تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال آواکس

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال آواکس
لوگو علیرضا محرابی
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال آواکس
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال

ارزهای دیجیتال، بخش جدایی ناپذیر دنیای مالی امروز هستند. آن ها با گسترش فعالیت های خود، افزایش ارزش و ثروت خود به چنان قدرتی دست یافته اند که هیچ دولتی توان مقابله با آن ها را ندارد. ارز دیجیتال آواکس با نام Avalanche و نماد AVAX در بسیاری از صرافی های معتبر معامله می شود. این ارز دیجیتال در بسیاری از زمینه ها مانند پروژه های دیفای، دارایی های مالی و معاملات کاربرد دارد. در این مقاله قصد داریم با ارز دیجیتال آواکس کمی بیشتر آشنا شویم.

آشنایی با ارز دیجیتال AVAX

ارز دیجیتال آواکس با بهره گیری از سیستم و شبکه بلاکچین اختصاصی خود دارای 3 موسس اصلی است که این پروژه را در مسیر صحیح هدایت می کنند. این پروژه در سال 2020 کار خود را آغاز کرد و پس از مدتی مورد توجه سرمایه گذاران قرار گرفت. بستر آواکس برای کاربرد های بسیاری مناسب است. از جمله کاربرد های این شبکه می توان به ایجاد برنامه های غیرمتمرکز، دارایی های دیجیتالی و معامله اشاره کرد.

آشنایی با ارز دیجیتال AVAX

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال آواکس

آواکس به دلیل آن که به تازگی در صرافی های معتبر از جمله بایننس قابل معامله شده است، هنوز نمودار قیمتی چندانی ندارد. با این وجود می توان برای تحلیل آن و شناسایی سطوح قیمتی مهم از روش های مختلفی در تحلیل ارز دیجیتال آواکس نیز استفاده کرد. ارز دیجیتال AVAX که در گذشته با نام AVA شناخته می شد، رشد بسیار زیادی را از 2 دلار تا 55 دلار تجربه کرده است. اما پس از رسیدن به این عدد با اصلاح قیمتی مطلوبی در قیمت 27 دلار معامله می شود.

پیش بینی اهداف قیمت ارز دیجیتال آواکس

در حال حاضر، نمودار آواکس پس از واکنش به کف کانال صعودی میان مدت خود و افزایش حجم معاملات در محدوده حمایتی، آماده کسب مجدد سقف تاریخی خود در قیمت 55 دلار می باشد. پس از این قیمت، می تواند هدف مثلث ادامه دهنده خود در قیمت 85 دلار را ببیند.

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram