تحلیل ارز دیجیتال وی چین

تحلیل ارز دیجیتال وی چین
لوگو علیرضا محرابی
تحلیل ارز دیجیتال وی چین
تحلیل ارز دیجیتال

وی چین یکی از ارز های دیجیتالی است که در نظر دارد در زمینه زنجیره تامین و رهگیری کالا ها به تمام صنایع خدماتی را ارائه کند. این ارز دیجیتال از سال 2016 عرضه جهانی شده است و در حال حاضر در رتبه 18 از نظر ارزش بازار قرار دارد. در ادامه پس از معرفی کامل تری از این ارز دیجیتال، به بررسی تحلیل بنیادی و تحلیل تکنیکال آن خواهیم پرداخت.

معرفی ارز دیجیتال VeChain

ارز دیجیتال وی چین، از جمله رمز ارز هایی است که از بلاکچین اختصاصی خود قدرت می گیرد. همچنین ون (VEN) از جمله توکن هایی است که از بستر ERC-20 به این بستر منتقل شده است. وی چین به طور کامل بر روی غیرمتمرکز سازی  تمرکز نکرده است و از الگوریتم خود با نام اثبات اعتبار یا POA بهره می برد.

تحلیل بنیادی ارز دیجیتال وی چین

وی چین ارزش بازار مناسبی دارد و از این نظر همواره می توان آن را در میان 20 ارز دیجیتال برتر مشاهده کرد. این ارز دیجیتال در وبسایت رتبه دهی فیکاس (FCAS) توانسته است امتیاز 835 را کسب کند. برای درک بهتر این موضوع کافی است بدانید که اتریوم به عنوان ارزنده ترین ارز دیجیتال 969 امتیاز کسب کرده است.

تحلیل بنیادی ارز دیجیتال وی چین

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال وی چین

روند کلی وی چین صعودی است. اما در این مسیر اصلاح زیادی را تجربه نکرده است. بنابراین، برای ادامه این روند، ممکن است اصلاح زمانی و قیمتی در کوتاه مدت تجربه کند. به نظر می رسد در صورت اصلاح سطح استاتیک 0.07 دلار موجب برگشت قیمت به روند صعودی شده و به سمت اهداف 0.21 دلار و 0.25 دلار برساند.

جمع بندی

ارز دیجیتال وی چین، رشد بسیاری را در قیمت خود تجربه کرده است. این رشد اتفاقی نبوده و با توجه به بیناد بسیار خوب این رمز ارز و همچنین افزایش توجه سرمایه گذاران، توانسته است خود را در میان 20 ارز دیجیتال برتر قرار دهد. وی چین برای حفظ و بهبود این جایگاه باید بار رقبای خود بجنگد تا سهم بیشتری از بازار را تصاحب کند.

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram