تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال وی چین

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال وی چین
لوگو علیرضا محرابی
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال وی چین
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال

احتمالا در میان ارز های دیجیتال و توکن هایی که از تکنولوژی بلاکچین بهره می برند، جای خالی توکنی که در فناوری اینترنت اشیا کاربرد دارد حس می شد. وی چین (VeChain) یکی از بهترین نمونه هایی است که با بهره گیری از تکنولوژی بلاکچین به سراغ اینترنت اشیا رفته و در این حوزه حرف های بسیاری برای گفتن دارد.

آشنایی با ارز دیجیتال وی چین

ارز دیجیتال وی چین که با نماد VET در بازار دیده می شود، کار خود را در سال 2015 آغاز کرد. وی چین در نظر دارد، با تراشه های ساخت خود که بر روی محصولات نصب می شود، رهگیری اصالت محصول را ساده و قابل اعتماد کند. برای رسیدن به این هدف، وی چین تلاش بسیاری کرده و امروزه شرکای زیادی در این زمینه دارد. وی چین با کسب بازار از اینترنت اشیا می تواند جایگاه خود در دنیای ارز های دیجیتال را بهبود بخشد و سرمایه گذاران خود را خشنود کند.

انواع تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال وی چین

ارز دیجیتال وی چین، دارای نمودار قیمتی بوده و در وبسایت های معتبر مانند Tradingview می توان آن را تحلیل کرد. در میان معامله گران، روش های بسیار متنوعی اتخاذ می شود که می تواند برای تحلیل تکنیکال وی چین نیز کاربردی باشد. به عنوان مثال، وی چین را می توان به کمک امواج الیوت تحلیل کرد و به کمک سطوح فیبوناچی اهداف آن را تعیین کرد. همچنین می توان به کمک دو اندیکاتور روندی میانگین متحرک، از برخورد های آن ها سیگنال ورود و خروج گرفت. البته بسیاری از تحلیلگران معتقد هستند استفاده تنها از اندیکاتور ها خروجی مناسبی نخواهد داشت، بنابراین شاید این روش در ترکیب با روش کلاسیک بسیار تحلیل شما را قدرتمند کند.

انواع تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال وی چین

پیش بینی اهداف قیمت ارز دیجیتال وی چین

وی چین از ماه نوامبر سال 2020 هیچ اصلاح عمیقی نداشته است و در طول این مدت در یک رالی صعودی خود را به قیمت فعلی ( 0.135 دلار) رسانده است. بنابراین، بررسی واگرایی در اسیلاتور RSI می تواند مفید باشد. در این اسیلاتور واگرایی در سقف ها به وضوح دیده می شود و با توجه به کاهش حجم معاملات، انتظار می رود وی چین لااقل برای مدت کوتاهی اصلاح زمانی و قیمتی کند. به لحاظ تکنیکالی سطح 0.07 دلار می تواند حمایت وی چین باشد و پس از این اصلاح می تواند به سراغ اهداف خود در قیمت های 0.21 دلار و 0.25 دلار برود.

جمع بندی

پلتفرم وی چین در نظر دارد به کمک تراشه های ساخت خود، شناسایی کالای اورجینال را از تقلبی ساده کند. این ارز دیجیتال در کنار تیم قدرتمند، ایده جذاب و طرح توسعه مناسب، چارت قیمتی جذابی نیز دارد که اهداف بالایی را برای وی چین نشان می دهد.

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram