1. صفحه اصلی
  2. ارزهای دیجیتال
  3. ارزهای دیجیتال پلتفرم قرارداد هوشمند
  4. ارز دیجیتال مون‌ ریور

ارز دیجیتال مون‌ ریور

آخرین بروزرسانی

قیمت‌لحظه‌ای
به‌دلار Dollar
10.992
تغییر در یک ساعت -0.89
تغییر در یک روز -0.79
تغییر در یک هفته -3.21
تغییر در یک ماه 4.73
تغییر در دو ماه -30.32
تغییر در سه ماه -14.78
رتبه در بازار 373
معاملات روزانه 5,833,253
حجم بازار 99,361,310
سکه در گردش 9,053,826 MOVR
عرضه کل 0
صفحات رسمی
صفحه پروژه در Github https://github.com/PureStake/moonbeam
عنوان توضیحات
نام ارزدیجیتالMoonriver
نماد ارزدیجیتالMOVR
دسته ارز دیجیتالقرارداد هوشمند
هدف به وجود آمدنتسریع در انتقال اطلاعات
تعداد سکه ها
  • 10,000,000

ارز دیجیتال مون ریور (MOVR) یک پلت فرم قرارداد هوشمند غیرمتمرکز است که به عنوان شبکه Moonriver شناخته می شود. توکن MOVR برای حفظ پلت فرم Moonriver استفاده می ‌شود و نقش عمده‌ ای در ایجاد انگیزه در گره‌ ها، تسهیل حاکمیت، پرداخت‌ های مربوط به تراکنش‌ ها و سایر عملکردهای مهم دارد. در این مطلب در مورد ارز دیجیتال مون ریور، ویژگی های منحصر به فرد و چشم انداز این ارز صحبت خواهیم کرد و نگاهی هم به موارد کاربرد ارز دیجیتال مون ریور و چشم انداز آینده این ارز خواهیم داشت.

پیشینه مون ریور (MOVR)

ارز دیجیتال مون ریور

پولکادات در حال حاضر یکی از قوی ‌ترین شبکه‌ های بلاک چین موجود به شمار می رود. شبکه Polkadot به جای داشتن یک زنجیره، دارای یک سری زنجیره های بزرگ است که کاربران می توانند داده ها را با سرعت و کارایی بالا انتقال دهند. پولکادات یک شبکه نوآورانه است که توسعه دهندگان اغلب می خواهند بخشی از آن باشند. دریافت یک پروژه در Polkadot به این معنی است که آن پروژه می تواند با کارایی که در زنجیره های دیگر ارائه نشده است، کار کند. Moonriver یکی از جدیدترین پروژه‌ های تحت حمایت پولکادات است و سرمایه‌گذاران به دنبال خرید ارز دیجیتال مون ریور(MOVR) هستند.

زنجیره هم نژاد پولکادات، کوساما، درست مانند پولکادات عمل می‌ کند. شما می توانید ارتباط کوساما با پولکادات را مانند رابطه یک تیم بیسبال در لیگ کوچک با شعبه لیگ اصلی آنها در نظر بگیرید که یک نوع زمین بازی آزمایشی را برای توسعه دهندگان ارائه می دهد و به هر پروژه، پاراچین مخصوص خود را می دهد تا قبل از حرکت به شبکه اصلی خود را آزمایش کنند. هر توسعه ‌دهنده‌ ای که می‌ خواهد در پولکادات حضور داشته باشد، ابتدا در کوساما آزمایش می شود. در آنجا، آنها می توانند تمام پیچیدگی ها را حل کنند.

کوساما به تنهایی میزبان حدود 100 پاراچین است، به این معنی که یک باشگاه انحصاری برای ورود به شبکه اصلی است. پروژه ای که یک شبکه آزمایشی را در کوساما ایمن می کند قطعاً ارزش توجه دارد و Moonriver نیز از این قاعده مستثنی نیست. شبکه Moonriver، یکی از جدیدترین مالکان پاراچین کوساما، در اواسط آگوست 2021 راه اندازی شد.

ارز دیجیتال مون ریور به عنوان شبکه جدید Moonbeam

ارز دیجیتال مون ریور movr

همانطور که کوساما به عنوان هم نژاد کوچکتر پولکادات عمل می کند، ارز دیجیتال مون ریور نیز به عنوان هم نژاد برای پروژه بزرگتری به نام Moonbeam عمل می کند که در حال حاضر در Polkadot است. به نظر می‌رسد Moonbeam با ترکیب قابلیت‌ قرارداد هوشمند موجود در اتریوم با مقیاس ‌پذیری بالایی که توسط شبکه چند زنجیره ‌ای پولکادات ارائه می‌ شود، جایگزینی برای سایر پروژه های توسعه ‌دهنده ارائه کند.

بنابراین مون ریور محل آزمایش Moonbeam است. کد جدیدی که قرار است در شبکه پیاده سازی شود ابتدا به آنجا ارسال می شود. توسعه دهندگان می توانند قبل از ارسال هرچیزی به شبکه اصلی Moonbeam، باگ های موجود در مون ریور را برطرف کنند.

پولکادات و کوساما شبکه‌ های معتبری در فضای بلاک چین هستند و پروژه‌ هایی که در آنجا پیاده سازی می شوند ارزش بررسی دارند. پس جای تعجب نیست که سرمایه گذاران در ارز دیجیتال Moonriver (MOVR) زیاد باشند. سرمایه گذارانی که به دنبال خرید MOVR خود هستند، گزینه های زیادی دارند. مهم ‌تر از همه، صرافی‌های Kraken و KuCoin میزبان MOVR هستند.

 ارز دیجیتال مون ریور چگونه کار می کند؟

مون ریور ایجاد شد تا به عنوان محیط بلاکچینی سازگار با اتریوم در شبکه کوساما (KSM) باشد. اصل اساسی پشت شبکه Moonriver این است که به عنوان یک پلتفرم قرارداد هوشمند عمل کند. این پلتفرم یک هاب یک مرحله ای را برای کاربران خود فراهم می کند تا با استفاده از آن DAppهای اتریوم را بدون نیاز به پیکربندی آنها در شبکه Karura مستقر کنند. این کار امکان پذیر است زیرا فرآیند استقرار با حداقل اصطکاک در یک محیط بستر ارائه شده توسط شبکه Moonriver تکمیل خواهد شد. 

شبکه Moonriver پیاده ‌سازی EVM (یک روش پرداخت مبتنی بر استاندارد فنی برای کارت‌ های پرداخت هوشمند)را فراهم می ‌کند زیرا به قراردادهای هوشمند مبتنی بر اتریوم اجازه می‌ دهد تا به محیط کوساما منتقل شوند. همچنین امکان ایجاد پل‌ هایی در داخل شبکه را فراهم می ‌کند که می ‌توانند برای مشاهده وضعیت، انتقال توکن ها و تسهیل فرآیند ارتباط بین زنجیره‌ های مختلف مورد استفاده قرار گیرند. پلتفرم ارز دیجیتال مون ریور همچنین امکان ادغام های مختلف را از طریق عملکرد API سازگار با Web3 خود فراهم می کند، یک نمونه محبوب کیف پول اتریوم Metamask و سایر ابزارهای محبوب مبتنی بر اتریوم است که کاربران می توانند با Moonriver استفاده کنند.

چشم انداز ارز دیجیتال مون ریور

چشم انداز ارز دیجیتال (MOVR) مانند چشم انداز ماه است. سازندگان بنیاد Moonbeam دیدگاه خود را برای ایجاد پلتفرمی که از زنجیره های متعدد برای تسهیل تعداد زیادی از کاربران و دارایی ها پشتیبانی می کند، توضیح داده اند. برای دستیابی به این هدف، Moonbeam یک پلت فرم قرارداد هوشمند ایجاد کرده است که با EVM سازگار است و از توسعه برنامه‌ های غیرمتمرکز (dApps) پشتیبانی می‌ کند.

در حال حاضر، پلتفرم‌ های قراردادهای هوشمند در یک شبکه زنجیره‌ ای متقابل نیستند، با این حال، تغییر به این شبکه زنجیره ای متقابل، به توسعه‌ دهندگان این امکان را می ‌دهد تا بار کاری خود را به Moonbeam منتقل کنند و دامنه برنامه‌ های خود را برای دارایی ‌ها و کاربران جدید در چندین زنجیره افزایش دهند.

ویژگی های منحصر به فرد ارز دیجیتال مون ریور

ویژگی های ارز دیجیتال مون ریور

استیکینگ

حداقل پنج توکن MOVR را می توان در شبکه استیک کرد. زمان پرداخت پاداش به دو دور تنظیم شده است که هر دور در مجموع شامل 300 بلوک است که تقریباً 1 ساعت برای تکمیل طول می کشد.

جوایز بین تایید کننده ها و شرکت کنندگان توزیع می شود. تاییدکنندگان بلوک‌ ها را تولید می‌کنند و تراکنش‌ ها را از کاربران جمع ‌آوری می‌کنند تا شواهدی برای انتقال فرآیند اعتبارسنجی ایجاد کنند. شرکت کنندگان، دارندگان توکن MOVR هستند که توکن‌های خود را در شبکه Moonriver در اختیار دارند و به اشتراک می‌گذارند و برای تایید کنندگان انتخابی خود تضمین می‌کنند.

پاداش های داده شده به وثیقه گذار با تورم سالانه 20 درصد تعیین شده است. در همین حال، به شرکت کنندگان پاداش ‌های متغیری متناسب با مقدار توکن‌ هایی که در استخر جایزه قرار داده شده است، ارائه می ‌شود.

حاکمیت

دارندگان MOVR قدرت اداره شبکه Moonriver را دارند. آنها می توانند پیشنهادات خود را ارائه دهند، همه پرسی برگزار کنند، دوره های راه اندازی همه پرسی عمومی را تعیین کنند، دوره های رای گیری سریع را تعیین کنند و قدرت رای خود را به حساب های دیگر تفویض کنند.

خزانه داری

خزانه داری جامعه برای تسهیل پیشنهادات مصوب شورای حکومتی ایجاد خواهد شد. بودجه آن توسط درصد مشخصی از کارمزد تراکنش های شبکه تامین می شود. قسمت منحصر به فرد در مورد این ویژگی این است که هر شبکه ای که مبتنی بر Moonbeam است دارای خزانه شخصی است که مدیریت آسان تر و تخصیص بودجه به پیشنهادات مصوب شورای حاکمیت را می دهد.

موارد استفاده توکن MOVR

MOVR توکن ابزاری در شبکه Moonriver است. می توان از آن برای انجام عملکردهای مختلف استفاده کرد. برخی از آنها عبارتند از:

ایجاد انگیزه برای تاییدکنندگان و تسهیل در ایجاد زیرساخت ‌های گره غیرمتمرکز شبکه Moonriver.

پرداخت هزینه تراکنش ها و سایر فعالیت ها در شبکه Moonriver.

ارائه یک مکانیسم حاکمیت زنجیره ای که به کاربران امکان می دهد در فعالیت های حاکمیتی، مانند رای دادن به اعضای شورا و پیشنهاد به روز رسانی شبکه شرکت کنند.

تسهیل عملکرد اندازه گیری گس در اجرای قرارداد هوشمند.

Moonriver (MOVR) Tokenomics

مون ریور توکنومیک

مجموع عرضه توکن های ارز دیجیتال مون ریور 10 میلیون است. تخصیص توکن به صورت زیر خواهد بود:

40٪ به طرح های اجتماعی و ذخیره اسلات پاراچین.

30٪ به وام جمعی پاراچین.

24.5٪ به سرپرستی و پذیرش بلند مدت شبکه.

4.5٪ به برنامه پذیرش توسعه دهنده.

0.5٪ به خزانه.

0.5٪ به ذخیره اوراق قرضه پاراچین.

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال مون ریور و چشم انداز آینده

درهنگام نگارش این مقاله قیمت ارز دیجیتال مون ریور از حدود 375 دلار ماه سپتامبر به 208 دلار در دسامبر رسیده است. اینکه ارز دیجیتال مون ریور(MOVR) در آینده نزدیک به 500 دلار خواهد رسید یا خیر به عوامل زیادی بستگی دارد.

با سقوط بیت کوین و به دلیل هبستگی بازار، کل بازار کریپتو روند سقوط و نزولی را دارد. با این روند نزولی باید دید توکن مورد نظر نیز آسیب دیده یا نه و یک نکته خیلی مهم دیگر این است که ارز دیجیتال مون ریور (MOVR) هنوز در Binance که بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان است، فهرست نشده است. اگر این اتفاق بیفتد، دارندگان MOVR ممکن است انتظار داشته باشند که قیمت این ارز بالا برود.

علیرغم پتانسیل عظیم توکن MOVR، بازار همچنان نزولی و بسیار پرنوسان است، که تعیین جهت متمایل شدن آن به سمت صعودی یا نزولی بودن را بسیار دشوار می کند. بنابراین، توصیه می شود قبل از سرمایه گذاری در این توکن، نظر کارشناسان ارزهای دیجیتال را دنبال کنید.

سلب مسئولیت
این صفحه صرفا جهت معرفی،تحلیل و اطلاعات قیمتی پروژه‌های فعال در حوزه ارزهای دیجیتال می باشد.
و به هیچ وجه پیشنهاد سرمایه‌گذاری یا مورد تایید بودن پروژه توسط تیم آموزشی علیرضا محرابی نمی باشد. بدیهی است که مسئولیت سرمایه‌گذاری، خرید و فروش هر پروژه تماما برعهده شخص سرمایه گذار می باشد و تیم آموزشی علیرضا محرابی تنها به‌عنوان مرجعی جهت نمایش اطلاعات قیمتی و اخبار پیرامون این پروژه‌‌ها عمل می‌کند.

نظر بدهید

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

0 دیدگاه

11 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
در صورت کند بودن سایت فیلترشکن خود را خاموش کنید
×بستن صفحه
پشتیبان فروش(شایان ابراهیمی)
موبایل 09304891085
موبایل 09304891085
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @9304891085
داخلی 101
پشتیبان فروش(فائزه تهرانی)
موبایل 09101364784
موبایل 09927779006
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_104
داخلی 104
پشتیبان فروش(فائزه تهرانی)
موبایل 09304890560
موبایل 09927779003
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_104
داخلی 104
پشتیبان فروش(سروش جاویدان)
موبایل 09927779006
موبایل 09927779006
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_105
داخلی 105
پشتیبان فروش(پریسا متولی)
موبایل 09192757633
موبایل 09927779005
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_29
داخلی 106
پشتیبان فروش(ایمان پوراسماعیلی)
موبایل 09909400064
موبایل 09909400064
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_por107
داخلی 107
پشتیبان فروش(ایمان پوراسماعیلی)
موبایل 09927779040
موبایل 09927779040
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_por
داخلی 107
پشتیبان فروش(علیرضا سجده)
موبایل 09304891628
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1_114
داخلی 114
پشتیبان فروش(سارا کیانی)
موبایل 09304890686
موبایل 09304890686
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1_117
داخلی 117
پشتیبان فروش(سارا کیانی)
موبایل 09927779030
موبایل 09927779030
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_117
داخلی 117
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09909400054
موبایل 09909400054
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_118
داخلی 118
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09194198792
موبایل 09194198792
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @armteam_admin_33
داخلی 118
پشتیبان فروش(یوسف فرخنده)
موبایل 09304891297
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_2_118
داخلی 118
اطلاعات تماس(دفتر فروش)
تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
بدون پیش شماره 90001030
اینستاگرام @alireza.mehrabii
کانال تلگرام @alirezamehrabi_com