تحلیل ارز دیجیتال مونرو

تحلیل ارز دیجیتال مونرو
لوگو علیرضا محرابی
تحلیل ارز دیجیتال مونرو
تحلیل ارز دیجیتال

اگر صحبت از محرمانگی هویت تمامی تراکنش های یک ارز دیجیتال در میان باشد، نام مونرو بالاتر از تمامی رقبای خود دیده می شود. علت این امر، تیم قدرتمند و شبکه بسیار قدرتمند مونرو است که از این ارز دیجیتال یک واحد مالی کامل بسازد. در این مقاله  با یکی از جالب ترین ارز های دیجیتال به نام ارز دیجیتال مونرو با نماد XMR آشنا خواهید شد.

آشنایی با ارز دیجیتال مونرو

مونرو کار خود را در سال 2014 با هدف تراکنش های ایمن و بدون هویت آغاز کرد. برخی تصور می کردند شاه ارز های دیجیتال یعنی بیت کوین هویت تراکنش ها را نامعلوم نشان می دهند، اما بعدا متوجه شدند این ارز دیجیتال تراکنش ها را در مرجع اصلی و منبع تراکنش ها ثبت کرده و از آن طریق قابل پیگیری است. بنابراین مونرو با ایجاد بستر بلاکچین قدرتمند خود توانست این مزیت را به شبکه خود بیافزاید.

تحلیل بنیادی ارز دیجیتال مونرو

یکی از مهم ترین مواردی که در تحلیل بنیادی ارز های دیجیتال همیشه مطرح می شود، ارزش بازار آن است. ارزش بازار مونرو حدودا 5.5 میلیارد دلار است و از این نظر در میان تمام ارز های دیجییتال توانسته است در رتبه 26 قرار بگیرد. البته مونرو در گذشته رتبه های بسیار بهتری را تجربه کرده است ولی با آمدن ارز های دیجیتال دیگر، در طی زمان این جایگاه را از دست داد. در هر صورت این ارز دیجیتال را همیشه می توان در میان 30 ارز دیجیتال برتر یافت.

مورد دوم در خصوص تحلیل ارز دیجیتال مونرو الگوریتمی است که از آن بهره می برد. مونرو همانند بیت کوین از الگوریتم اثبات کار یا همان POW بهره می برد. اگر با این الگوریتم آشنایی ندارید کافی است بدانید که شبکه بلاکچین مونرو به واحد های استخراج کننده مونرو پاداش اعطا می کند تا تشویق به استخراج بیشتر این ارز دیجیتال بشوند.

تحلیل بنیادی ارز دیجیتال مونرو

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال مونرو

روند قیمت ارز دیجیتال XMR از مارس سال 2020 تا به امروز در یک کانال صعودی قرار داشته و به نظر می رسد حفظ این کانال می تواند مونرو را به اهداف بالای خود در قیمت های 371 دلار و سپس در بلند مدت به 604 دلار برساند.

جمع بندی

ارز دیجیتال مونرو ارز محبوب کلاهبردارن به عنوان بهترین ارز دیجیتال با حفظ حریم خصوصی کاربرانش در بازار ارز های دیجیتال و بسیاری از صرافی های معتبر ایران و بین المللی قابل معامله است. بنابراین با توجه به پتانسیل بالای این ارز دیجیتال، بخشی از سرمایه خود را به آن اختصاص داده و واحد های خود را در کیف پول هایی که از این ارز دیجیتال پشتیبانی می کنند، مانند تراست ولت (Trust Wallet) نگه داری کنید.

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram