تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال دیجی بایت

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال دیجی بایت
لوگو علیرضا محرابی
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال دیجی بایت
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال

ارزهای دیجیتال در دنیای کنونی بسیار مهم و حیاتی شده اند و بسیاری از شرکت ها، سرمایه گذاری های بسیاری در این زمینه کرده اند. همچنین برخی از آن ها از قدرت بلاکچین و ارز های دیجیتال در رشد کسب و کار خود استفاده می کنند. بنابراین بسیاری از افراد به فکر ایجاد یک توکن همه منظوره و موفق هستند تا با روانه کردن آن ثروت بالایی را کسب کنند. یکی از این توکن ها، دیجی بایت است که با نماد DGB در صرافی های معتبر قابل معامله است. در این مقاله پس از آشنایی با توکن دیجی بایت، به تحلیل تکنیکال آن خواهیم پرداخت.

معرفی توکن دیجی بایت

شبکه مورد استفاده در ارز دیجیتال دیجی بایت، یکی از سریع ترین ها در میان بهترین های بازار است. همچنین به اعتقاد برخی تحلیلگران، این توکن هنوز رشد مطلوب خود را نکرده است و می توان آینده روشنی را برای آن دید. دیجی بایت یک فورک از بیت کوین است با این تفاوت که مشکلات سنتی شبکه بیت کوین را ارث بری نمی کند. همچنین این توکن از سری الگوریتم اثبات کار یا همان POW امنیت شبکه خود را تامین می کند. تعداد کل توکن های منتشر شده از دیجی بایت 21 میلیارد واحد است.

تحلیل تکنیکال توکن دیجی بایت

اگر نگاهی به نمودار ارز های دیجیتال بیاندازیم، پیچیدگی خاصی در روند قیمت آن ها مشاهده نمی شود. بنابراین، برای تحلیل آن نیاز به استفاده از روش های پیچیده وجود ندارد و با ساده ترین روش و سطوح کلاسیک می توان، آن را تحلیل و سطوح مهم آن را شناسایی کرد و از روند آن کسب سود کرد.

تحلیل تکنیکال توکن دیجی بایت

پیش بینی اهداف قیمت توکن دیجی بایت

در زمان نگارش این مقاله، توکن دیجی بایت در محدوده قیمت 0.13 دلار در حال معامله است اما همپوشانی ارزندگی و اخبار خوب با تکنیکال جذاب برای این توکن، خبر از رشد آن در میان مدت می دهد. با افزایش حجم معاملات می توان انتظار داشت، این توکن تا محدوده قیمتی 0.29 دلار در میان مدت رشد کند و پس از آن می تواند به سمت نیم دلاری شدن برود.

در این باره بیشتر بخوانید

1 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram