تحلیل ارز دیجیتال هیوبی

تحلیل ارز دیجیتال هیوبی
لوگو علیرضا محرابی
تحلیل ارز دیجیتال هیوبی
تحلیل ارز دیجیتال

پس از جهانی شدن محبوبیت ارز های دیجیتال، صرافی های متعددی روی کار آمدند اما همه آن ها موفقیت مشابهی را کسب نکردند. صرافی هیوبی با پشتیبانی از 280 ارز دیجیتال و قابلیت معامله آن ها، در میان 3 صرافی برتر جهان قرار دارد و چند سالی است که توکن خود را روانه بازار کرده است. پیش از انجام هر معامله ای در ارز های دیجیتال، آشنایی کافی با آن ها است. بنابراین در این مقاله به بررسی و تحلیل جامع توکن هیوبی می پردازیم.

صرافی هیوبی چه فعالیتی دارد؟

صرافی هیوبی در سال 2013 توسط یکی از کارمندان سابق اوراکل آقای لئون لی ساخته شد. این صرافی در ابتدا در کشور چین مستقر بود اما پس از ممنوعیت فعالیت آن ها در چین، به کشور سنگاپور منتقل شد. صرافی هیوبی به صورت متمرکز فعالیت کرده و ایده های بسیاری برای کسب سهم بیشتر از بازار دارد. یکی از روش هایی که برای تامین سرمایه مورد نیاز خود به کار گرفته است عرضه جهانی توکن هیوبی با نماد HT می باشد.

معرفی کلی ارز دیجیتال هیوبی

تحلیل بنیادی توکن هیوبی

صرافی هیوبی با بیش از 11 میلیارد دلار، ارزش معاملات سومین صرافی برتر در جهان می باشد و با افزایش حواشی صرافی مطرح بایننس و ممنوعیت فعالیت در آن در کشور های مختلف، روند رو به رشدی را تجربه کرده است. توکن هیوبی نیز متاثر از صرافی خود، مسیر صعودی خود را در گذر زمان حفظ کرده است و در حال حاضر با ارزش بازار بیش از 3 میلیارد دلار در جمع 50 ارز دیجیتال برتر قرار دارد.

توکن هیوبی یکی از 10 ها توکنی است که با استاندارد ERC-20 منتشر شده است و ویژگی های شبکه خود را از پدربزرگ خود یعنی اتریوم به ارث برده است. توکن هیوبی در بسیاری از صرافی ها قابل معامله است اما با توجه به رقابت بالای این صرافی با بایننس، امکان معامله آن در این صرافی وجود ندارد.

تحلیل بنیادی توکن هیوبی

تحلیل تکنیکال توکن هیوبی

به لحاظ تکنکیالی، توکن HT در مسیر صعودی خود قرار داشته و با توجه به اصلاح قیمتی در کف کانال و حمایت داینامیک در حال معامله است. مشاهده افزایش حجم معامله و شتاب روند می تواند نشانه تغییر روند به مسیر صعودی بوده و پس از آن می توان انتظار داشت به اهداف 26 دلار و سپس در بلندمدت به هدف 37 دلار برسد.

تحلیل ارز دیجیتال به زبان ساده

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram