این صورت پس از گذشت ۲۰ روز از نبود آن‌ ها، سطح این خدایان بالا می‌ رود. بنابر سطح آن‌ ها باید مقداری Lava را هر ماه برایشان بپردازید؛ لاوا توکن ثانویه اکوسیستم Vulkan Forged است و در طول بازی قابل جمع‌ آوری است. شما از طریق بازی کردن و تعامل با هر کدام از بازی‌های ساخته شده توسط ولکان فورجد، توکن LAVA جایزه می‌ گیرید. همچنین با افزایش امتیازهای XP در این اکوسیستم، لاوا به شما تعلق می‌ گیرد.

همکاری های پلتفرم Vulcan Forged

همکاری ولکان فورجد
VAIVAL
شرکت ارائه‌ دهنده راه‌ حل‌ های هوشمند برای توسعه نرم‌ افزاری است. این شرکت آمریکایی در حوزه بلاکچین فعالیت‌ هایی مانند تنظیم قرارداد هوشمند، صدور توکن برای دارایی‌ ها و تامین امنیت بلاکچین را در کارنامه خود دارد.
Polygon
شبکه پالیگان سعی دارد با ایجاد یک پلتفرم غیرمتمرکز، مشکلات مقیاس‌ پذیری در اتریوم را حل کند. این پلتفرم با استفاده از نسخه بهبود‌ یافته‌ ای از چارچوب پلاسما (که به عنوان کامیت‌ چین – Commit chain – نیز شناخته می‌ شود) ایجاد شده است که راه‌ حلی برای تراکنش‌ های سریع‌ تر و ارزان‌ تر را در زنجیره اصلی فراهم می‌ کند.
Artefy
شرکتی در زمینه پیوند هنر و تکنولوژی است. این شرکت آمریکایی فعالیت‌ های زیادی را در زمینه تبدیل آثار هنری به NFTها انجام داده است.
DEFI 11
شرکتی فعال در زمینه توسعه بازی‌های NFT است که اکوسیستمی از طراحان، هنرمندان و توسعه‌ دهندگان را در دل خود جای داده است.

همان طور که پیش تر نیز گفته شد در پلتفرم Vulcan Forged چندین بازی وجود دارد که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم:

بازی Berserk

بازی Berserk

Berserk یک بازی جمع‌ آوری کارت است. در این بازی شما با استفاده از جانوران، طلسم‌ ها و اسلحه‌ ها با دیگران می‌ جنگید. این بازی اولین بازی از نوع بازی و کسب درآمد پلتفرم ولکان فرجد است و در آن استخر جایزه با حداقل سرمایه ۱۰۰,۰۰۰ دلار وجود دارد. فصل دوم این بازی اکنون شروع شده است. اطلاعات کامل این بازی در سایت Berserk قابل دسترسی است. در این بازی نیز سطوح مختلف آیتم‌ های کمیاب برای جمع‌ آوری وجود دارد و جانوران می‌ توانند با هم بجنگند. سطوح این جانوران نیز قابل ارتقاء است.

بازی Forge Arena

بازی Forge Arena

در بازی Forge Arena شما یک کاراکتر جنگجو دارید که به صورت خودکار عمل می‌ کند و از شخصیت‌ های سایر بازی‌ های Vulcan Forged استفاده می‌ کند. برای برنده شدن در این بازی باید از تاکتیک‌ های خلاقانه استفاده کنید. اطلاعات بیشتر در مورد این بازی در سایت Forge Arena موجود است.

بازی Battle Chess

بازی Battle Chess

Battle Chess بازی شطرنجی است که در آن از شخصیت‌ ها ولکان فورجد استفاده شده است. همچنین کارت‌ های بازی Berserk در این بازی کاربرد دارند. اطلاعات بیشتر در مورد این بازی در سایت Battle Chess موجود است.

بازی Block Babies

بازی Block Babies

کارت‌ هایی در این بازی هستند که هر کدام در نقش یک شخصیت بچه هستند. این کارت‌ ها به شکل NFT هستند و بازی به صورت زنده برگزار می‌ شود. این بازی در محیط یک مهد کودک برگزار می‌ شود. اطلاعات بیشتر در مورد این بازی در سایت Block Babies موجود است.

تیم سازنده پلتفرم Vulcan Forged

jamie Thomson
Jason Lee Ross Mclvor
Yiannis
nirena
Jimis
maria
Vasilis
Ritem
Jamie Thomson

نتیجه گیری:

یکی از مسیرهای درآمد از بازار ارزهای دیجیتال بازی کردن است، می توان به راحتی عنوان کرد که پلتفرم Vulcan Forged یکی از این بازی هاست که شما را به درآمد دلاری می رساند، در این پلتفرم شما حتی می توانید بازی شخصی سازی شده خودتان را بسازید، همچنین می توانید پس از کسب درآمد آن پول را در وارد دنیای ترید کنید و به عنوان یک تریدر از آن استفاده کنید.

در این باره بیشتر بخوانید

نظر بدهید

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

0 دیدگاه

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×بستن صفحه
پشتیبان فروش(مریم حسنی)
موبایل 09104737258
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_17
داخلی 101
پشتیبان فروش(الهام فرامرزی)
موبایل 09101364784
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 102
پشتیبان فروش(سعید کاویانی)
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_43
داخلی 116
پشتیبان فروش(فرشاد یحیی زاده)
موبایل 09303960494
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_18
داخلی 107
پشتیبان فروش(شهرزاد جعفری)
موبایل 09104738165
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_16
داخلی 109
پشتیبان فروش(پیام گل محمدی)
موبایل 09304890560
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_32
داخلی 113
پشتیبان فروش(حسین عبدی)
موبایل 09192757633
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_29
داخلی 106
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09194198792
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_33
داخلی 118
پشتیبان فروش(محمد راسخ)
موبایل 09304890686
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_20
داخلی 117
پشتیبانی سایت(مرضیه منصوری)
موبایل 09304891085
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_9
داخلی 104
سبد گردانی(علی زارع)
موبایل 09035948033
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_31
داخلی 204
سبد گردانی(احمد یاراحمدی)
موبایل 09037236791
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_39
داخلی 203
سبدگردانی(فاطمه باقرزاده)
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_7
داخلی 201
سبدگردانی(فاطمه باقرزاده)
موبایل 09037298168
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_37
داخلی 205
اطلاعات تماس(دفتر فروش)
تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
اینستاگرام @alireza.mehrabii
کانال تلگرام @alirezamehrabi_com