1. صفحه اصلی
  2. مقالات ارز دیجیتال
  3. کاربردهای ارز دیجیتال
  4. کسب درآمد از ارز دیجیتال با الگوریتم play to earn

کسب درآمد از ارز دیجیتال با الگوریتم play to earn

کسب درآمد از ارز دیجیتال با الگوریتم play to earn
لوگو علیرضا محرابی
کسب درآمد از ارز دیجیتال با الگوریتم play to earn
کاربردهای ارز دیجیتال

در حال حاضر تعدادی از ارزهای دیجیتال وجود دارند که برای کسب درآمد در صنعت بازی های بلاک چین از طریق الگوریتم های play to earn مورد استقبال بسیاری از گیمرها قرار گرفته است، زیرا به گیمرها اجازه می دهد دارایی های درون بازی خود را خریداری کنند. این دارایی ها به عنوان توکن های غیر قابل تفویض بوده که قابلیت معامله در سیستم عامل های خارج از بازی را دارند. آیا می توان با بازی کردن در بازار ارز دیجیتال درآمد بدست آورد؟ بله با استفاده از الگوریتم play to earn ممکن است. هیچ چیز در دنیای ارز دیجیتال غیر ممکن نیست. در حال حاضر کسب درآمد با بازی کردن در دنیای ارز دیجیتال بسیار محبوب شده است.

بازی های play to earn

بازی های play to earn

گیمرها مدت‌هاست که از بازی‌های ویدیویی برای استراحت پس از یک روز طولانی استرس‌زا در مدرسه یا محل کار استفاده می‌کنند. برای بسیاری، اهمیت این سرگرمی به عنوان یک سرگرمی و رسانه ای برای هنر تجربی و داستان سرایی دو چندان می شود.

ارزهای دیجیتال می توانند صنایع مختلف در بازار کریپتو را تغییر داده و یکی از مواردی که می تواند این تغییرات را ایجاد کند، صنعت بازی در حوزه ارز دیجیتال با استفاده از الگوریتم play to earn است. بازی های آنلاین می توانند تغییر و تحولات بسیاری در در حوزه ارز دیجیتال ایجاد کند.

نسل جدیدی از بازی ها، بازی برای کسب درآمد (P2E) یا الگوریتم play to earn هستند. بازی‌ برای کسب درآمد، بازی‌های آنلاینی هستند که به بازیکنان اجازه می‌دهند با انجام وظایف، مبارزه با دیگر بازیکنان و پیشرفت در سطوح مختلف بازی، جوایزی با ارزش واقعی کسب کنند. این پاداش‌ها به‌صورت دارایی‌های درون بازی مانند توکن‌های رمزنگاری، زمین مجازی، و همچنین پوسته‌ها، سلاح‌ها و سایر NFTها هستند. با توجه به ماهیت غیرمتمرکز این بازی‌ها، بازیکنان می‌توانند در ازای دریافت پول واقعی، این دارایی‌های درون بازی را به خارج از دنیای مجازی بازی بخرند، انتقال دهند و بفروشند.

تاکنون بلاک چین توانسته است تغییرات و تحولات بی شماری در این صنعت ایجاد کند و ویژگی هایی را به بازی های ارز دیجیتال اضافه کند که تاکنون این قابلیت وجود نداشته است. 

پس ترکیب ارزهای دیجیتال به همراه بازی های آنلاین، ترکیب بسیار محبوبی بوده و این قابلیت را به افراد می دهد تا با بازی کردن، از طریق الگوریتم play to earn درآمد کسب کنند. 

علاوه بر بازی های آنلاینی که در ارزهای دیجیتال وجود دارد، قابلیت بازی های ویدئویی در حوزه بلاک چین است. رسانه های دیجیتال می توانند به کمک بلاک چین و ارزهای دیجیتال دارای مالکیت باشند. البته این ویژگی به کمک توکن های غیر قابل تفویض یا NFT انجام شدنی است. 

NFT این قابلیت را به فرد می دهد تا با وجود نسخه های رایگان آنلاین بی شمار از یک ویدئو، یک نسخه مخصوص به خود را داشته و مالک آن نسخه باشد. 

در حال حاضر آیتم هایی که در بازار وجود دارند، همان آیتم های ویدئویی NFT هستند. بنابراین هر یک از این شخصیت ها می توانند یک شخصیت منحصر به فرد داشته باشند و کارهای جالبی را انجام دهند. 

از جمله ویژگی های برتر در بازی های NFT، این است که گیمرها می توانند در زمان بازی در حوزه ارز دیجیتال از طریق الگوریتم play to earn درآمد بدست بیاورند. در واقع بازیکنان این قابلیت را دارند تا مالک چیزی باشند که در بازی های NFT بدست می آورند. هر آیتمی در قالب بازارهای ارز دیجیتال می تواند با یک ارز دیجیتال اختصاصی بازی قیمت گذاری شده و این قابلیت را به بازیکنان می دهد تا آن را بفروشند. 

آشنایی با الگوریتم play to earn

معرفی بازی های معروف کسب درآمد در حوزه ارز دیجیتال 

کسب درآمد از ارز دیجیتال اکسی (Axie Infinity)

ارز دیجیتال اکسی، از جمله بهترین ارز های دیجیتال محسوب می شود که در حوزه صنعت بازی NFT فعال بوده و می توان از طریق الگوریتم play to earn کسب درآمد کرد. استفاده از این بازی برای اولین بار در سال 2018، با بیش از 60 هزار بازیکن راه اندازی شد که اغلب این بازیکنان در کشور فیلیپین هستند. 

با شیوع ویروس کرونا، بسیاری از فعالیت های اقتصادی در واکنش به کرونا تعطیل شد. به همین دلیل بسیاری از فیلیپینی ها برای تامین رفاه زندگی خود به فکر کسب درآمد از ارز دیجیتال با بازی Axie Infinity پرداختند. 

به گونه ای که در حال حاضر، تبدیل به بهترین روش کسب درآمد در حوزه ارز دیجیتال از طریق الگوریتم play to earn شده است و طرفداران بی شماری در جهان دارد. 

اکسی ها در این بازی، در واقع همان آیتم هایی هستند که بر اساس تکنولوژی NFT ساخته شده اند. هر آیتم یک موجودیت منحصر به فرد داشته که می تواند تکثیر شود. برای اینکه بازی را شروع کنید بایستی سه اکسی را در اختیار داشته باشید. 

در گذشته می توانستید تنها با سه دلار، هر یک از این اکسی ها را خریده و وارد بازی شوید، اما درحال حاضر قیمت هر یک از این اکسی ها افزایش یافته و حداقل برای خرید هر یک از این اکسی ها باید 300 دلار هزینه کنید. 

بنابراین ارز دیجیتال اکسی می تواند یکی از گزینه های محبوب کاربران در حوزه ارز دیجیتال باشد. اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که خواهان کسب درآمد به صورت منظم هستید، بازی آکسی اینفینیتی، یکی از بهترین بازی های NFT بوده که می توان با الگوریتم play to earn از آن درآمد بدست آورد.

با این حال بسته به وضعیت بازی Axie Infinity، میزان درآمد می تواند متغیر باشد. قابلیتی که این بازی دارد این است که بازیکنان می توانند با بیش از 100 دلار در روز بازی کنند. با این حال هنوز به تعداد SLP می توانند درآمد کسب کنند. بازیکنانی که بتوانند SLP های کافی جمع آوری کنند می توانند به راحتی آنها را بفروشند. 

کسب درآمد ارز دیجیتال بیت کوین با بازی Lucky Dice

کسب درآمد بیت کوین با الگوریتم play to earn

بازی Lucky Dice، یک بازی رایگان محسوب می شود که با الگوریتم play to earn کار می کند و پاداش آن برای برنده شدن، بیت کوین است. هر فردی می تواند وارد این بازی شود، اما تنها کاری که باید انجام دهد این است که در وب سایت، ثبت نام کند. البته برای ثبت نام باید یک پیش پرداخت واریز کرده و سپس شروع به بازی کند.

تنها نکته ای که باید قبل از بازی آن را در نظر گرفت این است که نقش خود را با عنوان یک under و over مشخص کرده و سپس بر روی تاس کلیک کرده تا گزینه lucky dice را بچرخانید. 

استخراج ارز دیجیتال با بازی RollerCoin

طراحی بازی های استخراج به گونه ای است که حداقل میزان هش ریت را برای کاربر فراهم کند. از این طریق کاربر می تواند با انجام یک سری کارهای کوچک، موجب افزایش هش ریت شود. اما برای انجام این بازی ها نیاز به حداقل تلاش روزانه است.

RollerCoin یک بازی جذاب فکری با طراحی گرافیکی بسیار جذاب بوده که می توان با استفاده از الگوریتم play to earn درآمد کسب کرد. 

 بازی RollerCoin، کاملا رایگان بوده و می توانید با یک ثبت نام ساده از طریق فیس بوک، وارد این بازی شده و استخراج بیت کوین را شروع کنید. 

از مزایای این بازی می توان به این مورد اشاره کرد که چند بازی کوچک در این بازی وجود دارد و برای افزایش قدرت هش، باید آن را در نظر بگیرید. 

کسب درآمد از ارز دیجیتال با بازی flash

بازی های flash، از جمله بازی های سرگرم کننده ای در حوزه بازار ارز دیجیتال بوده که می توانید از طریق الگوریتم play to earn درآمد کسب کنید. یک نوع از بازی های flash، بازی Tremor Games است که این امکان را به شما می دهد که با بازی کردن کسب درآمد کنید. 

این سایت مشابه با یک سایت بازی آنلاین است، اما یک اختلاف با با بازی های آنلاین دارد و آن هم پرداخت پاداش به صورت بیت کوین است. البته این نکته را فراموش نکنید که زمانی می توانید بیت کوین های خود را برداشت کنید که به حد نصاب رسیده باشد. 

کسب درآمد از ارز دیجیتال با بازی Cash Clamber

کسب درآمد از ارز دیجیتال با بازی Cash Clamber

ارز دیجیتال برتر دیگری که کاربران از طریق الگوریتم play to earn در این ارز می توانند کسب درآمد کنند، Cash Clamber است. یک بازی جذابی است که این قابلیت را به کاربر می دهد تا بازی های خود را ساخته و با دیگر دوستان خود بازی کند. 

بازیکن این بازی می تواند به اندازه ی موفقیت خود در بازی، بیت کوین جایزه بگیرد و بعد از رسیدن به یک حد نصاب، اقدام به برداشت این بیت کوین کند. 

کسب درآمد از ارز دیجیتال با بازی موبایلی Takara

آسان ترین بازی که از طریق آن می توان کسب درآمد کرد، بازی های موبایلی است. در حال حاضر بازی های موبایلی فراوانی در بازار وجود دارد که کاربر می تواند از طریق الگوریتم play to earn از آن کسب درآمد کند. بازی Takara، قابل نصب بر روی نسخه های ios بوده که بیشترین امتیاز را برای بازی های موبایلی به همراه دارد. در این بازی می توانید بیت کوین جایزه بگیرید. البته یک نکته در مورد دریافت پاداش بیت کوین در این بازی وجود دارد و اینکه شما باید برای دریافت بیت کوین های خود بایستی حرکت کنید.

نتیجه گیری:

در دنیای امروز، روش های کسب درآمد از ارزهای دیجیتال متفاوت شده است و هیچ کس پیش بینی نمی کرد که بتوان با بازی در ارزهای دیجیتال کسب درآمد کند اما پاداشی که بلاک چین و ارزهای دیجیتال به کاربران خود داده است، توانایی کسب درآمد از ارزهای دیجیتال با بازی از طریق الگوریتم play to earn است. حوزه بلاک چین با طراحی های بسیار جالبی که در حوزه NFT ارائه داده است، علاوه بر تقویت قدرت تفکر و ایجاد سرگرمی کسب درآمد در این حوزه را برای کاربران خود ایجاد کرده است.

در این باره بیشتر بخوانید

نظر بدهید

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

0 دیدگاه

11 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
3 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
در صورت کند بودن سایت فیلترشکن خود را خاموش کنید
×بستن صفحه
پشتیبان فروش(شایان ابراهیمی)
موبایل 09304891085
موبایل 09304891085
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @9304891085
داخلی 101
پشتیبان فروش(فائزه تهرانی)
موبایل 09101364784
موبایل 09927779006
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_104
داخلی 104
پشتیبان فروش(فائزه تهرانی)
موبایل 09304890560
موبایل 09927779003
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_104
داخلی 104
پشتیبان فروش(سروش جاویدان)
موبایل 09927779006
موبایل 09927779006
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_105
داخلی 105
پشتیبان فروش(پریسا متولی)
موبایل 09192757633
موبایل 09927779005
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_29
داخلی 106
پشتیبان فروش(ایمان پوراسماعیلی)
موبایل 09909400064
موبایل 09909400064
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_por107
داخلی 107
پشتیبان فروش(ایمان پوراسماعیلی)
موبایل 09927779040
موبایل 09927779040
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_por
داخلی 107
پشتیبان فروش(علیرضا سجده)
موبایل 09304891628
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1_114
داخلی 114
پشتیبان فروش(سارا کیانی)
موبایل 09304890686
موبایل 09304890686
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1_117
داخلی 117
پشتیبان فروش(سارا کیانی)
موبایل 09927779030
موبایل 09927779030
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_117
داخلی 117
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09909400054
موبایل 09909400054
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_118
داخلی 118
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09194198792
موبایل 09194198792
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_33
داخلی 118
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09304891297
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_118
داخلی 118
اطلاعات تماس(دفتر فروش)
تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
بدون پیش شماره 90001030
اینستاگرام @alireza.mehrabii
کانال تلگرام @alirezamehrabi_com