تحلیل ارز دیجیتال فایل کوین

تحلیل ارز دیجیتال فایل کوین
لوگو علیرضا محرابی
تحلیل ارز دیجیتال فایل کوین
تحلیل ارز دیجیتال

فایل کوین یکی از بهترین ارزهای دیجیتالی است که در سال های اخیر به بازار معرفی شده است. فایل کوین که با هدف کسب بازار ذخیره سازی به مدان آمده است، توانسته است در میان بهترین های بازار و در رتبه سیزدهم قرار بگیرد. بنابراین بررسی فایل کوین می تواند این حقیقت را شفاف تر کند و به سرمایه گذاران امکان سرمایه گذاری را فراهم کند.

فایل کوین چیست؟

ارز دیجیتال فایل کوین از جمله رمز ارز هایی است که قابلیت استخراج داشته و به کمک شبکه بلاکچین خود، امکان ذخیره سازی غیرمتمرکز را فراهم می کند. خالق این ارز دیجیتال آقای خوان بنت می باشد. او معتقد است آینده به سوی ذخیره سازی به این شکل خواهد رفت و فایل کوین توانایی فراهم کردن بستر چنین کاری را دارد.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال فایل کوین

از دیدگاه تکنیکالی ارز دیجیتال فایل کوین رشد بسیار زیادی را تجربه کرده است. ارزش بازار آن نیز در چند ماه گذشته چندین برابر شده است. از این رو پیش بینی می شود چنین رشد سریع و شارپی نیازمند کمی استراحت زمانی و قیمتی داشته باشد. اما اهداف فایل کوین بیش از رقم های فعلی بوده ودر میان مدت اهداف 292 دلار در دسترس است.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال فایل کوین

تحلیل بنیادی ارز دیجیتال فایل کوین

فایل کوین برای افرادی که قصد استخراج آن را دارند، احراز هویت سفت و سختی را در نظر گرفته است. همچنین سختی شبکه معقول این ارز دیجیتال موجب می شود شبکه بلاکچین مورد استفاده بسیار قدرتمند عمل کند.

همچنین بکارگیری سیستم اثبات جایگزینی (PoRep) و سیستم اثبات ذخیره سازی (POS) سبب شده فایل کوین برتری بزرگی نسبت به رقبای خود مانند بیت تورنت و سیاکوین کسب کند.

جمع بندی

اگر چه فایل کوین به سرعت خود را به بالای جدول بازار رسانده اما در مسیر دشواری قرار دارد و برای حفظ جایگاه خود نیازمند طرح توسعه، عملیاتی سازی پروژه و موارد بسیار دیگری است. مدیر فایل کوین به خوبی می داند که رقبای او به دنبال کسب سهم از بازار ذخیره سازی غیرمتمرکز هستند.

تحلیل ارز دیجیتال فایل کوین به صورت کامل

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram