1. صفحه اصلی
 2. مقالات ارز دیجیتال
 3. بازی
 4. کسب درآمد از بازی Gods unchained

کسب درآمد از بازی Gods unchained

کسب درآمد از بازی Gods unchained
لوگو علیرضا محرابی
کسب درآمد از بازی Gods unchained
بازی

این روزها صنعت گیمینگ در حوزه بلاک چین فعالیت خود را به صورت قوی شروع کرده است و روز به روز در حال پیشرفت و گسترده شدن است. به گونه ای که در سال های اخیر بازی های بی شماری بر بستر بلاک چین وجود دارند که وارد دنیای بازار ارزهای دیجیتال شده اند. توسعه دهندگان از بلاک چین در راستای به وجود آوردن یک سیستم اقتصادی ویژه در بازی های مجازی استفاده می کند. در فضای این بازی ها، بازیکنان از طریق دارایی های دیجیتال می توانند نسبت به خرید و فروش و آیتم های درون بازی اقدام کنند. از جمله بازی های پرطرفدار در حوزه بلاک چین، بازی Gods unchained است که در این مقاله می خواهیم به بررسی این بازی بپردازیم. برای آشنایی بیشتر تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بازی Gods unchained چیست؟

بازی Gods unchained چیست؟

بازی Gods unchained از جمله معروف ترین بازی های مشهور بر بستر بلاک چین است که در این بازی رایگان و درآمدزا، کاربران می توانند مالک واقعی آیتم های درون بازی باشند. سبکی که در این بازی وجود دارد ترکیبی از MTG و Hearthstone است. این نوع بازی، یک بازی کارتی پیشرفته است که این قابلیت را به بازیکنان می دهد که در جریان بازی، کارت ها و آیتم هایی را بدست بیاورند که قابل معامله کردن در بازی است. برخی از آیتم ها و کارت های درون بازی بسیار گران هستند، به گونه ای که یکی از این کارت های بازی با قیمت 146.3 اتریوم فروخته شد.

بازی Gods unchained، بزرگ ترین پروژه رمزنگاری و بلاک چین در صنعت بازی بوده که کارت های خود را در قالب NFT، به بازیکنان ارائه می دهد که مالک واقعی این رمزارز هستند. رمزارز این فرصت را به کاربران می دهد تا به توکن های خود فرصتی بدهند تا از این طریق توکن های خود را به فروش برسانند. راه اندازی این بازی می تواند نوعی فرصت باشد که بازی سازها از ارزهای دیجیتال و NFT استفاده بیشتری داشته باشند.

این بازی شباهت بسیاری به بازی مشهور شرکت بلیزارد یا همان بازی وارکرفت(Warcraft) دارد. به گونه ای که در بازی Gods، کاربران از طریق کارت های بازی در تلاش هستند با استفاده از شخصیت ها و کارت های بازی حریفان خود را نابود کنند. پس استفاده از این بازی برای افرادی که بازی وارکرفت انجام می دهند، بسیار راحت است.

روش بازی Gods unchained

برای اینکه این بازی را شروع کنید بایستی در ابتدا یک حساب کاربری ایجاد کنید. برای ادامه این بازی، مراحل را به ترتیب ادامه دهید. 

ایجاد حساب کاربری

ابتدایی ترین کاری که باید برای شروع بازی داشته باشید، ایجاد حساب کاربری است که برای ایجاد این حساب، داشتن ایمیل واقعی و یک کیف پول متامسک متصل به شبکه اتریوم الزامی است. بعد از اینکه بازی را نصب کردید با ایمیل و تعیین رمز عبور، وارد بازی شوید. برای اینکه بتوانید جوایز را ببرید، باید بازی را به کیف پول متامسک متصل کنید. برای اتصال کیف پول، کافیست وارد بازی شده و بر روی عکس پروفایل کلیک کنید. بعد از کلیک یک منوی کشویی باز می شود که باید گزینه مدیریت کیف پول را انتخاب کنید.

مدیریت کیف پول

مرحله بعدی که نیاز است برای ادامه روند بازی انجام دهید، مدیریت کیف پول است. بازی Gods unchained، بر روی زنجیره Immutable x، اجرا می شود. بنابراین تمام جوایزی که در این بازی توسط کاربر دریافت می شود، بر روی آدرس شبکه Immutable x، ذخیره می شود. برای دریافت جوایز خود از این بازی، باید آدرس را بر روی کیف پول خود تنظیم کنید، البته در بسیاری از مواقع این آدرس، به صورت پیش فرض بر روی کیف پول متامسک وجود دارد. در صورتی که بخواهید آن را به صورت دستی تنظیم کنید کافیست که بر روی گزینه Link a wallet to X کلیک کنید و بعد از اتمام تمامی مراحل، کیف پول به بازی وصل خواهد شد.

انجام بازی

بازی Gods unchained، کاملا رایگان است و در شروع بازی به هر بازیکن یک مجموعه کارت اصلی تعلق می گیرد تا در صورتی که یک گیمر نخواست پولی را برای بازی خرج کند، باز هم این توانایی را داشته باشد بازی را ادامه دهد. با ادامه دادن بازی با کارت ها، کاربر از نظر رتبه بندی ارتقا پیدا کرده و از این طریق می تواند بسته های کارتی را مشخص کند. زمانی که سطح کاربر در بازی بهتر می شود، موجودی کارت افزایش خواهد یافت. 

آموزش بازی Gods unchained به صورت گام به گام

راهنمای انجام بازی Gods unchained به صورت گام به گام

این بازی دارای سه حالت مختلف است که شامل:

حالت solo: یک حالت تک نفره است که به صورت انفرادی با هوش مصنوعی تمرین می کنید.

حالت Ranked: اصلی ترین حالت بازی است که در این حالت کاربر می تواند با بازیکنان دیگر برای کسب مقام و دریافت جوایز متعدد دیگری که در بازی دریافت می شود، رقابت کند.

حالت Direct challenge: این حالت نوعی شرایط شخصی سازی شده بازی است که می توانید در یک رقابت دوستانه مسابقه دهید. 

چیدن دسته کارت ها

زمانی که برای اولین بار وارد بازی می شوید، 70 کارت وجود دارد که به شما تعلق می گیرد. در واقع شما می توانید از بین 70 کارت دو عددی که در مجموع 140 کارت می شود، 70 کارت انتخاب کنید. سپس با استفاده از این کارت ها، می توانید دسته کارت های خود را انتخاب کنید. هر دسته کارت، 30 کارت دارد. در بازی 6 خدای مختلف نور، جادو، مرگ، جنگ، طبیعت و فریب وجود دارد که کاربر باید دسته کارت ها را به یکی از خدایان شش گانه اختصاص دهد.

از دیگر قوانینی که باید در چیدن دسته کارتها رعایت کرد شامل:

•کاربر مجاز است 2 عدد از یک کارت را در دسته خود داشته باشد.

•کارت هایی که درجه Legendary دارد، تنها می تواند یک عدد در دسته کارت های کاربر وجود داشته باشد. 

انتخاب یک خدا

بعد از چیدن دسته کارت های خود، باید یک خدای بازی برای خود انتخاب کنید. هر کدام از خدایان، 4 قدرت مخصوص به خود داشته که شما در آغاز هر بازی، تنها می توانید یک مورد را انتخاب کنید و این انتخاب در طی بازی تغییر نخواهد کرد. هر یک از خدایان بسته به قدرت و کارایی شان، تعداد انرژی خاص یا در اصطلاح Mana را احتیاج دارد. 

جایگزین کردن کارت های بدون استفاده

جایگزین کردن کارت های بدون استفاده در بازی Gods unchained

در شروع بازی، براساس شرایط و حریف در بازی، می توانید 4 کارت را جایگزین کنید. بهتر است کارت هایی را که قدرت کمتری دارند جایگزین کارتهایی کنید که Mana بیشتری نیاز دارند. این نکته را در نظر داشته باشید که برای بازی با کارت های مختلف، باید کارت آنها را بکشید و روی زمین بازی در وسط صفحه بیندازید. 

برای استفاده از کارت های جادو و قدرت، باید بر روی کارت مورد نظر نگه دارید و سپس آن را به سمت هدف خود بکشانید. این نکته را در نظر داشته باشید که در هر راند بازی، تنها یک بار می توانید از قدرت خدایان استفاده کنید. این نکته را در نظر داشته باشید که برای استفاده از هر کارت، نیاز به مقداری Mana یا انرژی دارد که در گوشه چپ بالای کارت نمایش داده خواهد شد.

از بخش پایینی نیز می توانید قدرت و سلامتی هر کارت را مشاهده کنید. منظور از قدرت، میزان ضربه ای است که کارت شما به حریف در زمان حمله یا دفاع وارد می شود. منظور از سلامتی، میزان ضرباتی است که کارت می تواند قبل از نابودی تحمل می کند. 

معرفی اصطلاحات بازی Gods unchained

در این قسمت می خواهیم به بررسی برخی از اصطلاحات بازی بپردازیم، برای آشنایی بیشتر با این اصطلاحات، این قسمت را مطالعه کنید. 

 • Mana: به مقدار خاص انرژی که برای هر کارت باید صرف شود، گفته می شود. Mana هر کارت، در گوشه بالای چپ نوشته شده است. البته این نکته را در نظر داشته باشید که انرژی مانا، به راندهای بعدی بازی منتقل نمی شود. پس بهترین حالت این است که از انرژی هر کارت در همان راند استفاده کنید. 
 • قدرت: منظور از قدرت، همان میزان ضربه ای است که کارت شما به حریف خود چه در زمان دفاع و چه در زمان حمله وارد می کند. 
 • سلامتی:  منظور از سلامتی به میزان ضرباتی گفته می شود که هر کارت می تواند قبل از نابودی تحمل کند. 
 • کیسه حقه ها: منظور از این اصطلاح، راهی است که بازی برقرار کردن تعادل در گیم پلی استفاده می کند. این نابرابری حاصل از نوبت های شروع بازیکنان در بازی ایجاد می شود که از طریق این کیسه حقه ها حل می شود. 
 • نشانگر نوبت: جهت پیکانی که در سمت راست صفحه دیده می شود، نشان دهنده نوبت بازیکنان است که می توانید با کلیک بر روی آن، آن را skip کنید.
 • برزخ: به مکانی گفته می شود که کارت ها و جادوهای شما بعد از آن از بین می روند و به آن جا منتقل می شوند. به این مکان قبرستان کارت ها نیز گفته می شود، البته برخی از این کارت ها، قابلیت بازگشت به بازی را دارند.
 • درجه سلامتی خدایان: کارت خدای هر بازیکن، تا 30 عدد hp دارد که بازیکن طرف مقابل می تواند با کشیدن کارت خود روی آن، به آن ضربه وارد کند. در واقع در این بازی، بازیکنی برنده است که بتواند hp خدای خود را به صفر برساند. 

معرفی افکت های بازی Gods unchained

معرفی افکت های بازی Gods unchained

در این بازی مشابه با بازی های دیگر تعدادی افکت وجود دارد که در ادامه با این اصطلاحات آشنا می شوید.

 • Blitz: موجودات یا کارت هایی که این افکت بر روی آن ها فعال می شود، در زمان ظهور در میدان جنگ وجود دارد و نیازی نیست که یک نوبت را برای آن معطل کنید.
 • Burn: بعد از اینکه هر نوبت تمام می شود، این افکت به برخی از کارت ها وارد می شود. هر کارت که این خسارت بر روی آن وارد می شود، تا حدی این خسارت را تحمل می کند.
 • Confusion: زمانی که این افکت بر روی یک کارت فعال می شود، احتمال ضربه وارد کردن به هدف مورد نظر تا 50 درصد کاهش می یابد. در این حالت به کارت دیگر ضربه وارد خواهد شد.
 • Deadly: کارت هایی که این افکت را دارند، به دور از میزان قدرتی که دارند، به هر کارتی حمله کنند آن را از بین خواهند برد. 
 • Hidden: این افکت نیز مانع از این می شود که حریف به صورت مستقیم کارت شما را هدف قرار داده و در نهایت به آن ضربه وارد کند.
 • Regen: با داشتن این کارت افکت هایی موجود است که میزان مشخصی از hp از دست داده شده بازیابی خواهد شد.
 • Roar: با فعال شدن این افکت، این احتمال وجود دارد تا دیگر افکت ها به صورت تصادفی فعال شود.

کسب درآمد با بازی Gods unchained

از طریق این بازی می توان به دو روش کسب درآمد کرد که شامل:

1.با شکست دادن Ranked، می توانید Card Pack برنده شوید.

2.روش دوم این است که در قسمت Blessing of the $GODS شرکت کنید. در این قسمت بازیکنان با یکدیگر به رقابت می پردازند. در صورت برنده شدن، جوایزی مانند توکن $GODS دریافت می کنند. این توکن ها در مارکت های مختلف، قابلیت خرید و فروش دارد.

کسب درآمد در حالت Ranked

کسب درآمد در حالت Ranked

برنده شدن در این حالت با بالا رفتن رتبه برابر است و بالا رفتن رتبه با برنده شدن جوایز مختلف برابر است. با برنده شدن جوایز مختلف این قابلیت را به کاربر می دهد تا از فروشگاه بازی، توانایی تهیه کارت های جدیدی داشته باشید. برای استفاده از فروشگاه بازی، باید به قسمت market رفته و بر روی Star Store کلیک کنید. در این قسمت می توانید کارت هایی که نیاز دارید را در این قسمت تهیه کنید. در این مورد نیاز است بدانید کارت هایی که از این قسمت تهیه می کنید، قابل فروش نیست. 

روش فروش کارت در بازی Gods unchained

برای فروش کارت های خود باید از Flux استفاده کنید. با استفاده از Flux این قابلیت را خواهید داشت که دو کارت مشابه را با یکدیگر ترکیب کرده و در نهایت یک کارت Meteorite را بدست بیاورید. قالب این کارت ها، NFT بوده که در شبکه بلاک چین بازی ثبت شده و قابلیت خرید و فروش دارد.

توکن GODS چیست؟

این نوع توکن، نوعی از توکن های ERC-20 است که از طریق آن بازیکنان می توانند برای خرید و فروش در فروشگاه بازی، ساخت NFT و کسب پاداش استفاده کنند. از این نوع توکن می توان به عنوان یک توکن حکومتی نیز استفاده کرد. با استفاده از این توکن حکومتی، بازیکنان می توانند  پیرامون مسائلی که در آینده بازی اثرگذار است، رای دهند. 

جمع بندی

بازی Gods unchained، نوعی بازی رمزارزهای دیجیتال است که می توان آن را نوعی بازی پیچیده دانست. این بازی دارای کارمزدهای سنگین گس اتریوم است که این احتمال وجود دارد که بازیکنان خیلی علاقه مند به استفاده از این بازی نداشته باشند. اما Immutable با تشخیص به موقع این مشکل در تلاش است که مشکل کارمزدها را از بین ببرد. با از بین رفتن مشکل کارمزد توسط Immutable توانسته است به یک رقیب بزرگ بازی های ارز دیجیتال تبدیل شود. 

در این باره بیشتر بخوانید

نظر بدهید

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

0 دیدگاه

29 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
2 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
در صورت کند بودن سایت فیلترشکن خود را خاموش کنید
×بستن صفحه
پشتیبان فروش(شایان ابراهیمی)
موبایل 09304891085
موبایل 09304891085
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @9304891085
داخلی 101
پشتیبان فروش(فائزه تهرانی)
موبایل 09101364784
موبایل 09927779006
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_104
داخلی 104
پشتیبان فروش(فائزه تهرانی)
موبایل 09304890560
موبایل 09927779003
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_104
داخلی 104
پشتیبان فروش(سروش جاویدان)
موبایل 09927779006
موبایل 09927779006
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_105
داخلی 105
پشتیبان فروش(پریسا متولی)
موبایل 09192757633
موبایل 09927779005
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_29
داخلی 106
پشتیبان فروش(ایمان پوراسماعیلی)
موبایل 09909400064
موبایل 09909400064
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_por107
داخلی 107
پشتیبان فروش(ایمان پوراسماعیلی)
موبایل 09927779040
موبایل 09927779040
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_por
داخلی 107
پشتیبان فروش(علیرضا سجده)
موبایل 09304891628
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1_114
داخلی 114
پشتیبان فروش(سارا کیانی)
موبایل 09304890686
موبایل 09304890686
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1_117
داخلی 117
پشتیبان فروش(سارا کیانی)
موبایل 09927779030
موبایل 09927779030
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_117
داخلی 117
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09909400054
موبایل 09909400054
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_118
داخلی 118
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09194198792
موبایل 09194198792
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_33
داخلی 118
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09304891297
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_118
داخلی 118
اطلاعات تماس(دفتر فروش)
تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
بدون پیش شماره 90001030
اینستاگرام @alireza.mehrabii
کانال تلگرام @alirezamehrabi_com