1. صفحه اصلی
  2. مقالات ارز دیجیتال
  3. تحلیل ارز دیجیتال
  4. تحلیل ارز دیجیتال فایل کوین

تحلیل ارز دیجیتال فایل کوین

تحلیل ارز دیجیتال فایل کوین
لوگو علیرضا محرابی
تحلیل ارز دیجیتال فایل کوین
تحلیل ارز دیجیتال

برای بررسی و تحلیل ارز دیجیتال فایل کوین تا پایان این مقاله همراه ما باشید. فایل کوین یکی از بهترین ارزهای دیجیتالی است که در سال های اخیر به بازار معرفی شده است. فایل کوین که با هدف کسب بازار ذخیره سازی به مدان آمده است، توانسته است در میان بهترین های بازار و در رتبه سیزدهم قرار بگیرد. بنابراین بررسی فایل کوین می تواند این حقیقت را شفاف تر کند و به سرمایه گذاران امکان سرمایه گذاری را فراهم کند.

فایل کوین چیست؟

نظر برخی افراد در خصوص فایل کوین

ارز دیجیتال فایل کوین از جمله رمز ارز هایی است که قابلیت استخراج داشته و به کمک شبکه بلاکچین خود، امکان ذخیره سازی غیرمتمرکز را فراهم می کند. خالق این ارز دیجیتال آقای خوان بنت می باشد. او معتقد است آینده به سوی ذخیره سازی به این شکل خواهد رفت و فایل کوین توانایی فراهم کردن بستر چنین کاری را دارد.

قابلیت استخراج

ارز دیجیتال فایل کوین شبکه بسیار قدرتمندی داشته که به لطف وجود ماینر ها و سختی شبکه آن می توان گفت از این نظر فایل کوین جزو بهترین ارز های دیجیتال و رتبه 6 را میان ارز های دیجیتال استخراج پذیر دارد. 70 درصد از اقتصاد فایل کوین توسط ماینر ها تامین می شود.

رقبای فایل کوین در ذخیره سازی

شاید بتوان اصلی ترین رقیب فایل کوین در ذخیره سازی و اشتراک گذاری اطلاعات به صورت غیر متمرکز را بیت تورنت (BitTorrent) دانست. ارز دیجیتال بیت تورنت پروژه خوبی داشته و تلاش بسیار زیادی برا کسب سهم بازار بیشتر کرده است. با این وجود، پیش بینی می شود با رشد درخواست برای فضای ذخیره در شبکه فایل کوین، بتواند اصلی ترین ارز دیجیتال در این زمینه باشد.

نظر برخی افراد در خصوص فایل کوین

پیتر سیلاگی یکی از افرادی است که در توسعه پروژه ارز دیجیتال اتریوم نقش برجسته ای دارد. سیلاگی اخیرا در صفحه توییتر خود اعلام کرده است که پروژه فایل کوین بسیار پیچیده بوده و ایده ی آن بی نظیر است. اما بهتر است نظر خوان بنت (Joan Benet) را نیز بدانیم. بنت، خالق فایل کوین معتقد است آینده از آن اینترنت است. بنابراین مهم است که در فضای اینترنت بتوان فایل ها، داده ها و اطلاعات را به صورت ایمن و بدون واسطه ذخیره سازی کرد، تا خیالمان راحت باشد. خوان بنت با هدف تصاحب کامل این بازار پا به میدان ارز های دیجیتال گذاشته است.

وایت پیپر فایل کوین

خوشبختانه فایل کوین، وایت پیپر بسیار خوبی داشته که فهم و درک ان برای عموم سرمایه گذاران ساده است. بنابراین پیشنهاد می کنم در صورت علاقه، وایت پیپر فایل کوین را در سایت رسمی آن مطالعه کنید. در پروتکل فایل کوین، تامین کنندگان فضای ذخیره سازی، باید بتوانند مشتری های خود را متقاعد به ذخیره اطلاعات خود در شبکه بلاکچین فایل کوین کنند. به این کار اصطلاحا شبکه اثبات ذخیره یا Proof Of Storage یا (POS) گفته می شود.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال فایل کوین

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال فایل کوین

از دیدگاه تکنیکالی ارز دیجیتال فایل کوین رشد بسیار زیادی را تجربه کرده است. ارزش بازار آن نیز در چند ماه گذشته چندین برابر شده است. از این رو پیش بینی می شود چنین رشد سریع و شارپی نیازمند کمی استراحت زمانی و قیمتی داشته باشد. اما اهداف فایل کوین بیش از رقم های فعلی بوده ودر میان مدت اهداف 292 دلار در دسترس است.

تحلیل بنیادی ارز دیجیتال فایل کوین

فایل کوین برای افرادی که قصد استخراج آن را دارند، احراز هویت سفت و سختی را در نظر گرفته است. همچنین سختی شبکه معقول این ارز دیجیتال موجب می شود شبکه بلاکچین مورد استفاده بسیار قدرتمند عمل کند. همچنین بکارگیری سیستم اثبات جایگزینی (PoRep) و سیستم اثبات ذخیره سازی (POS) سبب شده فایل کوین برتری بزرگی نسبت به رقبای خود مانند بیت تورنت و سیاکوین کسب کند.

جمع بندی

اگر چه فایل کوین به سرعت خود را به بالای جدول بازار رسانده اما در مسیر دشواری قرار دارد و برای حفظ جایگاه خود نیازمند طرح توسعه، عملیاتی سازی پروژه و موارد بسیار دیگری است. مدیر فایل کوین به خوبی می داند که رقبای او به دنبال کسب سهم از بازار ذخیره سازی غیرمتمرکز هستند.

در این باره بیشتر بخوانید

نظر بدهید

شماره موبایل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

0 دیدگاه

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سبد گردانی (آقای اشتری)
موبایل 09304891628
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_7
داخلی 201
پشتیبانی فروش (اقای رستمی)
موبایل 09304891297
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_8
داخلی 103
سبد گردانی (آقای محمدی)
موبایل 09933751765
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_35
داخلی 204
پشتیبانی فروش (خانم جعفری)
موبایل 09104738165
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_16
داخلی 109
پشتیبانی فروش (خانم فرامرزی)
موبایل 09101364784
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 102
پشتیبانی فروش (خانم حسنی)
موبایل 09104737258
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_1
داخلی 101
پشتیبانی فروش (آقای میرانی)
موبایل 09034561556
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_21
داخلی 116
سبد گردانی (آقای یاراحمدی)
موبایل 09037236791
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_39
داخلی 203
پشتیبانی فروش (خانم منصوری)
موبایل 09304891085
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_9
داخلی 104
سبد گردانی (خانم عظیمی)
موبایل 09035948033
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_31
داخلی 205
سبد گردانی (آقای زارع)
موبایل 09037298168
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_37
داخلی 202
پشتیبانی فروش (خانم فاطمی)
موبایل 09304890560
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_32
داخلی 113
پشتیبانی فروش (آقای فرشاد)
موبایل 09026762179
واتساپ شروع گفتگو
تلگرام @Armteam_admin_18
داخلی 107
درخواست تماس با واحد سبدگردانی
برای برقراری تماس با واحد سبدگردانی ، کلیک نمایید

در صورت نیاز به برقراری ارتباط با واحد سبدگردانی مهندس علیرضا محرابی ، کافی است فرم مندرج را پر نمایید ، کارشناسان ما در اسرع وقت با جنابعالی تماس میگیرند و آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

شماره تماس دفتر
شماره تماس دفتر