1. صفحه اصلی
  2. مقالات ارز دیجیتال
  3. بازی
  4. کسب درآمد از بازی World of Ether

کسب درآمد از بازی World of Ether

کسب درآمد از بازی World of Ether
لوگو علیرضا محرابی
کسب درآمد از بازی World of Ether
بازی

بازی World of Ether یک بازی غیرمتمرکز است که بر بستر اتریوم انجام می شود. این بازی یک بازی دوئل کلکسیونی غیرمتمرکز است که در داخل یک مرورگر در ماشین مجازی اتریوم زندگی می کند. این بازی حول محور جمع آوری، پرورش و مبارزه با هیولاها است. هر هیولا در داخل یک قرارداد ذخیره می شود و توسط پلتفرم ارجاع داده می شود. این مطلب راهنمایی در مورد بازی غیرمتمرکز World of Ether است. تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

بازی World of Ether چیست؟

بازی WORLD OF ETHER چیست

بازی World of Ether یک بازی پرورش هیولا با پشتیبانی اتریوم از آلن و استنلی گلدمن است. مانند بازی های دیگر در این سبک، به بازیکنان اجازه داده می شود تا هیولاهای دیجیتالی را جمع آوری کرده، پرورش دهند و به نبرد بفرستند. اگر برای بازی در World of Ether تازه کار هستید، باید بدانید شما در شرف ورود به دنیای غیرمتمرکز هستید که در آن جانوران بومی، اتریان ها را جمع آوری می کنند و با آنها می جنگند، آن ها پرورش می دهند، به فروش می رسانند و حتی می توانند با فروش Etherians خود در بازار، پول واقعی کسب کنند!

ژانر: بازی دوئل کلکسیونی

وضعیت: منتشر شده

بستر: وب

تاریخچه ای از تولید و پرورش هیولاهای بازی World of Ether

بازی World of Ether یک بازی نبرد و پرورش هیولا است. این بازی با توسعه CryptoKitties (2017) آغاز شد که هنوز یکی از محبوب ترین بازی های بلاک چین در تمام دوران است.

اما در کریپتوکیتیز (CryptoKitties)، بازیکنان نمی توانستند بچه گربه های خود را به جنگ بفرستند. در طول چند سال گذشته، بسیاری از توسعه دهندگان تلاش کرده اند تا با ایجاد نسخه های مشابهی که به بازیکنان اجازه نبرد را می دهد، موفقیت این بازی را بهبود بخشند.

این کار منجر به بازی هایی مانند Etheremon و Axie Infinity شده است که هم شامل پرورش و هم نبرد به عنوان بخشی از گیم پلی بازی می شود. این جایگاه در طول زمان در حال رشد است و World of Ether تلاش می کند تا با آوردن عناصر منحصر به فرد گیم پلی به این سبک، از این روند استفاده کند.

ویژگی های منحصر به فرد بازی World of Ether

با وجود شباهت به سایر بازی‌ های ژانر کلکسیونی هیولا، World of Ether دارای ویژگی‌ هایی است که در این بازی ‌ها غیرمعمول یا حتی در بین آن ‌ها منحصر به‌ فرد هستند. در اینجا لیستی از ویژگی هایی آمده است که World of Ether را از رقبای خود متمایز می کند:

توسعه دهنده ای برای اتریان ها (Etherians) وجود ندارد

در بازی World of Ether، بازیکنان مجاز به خرید «هیولاهای آغازگر» از توسعه دهنده نیستند. تمام اتریان ها، حتی نسل 0، فقط از طریق پرورش یا از تخم مرغ ها تولید می شوند. از دیدگاه سازنده، فروش هیولاهای نسل 0، طراح بازی را در رقابت با بازیکنان قرار می دهد. به همین دلیل، توسعه دهنده از انجام این کار اجتناب می کند.

مرد و زن

هیولاها در World of Ether یا از جنس نر هستند یا ماده. برای پرورش اتریان ها، بازیکن باید به هر دو جنس نر و ماده دسترسی داشته باشد. این بازی برخلاف اکثر بازی ‌های پرورش هیولا/نبرد است که فقط یک جنس دارند. از دیدگاه سازنده، این کار بازی را پیچیده تر و جالب تر می کند.

تخم مرغ های اتریان (Etherian eggs)

تخم مرغ های اتریان

از آنجایی که توسعه ‌دهنده اتریان ها را برای فروش ارائه نمی‌ کند، به یک روش جایگزین برای کسب درآمد از بازی نیاز دارد. روشی که انتخاب کرده است، فروش تخم ‌مرغ هایی است که می‌ توانند جوجه‌ شوند.

اتریانی که از یک تخم مرغ می آید تصادفی است. بنابراین یک بازیکن هنوز نمی تواند یک هیولا خاص را با خرید آن از توسعه دهنده بدست آورد. این کار انگیزه ای را برای بازیکنان فراهم می کند تا به جای خرید از توسعه دهنده، از یکدیگر خرید کنند.

علاوه بر این، هزینه تخم مرغ با گذشت زمان افزایش می یابد. زمانی که پیش فروش بازی شروع شد، قیمت یک تخم مرغ حدود 0.7 ETH بود. اکنون خرید تخم مرغ از توسعه دهنده بیش از 0.9 ETH هزینه دارد.

این افزایش قیمت باید به جلوگیری از هجوم بازیکنان به بازار Etherians با خرید تخم مرغ کمک کند.

انواع اتریان ها

انواع اتریان ها در بازی World of Ether

در بازی World of Ether پنج نوع هیولا وجود دارد. هر یک از این انواع حول یک موضوع فانتزی خاص ساخته شده است.

خورشید (Sun): یک اتریان از نور است که می تواند پرواز کند و باعث آتش سوزی شود.

اقیانوس (Ocean): موجودی مرموز که قادر به حملاتی به صورت امواج و یخ است.

زندگی (Life): دارای توانایی های مرتبط با باروری و پوشش گیاهی است.

مرگ (Death): دارای توانایی هایی است که نشان دهنده نهایی بودن و مردن است.

Astral: دارای توانایی های متافیزیکی، روانی و مرتبط با هوش است.

چهار درجه از کمیابی

چهاردرجه کمیابی در بازی world of ether

در هر نوع هیولای اتریان که نام بردیم چهار درجه کمیابی وجود دارد. همانطور که در مورد نوع، قدرتمندترین هر درجه کمیابی آخرین آن است.

شایع (Common): شایع ترین نادر اتری. در حالی که نگاه کردن زیباست، بسیاری از این هیولاها به طور متوسط ضعیف تر از بقیه هستند.

غیر معمول (Uncommon): این هیولاها نسبت به اتریایی‌های معمولی نادرتر هستند و قدرت متوسطی دارند.

نادر (Rare): پیدا کردن آن بسیار سخت و بسیار قدرتمند است. اتریانی که کمیاب هستند نیز احتمالاً هیولاهای کمیاب تری تولید می کنند.

Legendary: فوق العاده کمیاب و فوق العاده قدرتمند. این جانوران عقیم هستند و نمی توانند تولید مثل کنند.

پرورش

نحوه تولید و پرورش اتریان

تولید و پرورش تخم مرغ های اتریان

پرورش در بازی World of Ether نحوه ایجاد اتریان ها است. برای پرورش به 1 ماده و 1 نر نیاز است که هر دو از یک نوع هستند. یعنی فقط هیولاهای از یک نوع می توانند با یکدیگر تولید مثل کنند. این یکی دیگر از ویژگی های در نظر گرفته شده برای افزایش پیچیدگی بازی است. اما اتریان هایی که زاد و ولد می کنند و باید حتما از یک نوع باشند، فرزندشان می تواند از هر نوع باشد. نوع خاص کودک به طور تصادفی در لحظه تولد مشخص می شود. همه بازیکنان با انتشار بازی اصلی، به دلیل سطح مبتدی خود، تنها به نوع Sun دسترسی خواهند داشت.

جوجه کشی

جوجه کشی تخم های پیش فروش در این بازی به این صورت است که این دنیا اولین هیولاهای خود را دریافت می کند. تخم‌های خریداری‌ شده از World of Ether لازم نیست فوراً از تخم بیرون بیایند، آنها را می‌ توان تا زمان‌ های خاصی بدون استراتژی رها کرد.

طلاها

تخم مرغ های طلا اتریان در بازی World of Ether

گاهی اوقات، گلد اتریان ها یا اتریان های طلایی از تخم بیرون می آیند یا در نتیجه پرورش ایجاد می شوند. هر گونه هیولا یک نسخه معمولی و یک نسخه طلایی دارد. هیولاهای طلایی به طور باورنکردنی کمیاب هستند و بالاترین قدرت ممکن را نسبت به آن گونه دارند.

خدمات "Male siring"

بازیکنان می توانند اتریان مرد خود را برای «سیرینگ» پیشنهاد کنند. به عبارت دیگر، بازیکنی که یک هیولای ماده دارد، می ‌تواند به بازیکن دیگری پول بدهد تا یک جفت نر برای آن فراهم کند.

جهت کسب درآمد با الگوریتم های play to earn بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

بازیکن با اتریان ماده همیشه می تواند فرزندان تولید شده توسط آن ماده را نگه دارد. بازیکن دارای اتریان نر برای ارائه این سرویس به صورت ETH پول دریافت می کند.

تجربه بازیکن (نه هیولا)

در بازی World of Ether، اتریان ها امتیاز تجربه کسب نمی کنند. در عوض، این کار را بازیکنان انجام می دهند. هرچه سطح یک بازیکن بالاتر باشد، احتمال بیشتری وجود دارد که آن بازیکن در هنگام پرورش اتریان های کمیاب آنها را تولید کند. نوع Astral آخرین نوع اتریانی است که وجود دارد و فقط بازیکنان در بالاترین سطح می توانند این هیولاها را جوجه کشی کنند.

نقاط نبرد اتریان (BP)

نقاط نبرد در اتریان در بازی World of Ether

هر اتریان دارای تعداد معینی نقطه نبرد (BP) است. هر چه BP یا battle points بالاتر باشد، احتمال اینکه اتریان در یک نبرد پیروز شود بیشتر است. با این حال، همیشه این شانس وجود دارد که یک اتریان با نمره BP پایین ‌تر برنده شود. مبارزه با اتریان های قوی تر منجر به تساوی سریع تر می شود.

جهت آشنایی با انواع بازی ها و کسب درآمد از آنها بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

نحوه ثبت نام در بازی World of Ether

ثبت نام در بازی WORLD OF ETHER

ثبت نام در World of Ether بسیار ساده است. تنها کاری که بازیکن باید انجام دهد این است که به play.worldofether.com رفته و روی اکسپلور کلیک کند. با این کار یک صفحه ثبت نام ظاهر می شود. از اینجا، یک بازیکن فقط باید یک نام کاربری تایپ کند، یک آواتار انتخاب کند و تراکنش را در Metamask امضا کند. پس از انجام این کار، بازار اتری به طور خودکار بارگیری می شود.

خرید اتریان در بازی World of Ether

نحوه خرید اتریان در بازی World of Ether

خرید اتریان

قبل از اینکه یک بازیکن بتواند در جنگ و نبرد شرکت کند، باید حداقل دو اتریان داشته باشد. مگر اینکه بخواهد این هیولاها را از تخم مرغ بیرون بیاورد، این بدان معناست که او باید آنها را از سایر بازیکنان از طریق بازار خریداری کند. روند انجام این کار ساده است. فقط روی Etherian کلیک کنید تا صفحه اطلاعات آن ظاهر شود.

پس از مشاهده جزئیات اتریان، یک بازیکن می تواند با کلیک بر روی دکمه زیر تصویر، آن را خریداری کند. این دکمه همیشه قیمت فعلی ETH خود را نشان می دهد، بنابراین هیچ شگفتی وجود ندارد. پس از فشار دادن دکمه، بازیکن می تواند تراکنش را در Metamask تایید کند تا خرید را تکمیل کند.

خرید تخم مرغ در بازی World of Ether

خرید تخم اتریان

خرید تخم مرغ در بازی دنیای اتر

اگر بازیکنی به Etherians موجود در فروشگاه علاقه مند نباشد، می تواند به جای آن یک تخم مرغ بخرد. این کار با کلیک کردن روی برگه موجودی در گوشه سمت راست بالای صفحه انجام می شود.

با این کار صفحه‌ ای ظاهر می‌ شود که تخم مرغ ‌هایی را که در حال حاضر در اختیار بازیکن است نشان می ‌دهد.

هنگامی که این صفحه نمایش ظاهر می شود، بازیکن می تواند برای خرید یک تخم مرغ، دکمه خرید را کلیک کند. با این حال، قیمت ها بسیار بالا رفته است. 

خرید تخم مرغ اتریان در بازی

نبردها

یکی از نمادهای منو در بالا سمت راست تصویری از یک جایزه است. این تصویر بازیکن را به صفحه نبرد می برد. 

نبردها در بازی اتریان

نبردها در بازی World of Ether

استفاده از سرویس سیرینگ

سیرینگ در بازی اتریان

سرویس سیرینگ

اگر بازیکنی نتواند دو اتریان از جنس های مختلف و یک نوع را در فروشگاه پیدا کند، می تواند یک اتریان ماده خریداری کند و از سرویس سیرینگ برای تولید یک اتریان جدید استفاده کند.

این کار ممکن است به بازیکن این امکان را بدهد که یک تیم دو هیولایی ایجاد کند و در حالی که قادر به انجام این کار نیست، نبردها را شروع کند.

یک بازیکن می تواند با کلیک کردن روی برگه بازار که شبیه یک $ است، یک سرویس سرور را جستجو کند.

در سمت چپ صفحه تعدادی فیلتر از جمله نوع فروش وجود دارد. با کلیک بر روی این منوی کشویی ظاهر می ‌شود که به بازیکن اجازه می ‌دهد فقط Etherians را که برای سیرینگ در دسترس هستند نشان دهد.

فروش اتریان در بازی World of Ether

فروش اتریان در بازی World of Ether

هنگامی که یک بازیکن به اندازه کافی هیولاهای کمیاب تولید کرد، می تواند آنها را در بازار بفروشد و سعی کند به سود برسد. برای انجام این کار، بازیکن باید روی برگه مجموعه کلیک کند.

با این کار فهرستی از اتریان های متعلق به بازیکن نمایش داده می شود. با کلیک بر روی یکی، صفحه اطلاعات آن نمایان می شود.

از اینجا، بازیکن می‌تواند روی منو → sell کلیک کند تا صفحه حراج ظاهر شود.

فروش اتریان ها در بازی

برای شروع حراج، بازیکن باید قیمت شروع، قیمت پایانی و مدت زمان را فهرست کند. حراج از قیمت شروع آغاز می شود و به آرامی کاهش می یابد تا زمانی که به قیمت پایانی برسد، اتریان فروخته شود یا به مدت زمان برسد. بازیکن می تواند یک هیولا را برای حداقل یک روز و حداکثر هفت روز به حراج بگذارد. فروش یک هیولا فرآیندی بسیار ساده و سرراست است.

آرام شدن (Cooldown)

پرورش و سیرینگ هر دو دارای دوره‌های خنک‌ کننده‌ ای هستند که در آن مدت زمان مشخصی باید سپری شود تا عمل دوباره انجام شود. زمانی که اقدامات بیشتر انجام می شوند، دوره های خنک کننده افزایش می یابد. هیچ چیز بی نهایت نیست. این امر از سیل اتریان با ارزش برابر در بازار جلوگیری می کند.

کشف یا Discovery

اکتشاف زمانی است که بازیکن یک گونه اتری را قبل از هر بازیکن دیگری از تخم بیرون می آورد.

هنگامی که گونه ای کشف می شود، کاشف اعتبار دائمی و عمومی دریافت می کند و نسخه طلایی آن گونه را دریافت می کند.

آیا باید World of Ether را بازی کنید؟

بازی World of Ether مطمئناً ویژگی های منحصر به فردی دارد. البته این نکته را در نظر داشته باشید که Etherians کمبودهایی دارند و شروع بازی دشوار است. بنابراین بهترین توصیه ما این است که World of Ether را فقط در صورتی امتحان کنید که به بازی‌های پرورش هیولا/نبرد علاقه دارید اما از گزینه‌های دیگر ناراضی هستید.

Axie Infinity و Etheremon بازی های بسیار خوبی در این سبک هستند، اما در عین حال برای تازه واردان بسیار قابل دسترسی هستند. بنابراین توصیه می کنیم با اینها شروع کنید.

اگر بعد از امتحان این عناوین دیگر متوجه شدید که به انجام یک بازی با جنس‌های مذکر و مونث و جایی که هیولاها بسیار کمیاب هستند علاقه ‌مند هستید، ممکن است بخواهید به سمت دنیای اتر شیفت دهید.

اما باید صبور باشید. ممکن است مدتی طول بکشد تا دقیقاً اتریانی که در بازار به دنبال آن هستید را پیدا کنید.

نتیجه گیری

World of Ether یک بازی پرورش هیولا با پشتوانه پلتفرم اتریوم با چندین ویژگی منحصر به فرد است، از جمله: هیولاهایی که فقط در صورت هم نوع بودن قابل پرورش هستند، هیولاهای نر و ماده، تخم مرغ هایی که به مرور زمان قیمتشان افزایش می یابد و غیره. همانطور که گفتیم این بازی برخلاف سایر بازی های هیولایی هر دو جنس نر و ماده را دارد.

در این باره بیشتر بخوانید

نظر بدهید

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

0 دیدگاه

2 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
در صورت کند بودن سایت فیلترشکن خود را خاموش کنید
×بستن صفحه
پشتیبان فروش(شایان ابراهیمی)
موبایل 09304891085
موبایل 09304891085
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @9304891085
داخلی 101
پشتیبان فروش(فائزه تهرانی)
موبایل 09101364784
موبایل 09927779006
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_104
داخلی 104
پشتیبان فروش(فائزه تهرانی)
موبایل 09304890560
موبایل 09927779003
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_104
داخلی 104
پشتیبان فروش(مهرافروز گودرزی)
موبایل 09927779006
موبایل 09927779006
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_105
داخلی 105
پشتیبان فروش(پریسا متولی)
موبایل 09192757633
موبایل 09927779005
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_29
داخلی 106
پشتیبان فروش(ایمان پوراسماعیلی)
موبایل 09909400064
موبایل 09909400064
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_por107
داخلی 107
پشتیبان فروش(ایمان پوراسماعیلی)
موبایل 09927779040
موبایل 09927779040
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_por
داخلی 107
پشتیبان فروش(علیرضا سجده)
موبایل 09304891628
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1_114
داخلی 114
پشتیبان فروش(سارا کیانی)
موبایل 09304890686
موبایل 09304890686
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1_117
داخلی 117
پشتیبان فروش(سارا کیانی)
موبایل 09927779030
موبایل 09927779030
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_117
داخلی 117
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09909400054
موبایل 09909400054
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_118
داخلی 118
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09194198792
موبایل 09194198792
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_33
داخلی 118
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09304891297
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_118
داخلی 118
اطلاعات تماس(دفتر فروش)
تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
بدون پیش شماره 90001030
اینستاگرام @alireza.mehrabii
کانال تلگرام @alirezamehrabi_com