1. صفحه اصلی
  2. مقالات ارز دیجیتال
  3. آموزش ارز دیجیتال
  4. آموزش Sorare، بازی فوتبالی مبتنی بر بلاک چین

آموزش Sorare، بازی فوتبالی مبتنی بر بلاک چین

آموزش Sorare، بازی فوتبالی مبتنی بر بلاک چین
لوگو علیرضا محرابی
آموزش Sorare، بازی فوتبالی مبتنی بر بلاک چین
آموزش ارز دیجیتال

در این مطلب راهنمای کامل بازی Sorare، پروژه ای که دنیای فوتبال فانتزی را متحول می کند، تجزیه و تحلیل خواهیم کرد. Sorare یک بازی است که در آن بازیکنان با استفاده از کارت های بازیکنان دیجیتالی، تیم مجازی خود را خرید، فروش، تجارت و مدیریت می کنند. بازی Sorare از فناوری بلاک چین با استفاده از پلتفرم اتریوم استفاده می کند. این پروژه در سال 2018 با ایده نیکلاس جولیا و آدرین مونتفورت جان گرفت. با ما با آموزش Sorare؛ بازی فوتبالی مبتنی بر بلاک چین همراه باشید.

بازی Sorare برای همه علاقه مندان به فوتبال فانتزی

آموزش بازی Sorare، بازی فوتبالی مبتنی بر بلاک چین

بازیکنان به‌عنوان مدیر، تیم‌های مجازی متشکل از پنج بازیکن فوتبال را از کارت‌های بلاک چین در پلتفرم بازی Sorare تشکیل می‌دهند. تیم‌ها بر اساس عملکرد بازیکنانشان در زمین فوتبال در دنیای واقعی و امتیازات، درست مانند فوتبال فانتزی سنتی، رتبه‌بندی می‌شوند.

برخی از کارت ها مجموعه های دیجیتال دارای مجوز هستند. (کارت های محدود، کمیاب، فوق کمیاب و منحصر به فرد) استفاده از فناوری بلاک چین به این معنی است که کارت‌های دیجیتال دارای کمبود قابل اثبات هستند.

بازی Sorare سعی می کند رویکردی متفاوت از فوتبال فانتزی معمول ارائه دهد. مطمئناً می توان گفت که این بازی، هنوز یک بازی فوتبال فانتزی است اما کاربران به جای انتخاب ساده نام بازیکنان از لیست بازیکنانی که در یک لیگ خاص (مثلا سری A) بازی می کنند، ابتدا باید کارت های کلکسیونی دیجیتال مربوطه را خریداری کنند (بازیکنانی که قصد دارند در تیم خود به میدان بروند و با آنها با دیگر طرفداران فوتبال فانتزی رقابت کنند). این کارت های بازیکن در واقع در بلاک چین اتریوم "توکنیزه" می شوند.

در فوتبال فانتزی سنتی یا به طور کلی تجربیات ورزش های فانتزی، کاربران بازیکنان حرفه ای مورد علاقه خود را انتخاب و ترکیب هفتگی خود را ایجاد می کنند. با انجام این کار، آنها می توانند امتیاز بازی را برای هر عملکردی که بازیکنان منتخب در طول هفته بازی در زمین به دست می آورند، جمع آوری کرده، به این امید که امتیاز بیشتری نسبت به سایر مدیران فانتزی جمع آوری کنند.

داشتن این کارت‌ها به شکل توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) به شما این امکان را می‌دهد که آن‌ها را آزادانه به‌گونه‌ای بفروشید که گویی ارزهای دیجیتال واقعی هستند و این مکانیسم به قلب تپنده تجربه فانتزی ارائه شده توسط بازی Sorare تبدیل می‌شود. برای هر مسابقه ای که در آن شرکت می کنید، جوایز مختلفی در نظر گرفته شده است، هم به صورت ارز دیجیتال و هم به صورت کارت های کمیاب و گرانبها که به مجموعه خود اضافه کنید.

Sorare چیست؟

Sorare چیست؟

بازی Sorare یک بازی فوتبال فانتزی بلاک چین است که در آن می توانید برای راه اندازی تیم خود، شرکت در مسابقات مجازی و تجارت کارت های کلکسیونی مجازی پاداش دریافت کنید.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که تیم مورد علاقه خود را انتخاب کنید و زمانی که بازیکنان شما در زندگی واقعی عملکرد فوق العاده ای داشتند، پاداش دریافت کنید. با وجود هزاران هزار یورو در هفته برای رقابت‌های مربوطه، احتمالاً زمان آن رسیده است که از نزدیک با پویایی فوتبال فانتزی آشنا شوید.

اکوسیستم Sorare

بازی Sorare اجازه دسترسی به داده های عمومی خود را از طریق یک API می دهد. چندین سایت از این داده ها برای پیشنهاد اطلاعات یا بازی های جانبی استفاده می کنند.

Sorare Data: وب سایت داده ای که امتیازات بازیکنان و قیمت کارت ها را جمع آوری می کند تا به مدیران در تصمیم گیری کمک کند.

Sorare Brag: بازی جانبی که اجازه می دهد تا لیگ های خصوصی ایجاد کنید و هر آخر هفته با یک مدیر دیگر مسابقه داشته باشید.

Sorare Mega: بازی جانبی برای رویارویی با مدیران دیگر از طریق Matchmaking (شروع بازی) با اندازه تیمی 3، 5، 8 یا 11 کارت Sorare.

چرا کارت های Sorare کمیاب هستند؟

کارت های بازی Sorare

همه کارت های بازیکن شما به عنوان توکن های (NFT) شناسایی می شوند. این بدان معناست که تنها تعداد کارت های ثابت و از پیش تعیین شده ای برای هر بازیکن وجود خواهد داشت.

NFT ها توکن هایی هستند که می توانیم از آنها برای نشان دادن مالکیت هر شی استفاده کنیم. از آثار هنری گرفته تا املاک و حتی کارت های کلکسیونی. این نوع فناوری نوآورانه قادر است تنها به یک مالک در یک زمان مالکیت یک کالای خاص را بدهد، چه فیزیکی و چه مجازی و این شناسایی منحصربه‌فرد توسط پلتفرم‌های مختلفی که از قراردادهای هوشمند پشتیبانی می‌کنند. (قراردادهای دیجیتالی که از فناوری بلاک چین بهره‌برداری می‌کنند) محافظت می‌شود و هرگونه تغییر یا جعل مالکیت NFT را خنثی کند.)

NFT مخفف non-fungible token یا توکن های غیرقابل تعویض است. غیر قابل تعویض یک اصطلاح فنی است که برای توصیف هر شیئی که هیچ معادل ساده دیگری برای آن وجود ندارد استفاده می شود. برعکس، اشیاء به اصطلاح "تعویض پذیر" منحصراً با تعلق آنها به یک جنس متشکل از بسیاری از اشیاء دیگر که با یکدیگر برابر هستند تعریف می شوند. به عنوان مثال، یک سیب قرمز ساده با توجه به بسیاری از سیب های قرمز دیگر که می توان در سوپرمارکت خریداری کرد، کالایی قابل تعویض خواهد بود اما سیبی که روی سر نیوتن افتاد هیچ برابری ندارد و هرگز با سیب های قرمز دیگر متفاوت از آن قابل تعویض نخواهد بود. بنابراین ارزش ویژه ای پیدا می کند و در نوع خود منحصر به فرد است.

درجات کمیابی کارت های فوتبال

در اینجا، ایده نادر بودن که در مورد بازی Sorare به کار می رود، مطرح می شود. از آنجایی که همیشه فقط تعداد معینی کارت برای هر بازیکن ایجاد می شود، با توجه به نادر بودن آن و همچنین با گذشت زمان، ارزش آنها بیشتر و بیشتر می شود.

برای اینکه با بازی های محیط کریپتو بیشتر آشنا شوید، پیشنهاد می کنیم 10 بازی برتر کریپتو را مطالعه کنید.

در یک فصل مشخص، تعداد کارت‌های زیر برای هر بازیکن فوتبال ایجاد می‌شود: 100 نمونه کمیاب، 10 نمونه فوق‌العاده کمیاب، 1 نمونه منحصر به فرد و همچنین یک سری کارت‌های به اصطلاح «معمول» که حتی به مبتدیان برای رقابت در بازی Sorare اجازه استفاده می‌دهد. ناگفته نماند که انواع تولید شده در تعداد کمتر، هم از نظر اقتصادی، هم در پویایی بازی که در ادامه به آن می پردازیم، ارزش تصاعدی بالاتری دارند.

نکته دیگری که وجود دارد این است که اگر درست باشد که در هر فصل فوتبال، کارت‌های جدیدی برای هر بازیکن منتشر می‌شود، این نیز درست است که هیچ کارتی که به فصل‌های قبل اشاره دارد، هرگز منقضی نمی‌شود، برخلاف آنچه در سایر نقل و انتقالات بازی‌ های فوتبال اتفاق می‌افتد.

چگونه Sorare را بازی کنیم؟

نحوه بازی Sorare

  • برای شروع بازی Sorare باید کارت های رایگان خود را با طی کردن مراحل ثبت نام، ثبت نام در یکی از تورنمنت های موجود و ایجاد تیمی که شما را در مقابل سایر شرکت کنندگان رقابت کند، دریافت کنید.
  • پس از ثبت نام، از طریق فرآیند ورود ساده موجود در وب سایت Sorare راهنمایی خواهید شد. مراحل به شرح زیر است: 
  • نام و لوگوی یک باشگاه را انتخاب کنید. 
  • به لیگ تازه کار بپیوندید. (جایی که بازیکنان رایگان شما می توانند شرکت کنند و جوایزی کسب کنند.)
  • 3 باشگاه مورد علاقه خود را انتخاب کنید که بازیکنان رایگان از بین آنها به طور تصادفی قرعه کشی و به شما اختصاص داده می شود. 
  • سپس تیم خود را تشکیل دهید.

در هنگام تشکیل تیم خود، باید به چند نکته کاملاً توجه کنید. به عنوان مثال، مطمئن شوید که بازیکنانی را انتخاب می کنید که به طور منظم بازی می کنند زیرا از بازیکنانی که در تیم نیستند یا در کل بازی، روی نیمکت هستند امتیازی دریافت نمی کنید. همچنین مطمئن شوید که امتیاز متوسط خوبی دارند و این در کنار هر یک از کارت‌های بازیکن در سمت چپ رابط قابل مشاهده است.

با کارت های رایگان فقط می توانید در لیگ تازه کار بازی کنید. اگر می‌خواهید در سایر مسابقات شرکت کنید، مسابقاتی که می‌توانید کارت‌های کمیاب و جوایز ETH برنده شوید، باید حداقل 5 کارت کمیاب بخرید. پس از خرید 5 کارت جدید، یعنی کارت های حراج (بدون تعویض یا خرید از تیم های دیگر) یک کارت کمیاب رایگان دریافت خواهید کرد.

اولین گام برای شرکت در مسابقات Sorare

هر هفته بازی Sorare میزبان طیف گسترده ای از مسابقات مختلف است که در آنها می توانید تیم خود را ثبت کنید. این مسابقات اغلب شرایط متفاوتی برای شرکت دارند، از جمله: حداکثر سن بازیکنان (به عنوان مثال لیگ زیر 23 سال). ملیت یا لیگ مبدا بازیکنان فردی که می توانند در مسابقات انتخابی شما شرکت کنند (به عنوان مثال قهرمانی اروپا)؛ نادر بودن کارت هایی که می توان از آنها استفاده کرد.

ابتدا باید 5 بازیکن را برای شرکت در مسابقات وارد میدان کنید، 1 دروازه بان، 1 مدافع، 1 هافبک، 1 مهاجم و 1 بازیکن اضافی در هر نقش. هیچ نیمکتی وجود ندارد که بتوانید از آن بازیکنان به عنوان ذخیره بیاورید.

جهت آشنایی با بازی های ویدئویی NFT بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

از بین این 5 بازیکن باید یک کاپیتان هم انتخاب کنید. کاپیتان بودن یک تیم در بازی Sorare یک عامل بسیار مهم یا گاهی تعیین کننده است، زیرا 20٪ اضافی از درصد XP (تجربه کارت بازیکن) هفتگی را جمع آوری می کند، بنابراین به دقت فکر کنید که چه کسی می تواند امتیاز خوبی کسب کند.

پس از انجام مراحل بالا، حتماً روی «ارسال» کلیک کنید تا ترکیب خود را ذخیره کنید. اکنون برای هفته اول بازی خود آماده هستید. اما برای اینکه واقعاً تلاش کنید یک بخش را به دست آورید، چه کاری باید انجام دهید؟ بیایید در ادامه به این موضوع بپردازیم.

نحوه عملکرد سیستم امتیازدهی در Sorare

سیستم امتیازدهی در بازی Sorare

بازیکنان شما بر اساس میزان مطلوبیت و عملکرد خوبی که در دورهای لیگ از خود نشان می دهند امتیاز کسب می کنند. عوامل متعددی بر نحوه امتیازدهی آن تأثیر می گذارد. این موارد عبارتند از: دقایق بازی، گل های زده شده، پاس گل ها، کلین شیت ها و کارت های زرد و قرمز. به زبان ساده، هرچه عملکرد بازیکنان شما در طول مسابقات واقعی فوتبال بهتر باشد، امتیاز بهتری برای ترکیب Sorare شما خواهد داشت.

مقدار امتیازی که یک کارت فوتبال دریافت می کند بسته به مقدار XP که انباشته کرده است می تواند تغییر کند. کارت‌ها به دلایلی می‌توانند امتیاز XP  بیشتر یا کمتر داشته باشند، از جمله: سن کارت (اگر کارت‌های فصل جاری را دریافت کنید، امتیاز XP بیشتری دریافت می‌کنید)، تعداد دفعات استفاده از کارت‌های فیلد شده خود و دقایق بازی در هر کدام. 

سیستم پاداش هفتگی Sorare

بیایید اکنون به یکی از جنبه هایی بپردازیم که بیشتر مورد توجه کاربران پلتفرم Sorare است: جوایز.

جوایز هفتگی نشان دهنده قلب تپنده بازی Sorare است، کاربرانی که در مسابقات مختلف شرکت می کنند این فرصت را دارند که نه تنها کارت های بازی، بلکه مقادیر متغیر ارز دیجیتال اتریوم را نیز بگیرند.

جوایزی که می توانید به لطف Sorare برنده شوید، بسته به مسابقاتی که در آن شرکت می کنید متفاوت است. بیایید مسابقات جهانی All Stars را به عنوان مثال در نظر بگیریم.

سه بازیکن برتر، علاوه بر یک پخش کننده کمیاب، مقادیر زیادی ETH دریافت می کنند. واضح است که این جایزه مانند یک غارت بزرگ است، بنابراین شما به یک تیم بسیار رقابتی نیاز دارید تا فوراً چنین مواردی را هدف قرار دهید. اگر مبتدی هستید، احتمالا می‌خواهید درباره سایر جوایز نیز بدانید.

10 درصد از کاربران برتر شرکت‌کننده، بازیکنان کمیاب را به خانه می‌برند که می‌توانند در تورنمنت‌ها از آن‌ها استفاده کنند یا به ارزش مربوطه در اتریوم فروخته شوند.

همچنین برخی از جوایز به عنوان "جوایز آستانه " وجود دارد. این امتیازها به بازیکنانی تعلق می گیرد که حداقل 205 امتیاز (برای جایزه 0.01 ETH) و 250 امتیاز (جایزه 0.02 ETH) کسب کنند. این آستانه ها قطعا برای بازیکنان مبتدی بیشتر در دسترس هستند.

ساخت تیم در Sorare

ساخت تیم در Sorare

اکنون که اصول اولیه را می‌دانید، بیایید با هم به بررسی نحوه تشکیل یک تیم رقابتی بپردازیم.

ابتدا باید مقداری اتریوم را به کیف پول شخصی Sorare خود اضافه کنید. این کار برای شروع خرید بازیکنانی که رتبه های شما را تشکیل می دهند ضروری است. کاربران همیشه از ارز دیجیتال اتریوم چه هنگام خرید بازیکنان و چه هنگام دریافت همتای خود هنگام فروش آنها استفاده خواهند کرد.

دو روش مختلف برای واریز و افزودن اتریوم به حساب شخصی Sorare شما وجود دارد.

اولین آنها Ramp است که یک روش عالی برای مبتدیانی است که هنوز با تراکنش‌های ارزهای دیجیتال آشنا نیستند، زیرا به شما امکان می‌دهد به سرعت با استفاده از کارت اعتباری یا نقدی خود مستقیماً در عرض چند دقیقه وجوه اضافه کنید. عیب استفاده از Ramp این است که مقدار کمی اتریوم دریافت می کنید زیرا درصد کمیسیون کسر شده از سرویس محاسبه می شود.

روش دوم شامل استفاده از یک کیف پول دیجیتال مانند MetaMask است، این روش مطمئناً روش خوبی برای کاربرانی است که قبلاً در استفاده از ارزهای رمزنگاری شده تجربه دارند یا برای کسانی که قصد دارند سپرده های بزرگ تری انجام دهند. تحت این شرایط، متامسک به یک انتخاب کاملاً توصیه شده تبدیل می شود، زیرا به شما این امکان را می دهد که مقدار اتریومی را که برای سپرده گذاری در Sorare در نظر می گیرید مستقیماً از صرافی هایی مانند بایننس، صرافی Kraken، صرافی کوین بیس و غیره خریداری کنید. اکنون که موجودی اتریوم کافی را در حساب خود در اختیار دارید، آماده دریافت اولین Sorare خود هستید.

خرید بازیکن در Sorare

روش های مختلفی برای خرید بازیکن در بازی Sorare وجود دارد.

بخش خریدهای جدید به شما امکان می دهد کارت های بازیکن را مستقیماً از پلتفرم خریداری کنید، این کارت ها به طور مستقیم توسط Sorare ضرب شده و سپس لیست شده اند و بنابراین هرگز متعلق به هیچ کاربر دیگری نبوده اند. این بازیکنان به بالاترین قیمت پیشنهادی حراج می‌شوند و قیمت‌های اولیه آن بر اساس ارز دیجیتال اتریوم تعیین شده است.

بخش ترانسفر مارکت (transfer market) جایی است که می‌توانید به‌طور مستقیم از سایر کاربران بازی در بازار ثانویه، بازیکنان بخرید. ممکن است در این روش خرید با معاملات عالی روبرو شوید، با این حال، همیشه به خاطر داشته باشید که هر خریدی از بازار ثانویه جزء پاداش ثبت نام به حساب نمی آید. این بازیکنان برای یک قیمت خرید ثابت فهرست شده‌اند و Sorare به شما اجازه نمی‌دهد کارت‌های بازی خود را به حراج بگذارید، فقط برای تعیین قیمتی که از قبل برای یک تراکنش فوری تعیین کرده‌اید.

آخرین راهی که می توانید در بازی بازیکن بخرید، پیشنهاد مستقیم برای بازیکنان دیگر است. این کار به سادگی با کلیک بر روی یک بازیکن و در نتیجه بر روی دکمه "ارائه پیشنهاد یا Make an offer" امکان پذیر است.

هر زمان که بازیکنان جدیدی خریداری می‌کنید، مطمئن شوید که آنها بازی‌های زیادی برای انجام در برنامه هفتگی دارند، برخی از آنها ممکن است ارزان باشند زیرا لیگ مربوطه آنها در شرف پایان است.

پس از خرید چند بازیکن کمیاب، می توانید در مسابقات بزرگ هفتگی برای اتریوم ارائه شده و همچنین برای جوایز جذاب در قالب کارت های کلکسیونی کمیاب رقابت کنید.

آیا می توان با بازی Sorare درآمد کسب کرد؟

کسب درآمد از بازی Sorare

اکنون که اصول اولیه بازی مانند سیستم امتیازدهی و سیستم خرید بازیکن را می‌دانید، بیایید با هم ببینیم که چگونه می‌توانید با بازی Sorare موفق به کسب ارز دیجیتال شوید. ساده ترین روش برنده شدن در جوایز بازی هفتگی است که برای کاربران تعیین می شود.

این کار در واقع یکی از بهترین راه‌ها برای کسب درآمد غیرفعال به لطف علاقه‌ی شما به Sorare است: هم از طریق جوایز بازی هفتگی و هم از طریق پاداش‌هایی که با رقابت در لیگ‌ها با بازیکنان دیگر دریافت می‌کنید. بیایید به چند نکته مفید برای کسب جوایز هفتگی قابل توجه نگاهی بیندازیم.

یک فرض واضح که بسیاری از بازیکنان هنگام شروع بازی در Sorare مطرح می کنند این است که همیشه باید بازیکنانی را که بالاترین میانگین امتیاز را دارند به میدان بروند.

عامل مهمی که بسیاری از بازیکنان اغلب در نظر نمی گیرند، حریفان واقعی است که بازیکنان آنها در یک هفته معین از لیگ با آنها روبرو خواهند شد. به عنوان مثال، اگر شما دو مدافع دارید و یکی از آنها میانگین امتیاز هفتگی 70 را دارد، در حالی که مدافع دیگری میانگین امتیاز 50 را دارد، در نگاه اول انتخاب واضحی به نظر می رسد که چه کسی باید در ترکیب شما باشد. به هر حال، این موضوع همیشه درست نیست.

چه کسی را انتخاب کنیم؟

در واقع باید حواس تان به این باشد که مدافعان با چه کسانی بازی می کنند، زیرا اگر اولین نفر با میانگین 70 در یک مسابقه بزرگ مقابل یک تیم برتر قرار بگیرد، شاید انتخاب مدافع با میانگین 50، که مقابل تیم ضعیف تری بازی می کند موثرتر باشد.

یکی دیگر از اشتباهات رایج بسیاری از بازیکنان جدید این است که فقط بازیکنان تصادفی را در بازی خریداری می کنند، بدون اینکه به لیگ یا مسابقاتی که از آنجا آمده اند فکر کنند. این واقعاً می‌تواند میزان پاداش‌هایی را که می‌توانید دریافت کنید، محدود کند.

چگونه می توان یک بازی برای کسب درآمد انتخاب کرد؟ برای خواندن مطلب کلیک کنید.

این بازی میزبان لیگ های تخصصی بسیاری است، مانند لیگ های زیر 23 سال (که فقط بازیکنان زیر 23 سال می توانند به طور مستقیم در آن شرکت کنند.) لیگ های آسیایی (ناگفته نماند که برای آنها فقط می توانید با بازیکنان کی لیگ و جی لیگ بازی کنید.) لیگ های اروپایی (فقط بازیکنان سری آ، لالیگا، لیگ برتر، بوندسلیگا و لیگ 1).

بنابراین هنگامی که برای اولین بار شروع به کار می کنید، بهتر است فقط بر روی یک یا دو مورد از این موارد تمرکز کنید تا شانس خود را برای کسب آن جوایز هفتگی به حداکثر برسانید و با یادگیری یک پایه محکم شروع کنید و سپس با امکانات بی پایانی که توسط بازی Sorare ارائه می شود، از آن استفاده کنید.

کارت های تجاری

کارت های تجاری

یک راه عالی برای کسب درآمد در بازی Sorare از طریق کارت های معاملاتی است. از آنجایی که ارزش بازیکنان بر اساس عملکرد بازی هر هفته افزایش می‌یابد، بسیار مهم است که به‌درستی به دنبال افرادی بگردید که می‌توانند بهترین بازده طولانی‌مدت و همچنین سرگرمی را از نظر بازی به شما ارائه دهند. اینجاست که مفهوم پیشاهنگی مطرح می شود.

در این راستا، برخی از بهترین معاملات برای بازیکنانی انجام می شود که به دلیل اینکه در حال حاضر زیاد بازی نمی کنند، کم ارزش هستند، اما در آینده فضاهای تعیین کننده تری را در تیم خود خواهند ساخت. اگر نمی‌توانید در کوتاه‌مدت از این نوع بازیکنان استفاده کنید، برعکس، اگر در بلندمدت سرمایه‌گذاری خوبی باشد، می‌توانید بازده اقتصادی زیادی داشته باشید و این موضوع برای شما خوب خواهد بود.

بنابراین ارزیابی اصلی که باید در این موارد انجام شود به دلایلی مربوط می شود که چرا بازیکن خاصی در حال حاضر در تیم حضور ندارد.

یک توضیح می تواند این باشد که تیم در حال حاضر در پیش فصل است. بازیکنانی که به دلیل پایان فصلشان بازی نمی کنند می توانند سرمایه گذاری بلندمدت عالی باشند، برخی از مربیان بازی Sorare تمایل دارند چنین قطعاتی از تیم مجازی خود را ارزان بفروشند. زیرا در ماه های آینده قابل استفاده نیستند. با این حال، وقتی فصل دوباره شروع می شود، پتانسیل آنها ممکن است کاملاً متفاوت باشد. منابع اطلاعاتی عالی به صورت آنلاین برای اطلاع رسانی و مطالعه محیط رقابتی هر بازیکن در جهان وجود دارد. بنابراین یک مرحله مطالعه می تواند عنصر تعیین کننده در انجام سرمایه گذاری های سودآور باشد.

صدمات

یکی دیگر از عوامل مهم می تواند این باشد که یک بازیکن خاص در یک دوره مصدومیت موقت است. نکته کلیدی برای درک در این موارد این است که آیا بازیکن از آسیب طولانی مدت یا کوتاه مدت رنج می برد. بازیکنانی که آسیب جدی دیده اند ممکن است در کل فصل آینده غایب باشند و نتوانند انتخاب شوند، به این معنی که ارزش سرمایه گذاری شما را ندارند. با این حال، برخی از آنها ممکن است فقط برای چند بازی خارج شوند و در این صورت اگر آنها را بخرید و پس از بازگشت به لیگ آنها را بفروشید، می توانید سریعا بازده دریافت کنید.

گاهی اوقات مسئله مصدومیت ممکن است یک افت ساده در فرم باشد که ربطی به استعداد طولانی مدت یک بازیکن ندارد. این یکی از رایج ترین دلایلی است که برخی از بازیکنان بازی نمی کنند، یعنی فقط آنها در فرم بدی هستند. هنگامی که این اتفاق می افتد، توصیه می شود امتیازی را که فوتبالیست در گذشته به نمایش گذاشته است بررسی کنید، زیرا ممکن است بدون اخطار به همان عملکرد بازگردد. با استفاده از Sorare Data می‌توانید بازیکنانی را که به تازگی دوران بدی را پشت سر می‌گذارند شناسایی کنید و با خرید ارزان شانس خود را امتحان کنید.

بازی فوتبالی Sorare

به یاد داشته باشید که وقتی بازیکنان بازی نمی‌کنند، کسب امتیاز XP را متوقف می‌کنند و گاهی اوقات نمی‌توان از این امر اجتناب کرد زیرا، همانطور که گفته شد، ممکن است در مرحله پیش فصل باشند. اینجاست که موضوع آموزش وارد می شود.

تمرین به بازیکنان این امکان را می دهد که حتی زمانی که بازی نمی کنند به افزایش امتیاز XP خود ادامه دهند. بهترین کار این است که بازیکنان خود را که در فعالیت نیستند همیشه تحت تمرین ثابت نگه دارید تا بتوانند به توسعه XP ادامه دهند. این کار باعث می شود زمانی که بعداً دوباره شروع به بازی کنند و شما دوباره بتوانید آنها را مستقر کنید، ارزش بیشتری داشته باشند.

چرا باید Sorare را بازی کنید؟

بنابراین، اکنون که می دانید بازی Sorare چگونه کار می کند، شاید برایتان سوال باشد که چرا باید بازی کنید؟ یا چرا باید از دیگر بازی های فانتزی فوتبال به Sorare سوئیچ کنید؟ بازی Sorare اکنون دارای بیش از 100 باشگاه وابسته از سراسر جهان است که هر هفته به این تعداد اضافه می شود.

سطح پذیرش از لیگ‌ها و تیم‌های جهانی شگفت‌انگیز بوده است به خصوص با تیم‌های بزرگ اروپایی مانند لیورپول، رئال مادرید، پاری سن ژرمن، بایرن مونیخ، یوونتوس و اتلتیکو مادرید که همگی روی سکو حضور دارند.

در حال حاضر 126 باشگاه در این پلتفرم ثبت نام کرده اند و Sorare قصد دارد تعداد تیم های ثبت شده را در آینده نزدیک دو برابر کند.

شما می توانید بهترین بازیکنان را برای تیم خود انتخاب کنید و بسته به عملکرد آن بازیکنان، امتیاز بازی دریافت کنید. این مورد رایگان است و شما این شانس را دارید که در برابر میلیون ها بازیکن از سراسر جهان هر نوع جایزه ای را ببرید.

در این باره بیشتر بخوانید

نظر بدهید

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

0 دیدگاه

6 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
در صورت کند بودن سایت فیلترشکن خود را خاموش کنید
×بستن صفحه
پشتیبان فروش(شایان ابراهیمی)
موبایل 09304891085
موبایل 09304891085
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @9304891085
داخلی 101
پشتیبان فروش(فائزه تهرانی)
موبایل 09101364784
موبایل 09927779006
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_104
داخلی 104
پشتیبان فروش(فائزه تهرانی)
موبایل 09304890560
موبایل 09927779003
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_104
داخلی 104
پشتیبان فروش(سروش جاویدان)
موبایل 09927779006
موبایل 09927779006
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_105
داخلی 105
پشتیبان فروش(پریسا متولی)
موبایل 09192757633
موبایل 09927779005
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_29
داخلی 106
پشتیبان فروش(ایمان پوراسماعیلی)
موبایل 09909400064
موبایل 09909400064
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_por107
داخلی 107
پشتیبان فروش(ایمان پوراسماعیلی)
موبایل 09927779040
موبایل 09927779040
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_por
داخلی 107
پشتیبان فروش(علیرضا سجده)
موبایل 09304891628
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1_114
داخلی 114
پشتیبان فروش(سارا کیانی)
موبایل 09304890686
موبایل 09304890686
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1_117
داخلی 117
پشتیبان فروش(سارا کیانی)
موبایل 09927779030
موبایل 09927779030
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_117
داخلی 117
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09909400054
موبایل 09909400054
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_118
داخلی 118
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09194198792
موبایل 09194198792
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_33
داخلی 118
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09304891297
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_118
داخلی 118
اطلاعات تماس(دفتر فروش)
تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
بدون پیش شماره 90001030
اینستاگرام @alireza.mehrabii
کانال تلگرام @alirezamehrabi_com