تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال هیوبی

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال هیوبی
لوگو علیرضا محرابی
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال هیوبی
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال

پس از افزایش محبوبیت ارز های دیجیتال، اهمیت صرافی با امنیت بالا، پشتیبانی از ارز های دیجیتال متنوع و سرعت بالا بیشتر نمایان شد. در این میان صرافی های بسیاری شروع به فعالیت کردند که برخی از آن ها داخلی هستند وو امکان معامله در آن ها صرفا برای شهروندان خودشان امکان پذیر است، مانند صرافی های ایرانی، برخی دیگر جهانی هستند و از تمام کشور های دنیا می توان در آن ها معامله کرد. یکی از موفق ترین صرافی های بین المللی که شهرت و محبوبیت بالایی کسب کرده است، صرافی هیوبی است. چند وقتی است که این صرافی توکن خود را روانه بازار کرده است. 

معرفی کامل ارز دیجیتال هیوبی

صرافی هیوبی چیست؟

صرافی هیوبی (Huobi) یکی از صرافی های معتبر جهانی است که تیم توسعه آن در کشور چین مستقر است. موسس هیوبی سابقا در شرکت اوراکل فعالیت می کرد و یک مهندس کامپیوتر کار کشته است.  لئون لی، موسس هیوبی ایده های بزرگی در سر دارد که یکی از آن ها توکن هیوبی است که منتشر کرده است. این توکن با نماد HT در صرافی های معتبر، البته به جز رقیب اصلی خود یعنی بایننس، قابل معامله است.

تحلیل تکنیکال توکن هیوبی

توکن هیوبی بیش از دو سال است که در صرافی خود قابل معامله است. نمودار این توکن، با تمامی روش های تحلیل تکنیکال، قابل تحلیل است. اما تحلیل ارائه شده در این مقاله، به روش پرایس اکشن انجام شده است. هیوبی در یک کانال صعودی قرار داشته که در تمامی برخورد های خود با سقف و کف کانال تغییر رفتار داشته است. این توکن در حال حاضر در قیمت 18.3 دلار در معامله است.

تحلیل تکنیکال توکن هیوبی

پیش بینی اهداف قیمت توکن هیوبی

با توجه به تحلیل تکنکیال انجام شده، توکن هیوبی در کف حمایت داینامیک خود در معامله است. افزایش حجم معاملات در کنار اصلاح منطقی می تواند نشانه چرخش روند به مدار صعودی است. هیوبی در اولین گام خود هدف 26 دلار که سقف تاریخی خود است، را در پیش دارد و پس از آن می تواند تا سقف کانال بلند مدت خود در قیمت 37 دلار حرکت کند.

جمع بندی

صرافی هیوبی در میان 3 صرافی برتر جهان قرار دارد و با عرضه توکن خود توانسته است سرمایه بسیار خوبی را جذب کمپانی خود کند. این توکن در بستر اتریوم منتشر شده است و انتظار می رود با افزایش محبوبیت هیوبی و کاهش معاملات در صرافی بایننس مسیر صعودی خود را ادامه دهد.

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram