تحلیل بنیادی ارز دیجیتال هات

تحلیل بنیادی ارز دیجیتال هات
لوگو علیرضا محرابی
تحلیل بنیادی ارز دیجیتال هات
تحلیل بنیادی ارز دیجیتال

یکی از بیشترین رشد های ثبت شده در سال 2021 مربوط به ارز دیجیتال هولو می باشد. ارز دیجیتال هولو که به شکل HOLO نوشته می شود و با نماد HOT در صرافی های معتبر دیده می شود در تلاش است با ایجاد یک اینترنت توزیع شده به کاربران خود خدماتی را ارائه کند. هدف ارز دیجیتال هولو اینترنت غیرمتمرکز و آزاد است تا دست دولت ها را از کنترل آن کوتاه کند. اگر قصد سرمایه گذاری در ارز های دیجیتال و مخصوصا ارز دیجیتال هولو دارید، ادامه این مطلب به بررسی تحلیل بنیادی این ارز دیجیتال می پردازد.

توکن هولو چیست؟

پلتفرم هولو با نماد HOT یک شبکه شخص به شخص است که برنامه های غیرمتمرکز را میزبانی می کند. این شبکه کارآمد توسط آرتور بروک و اریک هریس (Arthur Brock, Eric Harris) در دسامبر سال 2016 کار خود را آغاز کرد و پس از گذشت 5 سال، در حال جزو بهترین شبکه های P2P در جهان است. شبکه هولو در حقیقت پلی میان هولو چین و کاربران روزانه خود است.

تحلیل بنیادی توکن هولو

شبکه هولو (HOLO) با نماد HOT از جمله رمز ارز هایی است که در سال های گذشته مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. این توکن که از بستر ERC-20 و اتریوم استفاده می کند مزیت های این شبکه را ارث بری می کند.

تحلیل بنیادی توکن هولو

کاربرد توکن هولو

هولو عرضه اولیه خود را در سال 2018 انجام داد و مسیر رشد خود را از همان سال در پیش گرفت. این توکن از پلتفرمی بسیار کارآمد بهره مند است. کاربرد اصلی این پلتفرم ایجاد اتصال میان اینترنت متمرکز و زنجیره هولو است.

ارزش بازار توکن هولو

هولو در حال حاضر در رتبه 53 بازار قرار دارد و ارزش بازاری معادل 2.7 میلیارد دلار سبب شده است این ار دیجیتال نقدشوندگی بالایی داشته باشد. البته ارز دیجیتال HOT به سادگی این رقم را کسب نکرده است بلکه پروژه قدرتمند در کنار شبکه کارا و استقبال سرمایه گذاران موجب رشد این ارز دیجیتال شده است.

در این باره بیشتر بخوانید

0 نفر این مطلب برایشان مفید بوده است.
0 نفر این مطلب برایشان مفید نبوده است.
×
سلام، مینا اشرفی هستم

اگر سوالی دارید، خوشحال میشم کمک تون کنم. من صرفا مشاور شما در زمینه استفاده بهتر از وبسایت تیم آموزشی مهندس علیرضا محرابی هستم.

تلفن 021-22021030
تلفن 021-22021040
داخلی 106
موبایل 09026762139
واتساپ Whatsapp
تلگرام Telegram