تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال استلار

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال استلار
لوگو علیرضا محرابی
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال استلار
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال

ارز دیجیتال استلار یا Stellar با نماد اختصاری XLM یکی از محبوب ترین ارز های دیجیتالی است که پتانسیل خود را به همه اثبات کرده است. ارز دیجیتال استلار جزو رمز ارز های استخراج پیذیری است که بر روی پروژه های غیرمتمرکز تمرکز دارد. در این مقاله قصد داریم به تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال استلار بپردازیم.

انواع تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال استلار

برای تحلیل ارز دیجیتال استلار روشی که به کار گرفته شده است، پرایس اکشن است. اگرچه معامله گان می توانند از روش های دیگری از جمله روش کلاسیک، امواج الیوت یا صرفا بر اساس ایچی موکو معامله کنند. تحلیل به کمک هر یک از این روش ها ممکن است کمی در تعیین اهداف و حد ضرر متفاوت باشد. اگر چه این اختلافات جزو زیبایی های بازار ارز دیجیتال است.

روش پرایش اکشن، بر اساس رفتار قیمت، منطق بازار و واقعیت های موجود معامله می کند. این روش به دلیل دقت بالا، سادگی یادگیری و سرعت بالا در ارائه سیگنال بسیار محبوب و پرطرفدار است.

انواع تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال استلار

پیش بینی اهداف قیمت ارز دیجیتال استلار

با بررسی تحلیل ارز دیجیتال استلار از نوع تکنیکال می توان متوجه شد که قیمت در محدوده 0.4 دلار و 0.44 دلار منطقه رنج قرار دارد. بنابراین برای ورود به این ارز دیجیتال ابتدا نیاز است قیمت در بالای 0.44 تثبیت شود و پس از آن به سمت اهداف خود در قیمت های 53 سنت و 70 سنت حرکت کند. 

معرفی بهترین اندیکاتور در تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال استلار

هنگام تحلیل، برای افزایش اعتبار، از دو اندیکاتور rsi و میانگین متحرک نمایی استفاده شده است. این دو اندیکاتور می توانند اتمام یک روند و شروع روند جدید را به خوبی تایید کنند. پیشنهاد می شود از میانگین متحرک برای ارز دیجیتال استلار در اعداد 20 و 100 برای تایم فریم یک ساعته استفاده شود.

جمع بندی

ارز دیجیتال استلار به لحاظ تکنیکالی در محدوده رنج قرار داشته و قبل از خروج از این محدوده نمی توان به آن ورود کرد. اما باید توجه کرد که استلار، یک ارز دیجیتال ارزشمند بوده و پتانسیل خود برای کسب قیمت های بالا را به خوبی اثبات کرده است.

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram