1. صفحه اصلی
  2. ارزهای دیجیتال
  3. ارزهای دیجیتال بازی
  4. ارز دیجیتال Illuvium

ارز دیجیتال Illuvium

آخرین بروزرسانی

قیمت‌لحظه‌ای
به‌دلار Dollar
59.6073
تغییر در یک ساعت -1.2
تغییر در یک روز -0.86
تغییر در یک هفته -11.53
تغییر در یک ماه -18.46
تغییر در دو ماه -5.05
تغییر در سه ماه 55.41
رتبه در بازار 184
وب سایت https://illuvium.io/
معاملات روزانه 14,820,031
حجم بازار 147,213,193
سکه در گردش 2,469,715 ILV
عرضه کل 10,000,000
صفحات رسمی
صفحه پروژه در Github
عنوان توضیحات
نام ارزدیجیتالIlluvium
نماد ارزدیجیتالILV
دسته ارز دیجیتالارز دیجیتال بازی
هدف به وجود آمدنبرای توسعه بازی Illuvium

بازی های بلاک چین چیز جدیدی نیستند. در واقع، صدها مورد از آنها موجود است اما تا به امروز، ما هنوز بازی را ندیده‌ ایم که بتوان آن را یک بازی با عنوان AAA واقعی و با جذابیت وسیع در نظر گرفت. با این حال، با ورود ایلوویوم و ارز دیجیتال Illuvium، این موضوع ممکن است برای مدت طولانی‌ تری صدق نکند و این بازی بتواند به رتبه عالی دست پیدا کند. البته بسیاری از بازی های مبتنی بر بلاک چین به موفقیت های زیادی دست یافته اند: مانند CryptoKitties، My Crypto Heroes، Axie Infinity و موارد دیگر که با موفقیت تعداد قابل توجهی از بازیکنان را جذب کرده اند. 

ایلوویوم چیست؟

ارز دیجیتال Illuvium

ایلوویوم و ارز دیجیتال Illuvium یک استودیوی بازی سازی غیرمتمرکز است که بازی های آنلاین را با ارز دیجیتال ادغام می کند. آن‌ها NFTهای منحصربه ‌فرد کاربردی، در حال تکامل و با ارزش تولیدی بالا را ایجاد می ‌کنند که در دنیایی از الگوریتم های play-to-earn قابل بازی هستند.

ارز دیجیتال Illuvium، اولین بازی در حال توسعه این استودیو و اولین بازی با عنوان AAA مبتنی بر بلاک چین اتریوم است که گرافیکی با کیفیت بالا و گیم پلی اعتیاد آور ارائه می دهد. مجموعه غیرمتمرکز NFT و بازی نبرد خودکار آنها بر روی شبکه اتریوم ساخته شده و با راه حل لایه دو ImmutableX بسیار مقیاس پذیر ادغام شده است. ImmutableX به بازیکنان ایلوویوم امکان دسترسی به هزینه‌های صفر گس برای استخراج یا مبادله دارایی‌ ها و همچنین زمان ‌های تراکنش فرعی را می ‌دهد که همگی توسط کاربر حفظ می‌شوند. پیدایش ایلوویوم تمایل به ساخت یک بازی کلکسیونی NFT بود که باز، شفاف و توسط جامعه اداره می شود.

درواقع بازی ایلوویوم و ارز دیجیتال Illuvium یک بازی جنگی فانتزی جهان باز است که اغلب به عنوان اولین بازی AAA در اتریوم تبلیغ می شود. به نظر می رسد از طریق طیف وسیعی از ویژگی های جمع آوری و معامله، منبع سرگرمی را برای گیمرهای معمولی و طرفداران سخت افزار DeFi فراهم کند. در دنیای ایلوویوم موجوداتی به نام ایلوویال زندگی می ‌کنند که می‌ توانند توسط بازیکنانی که در نبرد بهترین ‌شان را می ‌برند دستگیر شوند و به آنها کمک کنند. از آن زمان به بعد، آنها به بخشی وفادار از مجموعه بازیکنان تبدیل می شوند و می توانند در هنگام مبارزه با ماجراجویان دیگر به عنوان بخشی از گیم پلی جنگنده خودکار Illuvium استفاده شوند.

این بازی تلفیقی بین یک بازی اکتشافی جهان باز و یک بازی نبرد PVP است. بازیکنان می توانند وقت خود را صرف کاوش در دنیای وسیع بازی یا ساختن تیم جانوران قدرتمند خود کنند.

ایلوویوم از سال 2020 در حال توسعه است و توسط یک تیم جهانی متشکل از بیش از 40 نفر، از جمله بنیانگذاران آن (کایران وارویک کارآفرین و پذیرنده اولیه ارزهای دیجیتال و برادرش آرون وارویک طراح بازی باتجربه) در حال ساخت است. 

توکن ILV توکن اصلی ارز دیجیتال Illuvium در اکوسیستم ایلوویوم کاربردهای زیادی دارد. این توکن یک توکن اصلی است که برای پاداش دادن به بازیکنان برای دستاوردهای درون بازی‌ شان استفاده می‌ شود، به بازیکنان امکان می ‌دهد تا سهم خود را از Illuvium Vault دریافت کنند. این توکن همچنین برای شرکت در اداره بازی از طریق سازمان غیرمتمرکز خودگردان ایلوویوم (DAO) استفاده می ‌شود.

توکن sILV و ILV چیست؟

توکن ILV

توکن $ILV یک توکن حاکمیتی است، به این معنی که هر کسی که توکن را در اختیار دارد می تواند در مورد پیشنهادهایی که موجب توسعه و بهبود بازی می شود، رأی دهد. دارندگان توکن $ILV همچنین می‌توانند در پروتکل شریک شوند تا بخشی از درآمدهای درون بازی خود را دریافت کنند . $ILV یک توکن ERC-20 است که برای ارائه دهندگان نقدینگی در صرافی غیرمتمرکز $ILV صادر شده است. برای به دست آوردن توکن ها، باید به تب Invest در illuvium.io بروید. sILV  یک توکن ILV مصنوعی است و برای مواردی به عنوان ارز درون بازی استفاده می شود. می توان این توکن را با قرار دادن توکن $ILV در پروتکل به دست آورد. 

پیش فرض بازی چیست؟

ایلوویوم، دنیایی به طرز عجیبی پوشیده با زمین های وسیع و صعب العبور است. این دنیا که از هر طرف توسط اقیانوس ها قفل شده است، پر از معماهای جذاب است. جامعه شما که از زمان های بسیار قدیم یک مستعمره فضاپیمایی است، به این سیاره رسیده است و نمی تواند از آن خارج شود. شما یک شکارچی هستید، همانطور که دیگر مستعمره نشینان جامعه شما یک شکارچی هستند. در محاصره سرنخ‌ها، شما با هم کار می‌ کنید تا معمای آنچه در اینجا اتفاق افتاده است را حل کنید. بقایای یک تمدن باستانی به معنای واقعی کلمه در مناظر این بازی تعبیه شده است. ستون ‌های سفید در دوردست می ‌درخشند و به فناوری از دست رفته ای اشاره می‌ کنند کهدیگر وجود ندارد. موجودات بومی که سیاره را پر می کنند، موجوداتی خداگونه که با قدرت های ذاتی بر قلمرو تسلط دارند، سرنخ جمعی و هسته اصلی این رمز و راز هستند. شما باید آنها را شکار کنید، آنها را دستگیر کنید و تاریخ این دنیای گمشده را کشف کنید.

بازی چگونه اداره می شود؟

شورای ایلوویناتی (Illuvinati) نهاد حاکم بر بازی است، نمایندگان توسط دارندگان توکن $ILV انتخاب می شوند. بخش بزرگی از چارچوب حاکمیتی از پروتکل Synthetix الهام گرفته شده است. دارندگان $ILV می توانند اعضای شورا را به عنوان نماینده انتخاب کنند و از یک فرآیند رای گیری درجه دوم برای رای دادن به پیشنهادات استفاده می شود. شورای ایلوویناتی مدل اولیه حکمرانی ایلوویوم و در معرض تغییر است. ایلوویوم در تلاش است تا بهترین مدل‌های حکمرانی غیرمتمرکز را پیاده‌سازی کند.

ایلوویوم چگونه کار می کند؟

بازی ILVTOKEN

اگرچه ارز دیجیتال Illuvium دارای عناصر مبتنی بر بلاک چین است، اما بیشتر شبیه یک بازی ویدئویی تمام عیار بوده که از طریق یک برنامه دسکتاپ قابل دسترسی است، اما همچنین دارای طیف وسیعی از برنامه های پشتیبانی کننده DeFi نیز است، از جمله ییلد فارمینگ و مبادلات غیرمتمرکز.

بازیکنان در مناظر ایلوویوم پرسه می زنند و با ایلوویال ها و سایر بازیکنان مبارزه می کنند، در ماموریت ها و چالش های روزانه و در خط داستانی مشترک آن شرکت می کنند. آنها در طول سفر خود، Illuvials را جمع آوری می کنند که دارای طیف وسیعی از ویژگی ها هستند که آنها را از نظر کمیابی، سودمندی و مطلوبیت متمایز می کند. هر ایلوویال توسط یک توکن غیرقابل تعویض منحصر به فرد (NFT) نشان داده می ‌شود و می‌ توان آن را آزادانه در پلتفرم‌ های صرافی های خارجی و IlluviDEX بدون کارمزد گس معامله کرد. آنها همچنین می توانند به اشکال قوی تر ترکیب شوند و در انواع معمولی، هولوگرافیک و هولوگرافیک تیره که به طور قابل توجهی کمیاب تر هستند وجود داشته باشند. این بازی دارای جریان‌های درآمدی متنوعی است که عمدتاً از خرید اقلام درون بازی، اجزای سازنده و لوازم به دست می ‌آیند. 100٪ از این درآمد به عنوان پاداش برای کسانی که توکن های ILV را از طریق سیستم خرید ILV به اشتراک می گذارند، توزیع می شود.

برنامه استیکینگ برای $ ILV چیست؟

دارندگان ارز دیجیتال Illuvium می توانند توکن های خود را به استیک کرده و از شبکه جوایزی کسب کنند. 100٪ از درآمدهای درون بازی به صورت $ILV بین سهامداران توزیع می شود. در مجموع 3 میلیون توکن ILV در یک دوره سه ساله توزیع خواهد شد. جوایز $ILV مشمول یک دوره قفل 12 ماهه است. sILV را می توان بلافاصله برای گیم پلی ادعا کرد و استفاده کرد.

به عبارت دیگر استیک ILV نسبتا آسان است و برای پرداخت هزینه گس به کیف پول اتریوم سازگار حاوی $ILV و $ETH نیاز دارد. برای شروع، به برگه Staking در staking.illuvium.io بروید تا توکن‌های $ILV خود را تأیید و استیک کنید.

سلب مسئولیت
این صفحه صرفا جهت معرفی،تحلیل و اطلاعات قیمتی پروژه‌های فعال در حوزه ارزهای دیجیتال می باشد.
و به هیچ وجه پیشنهاد سرمایه‌گذاری یا مورد تایید بودن پروژه توسط تیم آموزشی علیرضا محرابی نمی باشد. بدیهی است که مسئولیت سرمایه‌گذاری، خرید و فروش هر پروژه تماما برعهده شخص سرمایه گذار می باشد و تیم آموزشی علیرضا محرابی تنها به‌عنوان مرجعی جهت نمایش اطلاعات قیمتی و اخبار پیرامون این پروژه‌‌ها عمل می‌کند.

نظر بدهید

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

0 دیدگاه

4 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
1 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
در صورت کند بودن سایت فیلترشکن خود را خاموش کنید
عیــدیــت رو از علیرضــا محـــرابی بگـیـر ! (کلیک کنید)
×بستن صفحه
پشتیبان فروش(مریم حسنی)
موبایل 09104737258
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_17
داخلی 101
پشتیبان فروش(الهام فرامرزی)
موبایل 09101364784
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 102
پشتیبان فروش(سعید کاویانی)
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_44
داخلی 116
پشتیبان فروش(پریسا متولی)
موبایل 09192757633
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_29
داخلی 106
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09194198792
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_33
داخلی 118
پشتیبان فروش(پریسا مولودی)
موبایل 09304890686
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_20
داخلی 117
پشتیبان فروش(داوود فخری)
موبایل 09192353887
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_27
داخلی 109
پشتیبان فروش(علی صفری)
موبایل 09034561556
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_21
داخلی 103
سبد گردانی(احمد یاراحمدی)
موبایل 09037236791
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_39
داخلی 203
سبدگردانی(فاطمه باقرزاده)
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_7
داخلی 201
سبدگردانی(فاطمه باقرزاده)
موبایل 09037298168
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_37
داخلی 205
اطلاعات تماس(دفتر فروش)
تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
اینستاگرام @alireza.mehrabii
کانال تلگرام @alirezamehrabi_com